Reni Jusis z dziećmi na plaży. W sukience bez stanika. Najpierw zabawa, potem jedzenie. Zgadnijcie jakie

Reni Jusis wykorzystała ostatnie ciepłe dni i zabrała dzieci na plażę. Zobaczcie, jak spędzała z nimi czas.

Reni Jusis trzy lata temu uciekła z Warszawy lub też -jak sama ją opisała w wywiadzie dla "Pani" - z "betonowej dżungli". Piosenkarka razem z rodzina żyje teraz w Trójmieście i w pełni korzysta ze wszystkich zalet, jakie ma mieszkanie nad morzem.

Reni Jusis razem z dziećmi wykorzystała ostatnie ciepłe dni i wybrała się z nimi na plażę. Teofil ma 5 lat natomiast Gaja 3. Ojcem uroczej dwójki jest muzyk i kompozytor Tomasz Makowiecki, z którym piosenkarka wzięła ślub 2008 roku.

Reni Jusis w mediach funkcjonuje już nie tylko jako piosenkarka, lecz także jako ambasadorka zdrowego trybu życiu. Nazywa siebie ekomamą i poprzez bloga, książki i spotkania z ludźmi promuje rodzicielstwo w zgodzie z ekologią.

"Przez prawie 12 lat priorytetem była dla mnie praca zawodowa. Odkąd założyliśmy z mężem rodzinę, w której najpierw pojawił się pies, a później syn, zaczął się w moim życiu czas wielkiego przewartościowania" - pisze na swojej stronie Ekomama.pl Reni Jusis.

5

Piosenkarka ma świetny kontakt z dziećmi. Po drodze na plażę Jusis i jej wesoła gromadka spotkały znajomą z jej pociechą. Dziewczynka podbiegła do gwiazdy a ta z szerokim uśmiechem wzięła ją w ramiona.

6

Jusis i Makowiecki przewrócili swoje życie do góry nogami. Wyprowadzka z Warszawy była konsekwencją nowych wyborów. "Nad morzem niebo jest błękitniejsze niż w Warszawie. (...) Dopiero kiedy opuściłam stolicę, zrozumiałam, jak bardzo to miasto mnie stresowało" - wyznała Reni w magazynie "Pani".

7.

Impulsem do zmian była pierwsza ciąża. Skoncentrowana na karierze przyszła mama trafiła do lekarki zajmującej się medycyną naturalna. Spotkanie z nią otworzyło jej oczy. Z niedowierzaniem spoglądała na listę zaleceń.

8.

"Mam kłaść się spać o 21, wstawać o 6 rano, bo wtedy regeneruje się organizm. Jeść ciepłe posiłki z kasz o krajowych warzyw ekologicznych występujących w obecnej porze roku. Podniesie to moją odporność. No i powinnam odstawić nabiał i mięso. I najlepiej, żebyś Ty też tego przestrzegał, bo razem łatwiej nam będzie wprowadzić to w życie No i antyperspiranty i proszki do prania zawierają toksyczną chemię. Wiedziałeś coś o tym?? Mąż odłożył kabanosa" - wspomina na swoim blogu spotkanie z lekarką Reni Jusis.

9.

Jusis wierna jest swoim zasadom i nawet w chwilach relaksu nie pozawala sobie na odstępstwa od zdrowej diety. Co je na lunch? Oczywiście sałatkę.

10.

"Gotowanie dla mojej rodziny to obok muzyki moja największa pasja. (...) Gotując dla swojej rodziny, wykorzystuję przepisy głównie z kuchni pięciu przemian i makrobiotycznej. (...) Staram się przygotowywać posiłki na bieżąco, wyłącznie ze świeżych składników z upraw ekologicznych. Zajmuje to, owszem, sporo czasu, ale wierzę, że to inwestycja w zdrowie mojej rodziny" - mówiła Jusis w rozmowe z portalem Dziecisawazne.pl.

Więcej o: