Chłopak aktorki "M jak miłość" ma żonę i trójkę dzieci!

Nowe fakty o Agnieszce Sienkiewicz.

Urocza z nich para, nieprawdaż?

Przytuleni Agnieszka Sienkiewicz i aktor Maciej Marczewski z uśmiechem pozowali fotoreporterom na gali wręczenia Złotych Kaczek. W jednym z wywiadów Sienkiewicz przyznała, że relaksuje ją sprzątanie i gotowanie dla swego partnera.

Jak się jednak okazuje, partner aktorki "M jak miłość" ma ... ŻONĘ i trójkę kilkuletnich dzieci.  Marczewski jest mężem Aleksandry Marczewskiej oraz ojcem syna i dwóch córek. Małżonkowie nie mieszkają razem.

Rozstali się w 2009 roku. Na początku przyszłego roku zacznie się sprawa sądowa o separację, a później o podział majątku - relacjonuje nasz informator.

Czy nie ucierpi na tym niewinny i słodki serialowy wizerunek postaci granej przez Sienkiewicz?

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz podbija ekrany naszych telewizorów. Obecnie gra siostrę Filipa Bobka w serialu TVN 'Prosto w serce'. Ale co istotniejsze - występuje też w 'M jak Miłość'. I to w jakiej roli! To właśnie ona ma zastąpić zmarłą tragicznie Hankę Mostowiak u boku Marka i podbić jego serce. Dla miłośników pięknej urody aktorki i dla samego Marka Mostowiaka mamy jednak złe wieści - jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest aktor, Maciej Marczewski. Para pojawiła się na gali wręczenia Złotych Kaczek - nagród miesięcznika 'Film'. Grają razem w Teatrze Współczesnym w Warszawie, oboje pojawili się też w filmie 'Ile waży koń trojański?' Juliusza Machulskiego. Maciej jest synem aktorki Teresy Marczewskiej oraz reżysera Wojciecha Marczewskiego. Prawda, że sympatyczna z nich para?Aktorka Agnieszka Sienkiewicz podbija ekrany naszych telewizorów. Obecnie gra siostrę Filipa Bobka w serialu TVN "Prosto w serce". Ale co istotniejsze - występuje też w "M jak Miłość". I to w jakiej roli! To właśnie ona ma zastąpić zmarłą tragicznie Hankę Mostowiak u boku Marka i podbić jego serce. Dla miłośników pięknej urody aktorki i dla samego Marka Mostowiaka mamy jednak złe wieści - jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest aktor, Maciej Marczewski. Para pojawiła się na gali wręczenia Złotych Kaczek - nagród miesięcznika "Film". Grają razem w Teatrze Współczesnym w Warszawie, oboje pojawili się też w filmie "Ile waży koń trojański?" Juliusza Machulskiego. Maciej jest synem aktorki Teresy Marczewskiej oraz reżysera Wojciecha Marczewskiego. Prawda, że sympatyczna z nich para? Forum Gwiazd

dedere

Zobacz także:

Co się działo u Kasi z "13-tego Posterunku"?

Festiwal majtek w finale "TzG". ZDJĘCIA!

Gąsowski nosi na rękach Głogowską... i Kuszewskiego!

Urocza z nich para, nieprawdaż?

Przytuleni Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Marczewski z uśmiechem pozują fotoreporterom. W jednym z wywiadów Sienkiewicz przyznała, że relaksuje ją sprzątanie i gotowanie dla swego partnera.

Ciekawe, czy gotując dla romantycznego oblubieńca pamięta, że w domu czeka na niego... ŻONA z trójką kilkuletnich dzieci? Marczewski jest mężem Aleksandry Marczewskiej oraz ojcem syna i dwóch córek. Opuścił ich w roku 2009, niebawem zacznie się rozprawa sądowa o separację, a potem o podział majątku. Chłopak Agnieszki Sienkiewicz (czy raczej mąż Aleksandry Marczewskiej) chciałby też przejąć dla siebie mieszkanie, w którym mieszka jego żona z ich dziećmi.

Czy nie ucierpi na tym niewinny i słodki serialowy wizerunek postaci granej przez Sienkiewicz? I czy nie obawia się, że Marczewski potraktuje ją kiedyś w podobny sposób? Jej romantyczny związek nie jest, jak widać, taki romantyczny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.