TYLKO U NAS. Małgorzata Rozenek o wojnie z Kaczoruk i Wojewódzkim: Jego wywiad był bełkotem, pozew wysłany

Małgorzata Rozenek nazwała bełkotem wywiad, jakiego Kuba Wojewódzki udzielił "Playboyowi". Dodała też, że spotka się z showmanem w sądzie. Komentuje też udział Renaty Kaczoruk w "Azji Express".

Renata Kaczoruk ma ostatnio fatalną opinię w mediach. Po udziale w programie "Azja Express", gdzie pokazano ją jako osobę niekoleżeńską i za wszelką cenę prącą do celu, zebrała bardzo negatywne recenzje. Tłumaczeniom, że program został celowo tak zmontowany, by pokazać ją w niekorzystnym świetle, niewielu dało wiarę. Dodatkowo pogrążył ją konflikt z innymi uczestnikami show, Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem, którzy okazali się ulubieńcami widzów.

Małgorzata Rozenek mimo to postanowiła wyciągnąć rękę na zgodę, na co Renata Kaczoruk zareagowała wpisem na Facebooku, nazwanym "Listem do M.". Z wpisu jednoznacznie wynikało, że Kaczoruk odrzuca próbę pojednania.

W rozmowie z serwisem Plotek.pl Małgorzata Rozenek skomentowała tę sytuację. Przede wszystkim stwierdziła, że program był dobrze zmontowany i wiernie oddawał to, co się działo w Azji.

Naprawdę jestem w stanie zrozumieć, że azjatyckie warunki mogą zmienić zachowanie, chociaż nie powinny, bo tak naprawdę zmieniły zachowanie tylko tej jednej osoby - powiedziała Rozenek z rezerwą odnosząc się do usprawiedliwień Kaczoruk.

Skomentowała też słynny już wywiad, jakiego Kuba Wojewódzki udzielił "Playboyowi". Wywiad odbił się mocnym echem w mediach także dlatego, że showman ostro w nim potraktował wiele osób, w tym także pracowników macierzystej stacji. Słowa Rozenek były nie mniej ostre.

Wywiad dla "Playboya" był bełkotem, ja proponuję, żeby Kuba odstawił to, co bierze, zanim napisze taki artykuł.

Kuba Wojewódzki niedawno nabrał wszystkich twierdząc, że wziął ślub z Kaczoruk. Na dowód pokazał nawet w swoim programie obrączkę na palcu. Szybko jednak okazało się, że ślub był sfingowany na potrzeby reklamy. Rozenek zasugerowała, że po takim numerze następny może być tylko udawany pogrzeb.

Zdradziła również, że swoich praw będzie dochodzić w sądzie.

Pozew jest już wysłany (...). Mam nadzieję, że dla Kuby, który nieraz przedstawiał się jako niezwykle zamożny człowiek, i zapewne tak jest, nie będzie żadnym uszczerbkiem, jeżeli przekaże na cele charytatywne zasądzone przez sąd pieniądze.

JZ

 

Więcej o:
Komentarze (60)
Małgorzata Rozenek: Wywiad Kuby dla "Playboya" to bełkot, pozew jest wysłany
Zaloguj się
 • ryszard.borys70

  Oceniono 41 razy 37

  BANDA OGŁUPIAŁYCH "CELEBRYTÓW" TEZ MI WZORCE I AUTORYTETY.

 • mysz17200

  Oceniono 41 razy 27

  Widzę, ze wystarczy trochę manipulacji i niektórzy zapominają, że mają mózg. Majdan - szumowina (głośno było kiedyś o jego wybrykach po pijaku) przypinająca się do celebrytek i "Małgonia", która gdyby nie wygląd, słuchając jej wypowiedzi, śmiem twierdzić byłaby nikim. faktycznie ekstraklasa

 • Oceniono 27 razy 25

  Gdyby ludzie przestali takie programy ogladac i komentowac ,nie byloby "celebrytow"

 • Gość: www

  Oceniono 25 razy 13

  zgadzam się ,że był to pseudointelektualny bełkot , na który nabierają się tylko podobne jemu narcystyczne i niespełnione osoby o wielkich aspiracjach ,które łączą się we wspólnej pogardzie dla "głupszych i bedniejszych" .Jeśli to im pozwala poczuc się lepiej to niech sobie istnieją.

 • elenita

  Oceniono 26 razy 12

  O matko, jaka ona jest podobna do Dody. Jak oni zaczęli ze sobą chodzić, to myślałam, że to taki mezalians, dama i buc, ale w życiu! To jest Doda 2. Lepiej skrywa prostactwo, za to gorzej mówi po polsku.

 • Tom K

  Oceniono 11 razy 9

  = = = = = = Program dostał reklamę, Wojewódzki i Rodzynki też wskoczyli wyżej w rankingu celebrytów, Plotek ma coś ciekawego a lud się jara.... Miszczak klaszcze w rączki
  Uwierzcie, w mediach NIC nie dzieje się bez reżyserii.
  = = = = = = = = = = =

 • morenowa38

  Oceniono 20 razy 8

  Bardzo czekam na ten proces! Nie oglądam żadnego programu pani Rozenek-Majdan i jestem z tego dumny, bo jak możnaby śledzić serię, w której "prawie-doktoryzowana-prawniczka-bez-żadnego-doświadczenia-zawodowego" uczy inne, flejowate panie, sprzątać- lub, co gorsza, qurvująca na codzień (co ponoć łapał mikrofon "Azja Express", a o czym wspomina Renulka) "dama" i "córka polityka Dobrej Zmiany- kasjera Pana Jarka" uczy równie wulgarne niunie jak być "damą"...Za dużo jest w mediach tej celebryckiej pary bez zasług (no oddam Radkowi, że nie był najgorszym bramkarzem, jak piszą na forach nieprzychylni). Rzygam rodziną Majdanków i coraz trudniej omijać ich w TV i portalach internetowych. Niech sąd raz na zawsze pozwoli tej Lejdi się ośmieszyć, przynajmniej ujawniając jej wstydliwą metrykę (czego się tu wstydzi???47 czy 48 lat? a kogo to boli?).

 • Gość: Kuba W

  Oceniono 22 razy 8

  Zakładam że ten pozew napisał jakiś normalny adwokat bo z Rozenek taki prawnik jak z 50 letniej qu... celebryta :)))

 • Gość: Kurnik

  Oceniono 18 razy 8

  Z tego szamba jeszcze Rozenkowa najbardziej wystaje. Ale to jest taka piramida. Głowa Rozenkowej wystaje, ale Szulimowa ciągnie ja na dno, a Szulimową za nogi trzyma Wojewodzki i ciagnie jeszcze mocniej. Co by nie mówić Wojewodzki tu ciagnie towarzystwo, bo to szambonurek wytrawny. Szulimowa to tylko taka od towarzystwa dla paprotki.

  Przy szambie nogi zaś moczy Doda. A Włodarczykowa po drugiej stronie lasu naga kapie sie w toni przeczystych krynicznych wód..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX