Bardzo religijne gwiazdy - cz. 1

Otwarcie mówią o swojej wierze.
ARTUR BORUC ARTUR BORUC KAPIF

Artur Boruc

Piłkarz jest zagorzałym katolikiem. Kiedyś został nawet ukarany za wykonywanie gestów religijnych podczas meczów. Co nie przeszkodziło mu się rozwieść...

WOJCIECH CEJROWSKI WOJCIECH CEJROWSKI KAPIF

Wojciech Cejrowski

Deklaruje przynależność do kościoła katolickiego, a siebie określa mianem "radykalnego katola". Osobiście bronił krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

ARTUR ŻMIJEWSKI ARTUR ŻMIJEWSKI KAPIF

Artur Żmijewski

Jak mówi w wywiadzie do adonai.pl:

Nie jestem kaznodzieją, wiec trudno mi mówić o sprawach wiary, ale dla mnie jest to punkt odniesienia, którym próbuję kierować się w moich wyborach. Nie wstydzę się swojej wiary, ale też nie próbuję się z nią komuś narzucać. Podobnie Paulina. Szkoła, którą prowadzi, nosi imię Jana Pawła II. Nie oznacza to, że będą z niej wychodzić księża i zakonnice, ale to wskazanie dla nas i rodziców, do czyjej nauki chcemy się odwoływać. Zajęcia w tej szkole zaczynają się od porannej modlitwy.
RADOSŁAW PAZURA RADOSŁAW PAZURA KAPIF

Radosław Pazura

Po ciężkim wypadku, w którym otarł się o śmierć, spojrzał inaczej na życie. Jak podaje opoka.org.pl

To rzeczywiście był punkt zwrotny w moim życiu, wtedy wszystko zaczęło się przemieniać. Jestem tym samym, a jednak innym człowiekiem. Otworzyłem się na Pana Boga, otrzymałem łaskę, która pozwoliła mi spojrzeć zupełnie inaczej na życie. W moim przypadku można mówić o prawdziwym nawróceniu.
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka często podkreśla, że jest osobą wierzącą, brała też udział w przy realizacji programów poświęconych tematyce religijnej. W wywiadach podkreśla też jak wielki wpływ miała na nią śmierć Ojca Świętego.

PIOTR KRAŚKO PIOTR KRAŚKO KAPIF

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko, znany dziennikarz również opowiada o swojej wierze w wywiadzie dla katolik.pl:
Jestem wierzący i myślę, że każdy z nas stoi przed dylematami jak godzić wiarę z tym co czasem widzimy. Niezależnie od tego, czy pracujemy w mediach, szpitalu, kancelarii prawnej, czy gdziekolwiek indziej. Każdego ogarniają czasem wątpliwości. Sam raczej boję się ludzi, którzy uważają, że są nieomylni i w 100% zawsze maja rację.
Więcej o:
Komentarze (47)
Bardzo religijne gwiazdy - cz. 1
Zaloguj się
 • szary212

  Oceniono 3 razy 3

  ja też się nie wstydzę swoich wartości, ale po gazetach z tym nie chadzam

 • martuchaaaa

  Oceniono 5 razy 3

  nie no Boruc to wzór cnót.

 • wicur

  Oceniono 9 razy 3

  Od kiedy taki np Boruc jest gwiazda szol biznesu??? Pokazujecie jakies zera a wmawiacie, ze to gwiazdy. Piz-dy a nie gwiazdy.

 • jagi

  Oceniono 9 razy 3

  Prawdziwie wierzący w Boga,...to ludzie jednocześnie ufający innym ludzioM.Wiara w Boga,to automatyczna wiara w drugiego człowieka!W swoim czasie,będąc przez jakiś czas w bardzo laickim kraju,...w luźnych rozmowach z nieufnymi gospodarzami przyzanałam się,że jestem katoliczką!
  Od tego momentu,...gospodarze/dorabiałam/ obdarzyli mnie bezgranicznym zaufaniem,...dostałam klucze do ich bardzo zamożnego domu i funkcjinowąłam przez kilka miesięcy na zasadach domownika!To było bardzo piękne z ich strony,pełne zaufanie do dziewczyny z biednego kraju,...cieszę się,że są jeszcze ludzie /ze świecznika/,którzy nie poddają się modzie i śmiło mówia o swojej duchowości.

 • mazaga

  Oceniono 7 razy 3

  "Kiedyś został nawet ukarany za wykonywanie gestów religijnych podczas meczów."
  Tak, tak, jest zagorzałym katolikiem, ale tylko wtedy, gdy trzeba sprowokować kibiców przeciwnej drużyny.

 • pandzik

  Oceniono 2 razy 2

  Kraśko to śmieć. Chwali się, żę JP2 umierając oglądał jego wiadomości.
  Czysty świr.

 • augenthaler

  Oceniono 6 razy 2

  Zadna z tych postaci nie jest dla mnie autorytetem. Religia to prywatna sprawa kazdego czlowieka, ale trzeba przyznac, ze wsrod katolikow jest jakby wiecej fanatykow niz np wsrod protestantow. Lubie nasza polska spolecznosc ewangelicka Slaska Cieszynskiego, bo ci ludzie wydaja sie byc jakby zdrowi, normalni, zyczliwi, fajni, w przeciwienstwie do wielu polskich zagorzalych katolikow.

 • tom

  Oceniono 6 razy 2

  tacy religijny,że żal dupę ściska.katolicy a czasami taka nienawiść z ich ust wypływa.

 • jarekkaczynski

  Oceniono 12 razy 2

  Cejrowski to jest imbecyl do kwadratu. Powinien dostac pokojowa nagrode Nobla za obrone krzyza na Krakowskim Przedmiesciu razem z ta ciota skrytka Jareczkiem Kaczynskim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX