Skiba pokazał syna Tymoteusza

.
Krzysztof Skiba pokazał syna Tymoteusza Krzysztof Skiba pokazał syna Tymoteusza TVN/ZOOM

Skiba i syn

We programie "Między Kuchnią a Salonem" gościem był znany z zespołu "Big Cyc" Krzysztof Skiba. Muzyk wystąpił po raz pierwszy w telewizji z synem Tymoteuszem.

Krzysztof Skiba pokazał syna Tymoteusza Krzysztof Skiba pokazał syna Tymoteusza TVN/ZOOM

Młody ojciec w PRL-u

Mieszkaliśmy w akademiku w pokoju wielkości budki telefonicznej. Było to jeszcze za czasów PRL-u więc brakowało nam wielu rzeczy niezbędnych dla dzieci. Wszystkie te zupki i kleiki trzeba było samemu gotować, a pieluchy były tylko tetrowe. Do tego studiowałem i organizowałem happeningi - wyznaje Skiba.
Krzysztof Skiba pokazał syna Tymoteusza Krzysztof Skiba pokazał syna Tymoteusza TVN/ZOOM

Na świat przyszedł Tymoteusz

Muzyk zdradził również, w jakich okolicznościach przyszedł na świat Tymoteusz:

Kiedy było już po terminie porodu chciałem zawieźć żonę do szpitala, ale nie mogliśmy zamówić taksówki. Pojechaliśmy więc tramwajem. Nie mieliśmy biletu i oczywiście jak to w takich sytuacjach bywa była kontrola biletów. Żona w 9 miesiącu ciąży uciekała przed kanarami. Następny przystanek przeszliśmy na piechotę. Godzinę po dotarciu do szpitala żona urodziła.
Skiba z synem Skiba z synem TVN/ZOOM

A dziś

Tworzymy typową rodzinę. W domu jestem normalnym ojcem i mężem. Moja rodzina nie bardzo interesuje się moją twórczością. Nie ma nic gorszego niż artysta, który zamęcza swoją twórczością rodzinę.

Skiba wyznał, że nie przeprowadza poważnych rozmów z synami:

Nie odbywałem z synami rozmów na temat skąd się biorą dzieci. Rodzice są w takich sytuacjach wielkimi niemowami. Liczyłem, że dowiedzą się z Internetu, albo usłyszą na podwórku od kolegów ? żartuje i dodaje - młodszy syn uwielbia czytać książki o ikonach muzyki rockowej wtedy mamy okazję porozmawiać o seksie, alkoholu i narkotykach. Widzi, że ci ludzie mogli żyć dalej, gdyby nie ten tryb życia. To działa na wyobraźnię. Takie książki mają wielką siłę edukacyjną.
Więcej o: