Wybieramy hit lata! FINAŁ!

Z pośród 10-u piosenek wybranych przez was!
Wybieramy hit lata 2011 Wybieramy hit lata 2011 NET/PROMO

Kto na świecie znalazł w tym roku receptę na przebój?

Czym byłoby lato bez swojego "hymnu"? Dotychczas wyczyn i tytuł "przeboju lata" udał się nielicznym. Ich Troje, Doda, Britney Spears czy Shakira. Kto dołączy do tego grona? Razem z Plotkiem wybraliście 10 piosenek, po pięć z Polski i zza granicy, które mogą stać się przebojami tych wakacji. Tak powstała finałowa lista najlepszych. Głosując w finałowym sondażu wybierzcie najgorętszy hit, który rozgrzeje w tym roku wszystkich Polaków!

Przebój lata i pełne wyniki będą dostępne już 08-07-2011 o 12:30!

Jennifer Lopez - I'm Into You

Jeżeli ciężko samemu zawalczyć o przebój lata można zawsze skład powiększyć. Do takiego wniosku doszli Miss Lopez i Lil Wayne i oboje skumulowali swoje siły w kawałku "I'm Into You". W końcu, co dwa głosy to nie jeden.

Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy

Dojrzały charakterystyczny głos, wpadająca w ucho i niechcąca wyjść z głowy piosenka "Małe rzeczy" Sylwii Grzeszczak już od jakiegoś czasu wprowadza w letni nastrój. Najpierw piosenka pobiła rodzime produkcje w naszym rankingu, a teraz pora na konkurencję zza granicy. Wygra? Trzymamy kciuki!

Shakira - Rabiosa

Ta gorąca gwiazda tego lata broni swojego tytułu ubiegłorocznej królowej letnich list i - co ważne - ma ogromne szanse, by taki tytuł znów zgarnąć. W rytm jej przeboju "Waka Waka (This Time for Africa)" skakał cały świat. Tym razem Shakira postawiła na nieco spokojniejszy, ale równie szybko wpadający w ucho utwór "Rabiosa" z latynoskimi brzmieniami, za co plusik.

Enej - Radio Hello

Świeżość, oryginalność, połączenie folku z pop-rockiem i dużo pozytywnej energii. Do tego to wszystko po polsku! Taką mieszankę zaserwowała nam grupa Enej w kawałku "Radio Hello". Naszym zdaniem tego lata usłyszymy tę piosenkę nie tylko na "dobry den".

Mirami - Sexualna

Wakacje bez przeboju od naszych przyjaciół ze Wschodu? Nie ma takiej opcji! Do grona śpiewanych po rosyjsku "Kanikuł" właśnie dołączyła piosenka seksownego trio Mirami "Sexualna", który od pewnego czasu szturmuje polskie listy przebojów. Myślicie, że to właśnie po rosyjsku będzie śpiewała tego lata cała Polska? Póki co wszystko właśnie na to wskazuje!

Kayah - Za późno

Nowy utwór zdążył już porządnie namieszać na polskich listach i według nas ma ogromne szanse w pojedynku z produkcjami z zagranicy. Nowe muzyczne oblicze wyszło Kayah na dobre. Będzie przebój lata?

Bruno Mars - The Lazy Song

anom lekkiej, przyjemnej dla ucha muzyki planującym wypad paczką w góry czy nad morze zdecydowanie polecamy "The Lazy Song" Bruno Marsa. Bardzo dobra zapowiedź na hit wakacji, idealna do popijania słomką drinka pod palmą... albo na Kasprowym Wierchu.

Doda - Fuck It

Idealne na dyskotekowe parkiety, do samochodu i na spacer po plaży "Fuck It" nagrane w duecie z Fokusem to propozycja od Dody. Dla wielu ten kawałek (obok "XXX") będzie motywem przewodnim nadchodzących wakacji.

Katy Perry - E.T.

W ubiegłym roku urocza Amerykanka obok Shakiry najlepiej znała receptę na letni sukces swojej piosenki "California Gurls". W tym roku dołożyła starań, skorzystała z pomocy Kanye Westa i nagrała kolejny (już) przebój. Mowa oczywiście o tajemniczo zatytułowanym "E.T.".

Video - Papieros

Receptę na przebój lata znają na pamięć. Grupa Video kolejny raz ma szansę powtórzyć sukces takich hitów jak "Bella" czy "Idę na plażę". Da radę? Decydujecie o tym wy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.