Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd cz. 3

Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy? Tropimy dalej!
Tomasz Kammel. Tomasz Kammel. www.KAPIF.pl

Tomasz Kammel

Gdy w 1997 roku debiutował w oprawie telewizyjnej Jedynki, na belce podpisywany był jako Tomasz Kamel, bo tak w rzeczywistości nazywa się prezenter. Po kilku latach na wizji zasłynął z fanaberii i do swojego nazwiska dodał jeszcze jedno "m", twierdząc że pozostała część rodziny ze strony ojca nazywa się Kammel przez dwa "m". Może to przypadek, ale od tamtego czasu jego kariera telewizyjna zaczęła przygasać.

Kora. Kora. www.KAPIF.pl

Kora

Charyzmatyczna wokalistka Maanamu to tak naprawdę Olga Jackowska. Od czasu swojego debiutu konsekwentnie jednak używa pseudonimu wyrażającego jej charakter.

Yaro. Yaro. www.KAPIF.pl

Yaro

"U-a-ha rowery dwa, u-a-ha na polu stały..." - to oczywiście fragment "Rowery dwa", czyli najpopularniejszej piosenki Jarosława Płocicy - Yara.

Kasia Klich. Kasia Klich. www.KAPIF.pl

Kasia Klich

Żona Yara to Katarzyna Płocica, masowo znana jako szukająca "Lepszego modelu" Kasia Klich. Klich to jej panieńskie nazwisko.

Asia Ash. Asia Ash. mat. prom.

Asia Ash

Laureatka "Eska Music Awards", czyli najgorętsza debiutantka ostatnich tygodni to tak naprawdę Joanna Hołubińska. Jej pseudonim "Ash" nie pochodzi od angielskojęzycznego słowa popiół, a od trzech literek "wyjętych" z jej prawdziwego nazwiska - ostatniej, środkowej i pierwszej.

Mezo. Mezo. www.KAPIF.pl

Mezo

Poznański hip-hopowiec nazywa się Jacek Mejer.

Liber. Liber. www.KAPIF.pl

Liber

Jego kolega Liber to Marcin Piotrowski.

Doniu. Doniu. www.KAPIF.pl

Doniu

A Doniu to tak naprawdę Dominik Grabowski.

Stachursky. Stachursky. www.KAPIF.pl

Stachursky

Niepokorny Stachursky to pseudonim przybrany przez Jacka Łaszczoka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.