Oni spędzą walentynki samotnie

.
Dorota Gardias Dorota Gardias FORUM

Dorota Gardias

Jedna z najpiękniejszych pogodynek w Polsce. Dorota Gardias od niedawna jest do wzięcia. Gwiazda ogłosiła, że rozwodzi się z mężem. Panowie, jest więc szansa, że zdobędziecie serce pięknej Doroty.

Ania Wiśniewska Ania Wiśniewska kapif

Ania Wiśniewska

Anna Wiśniewska. Jeszcze do niedawna żona Michała Wiśniewskiego. Dziś już z nim nie mieszka i na nowo układa sobie życie. Nie ma jednak u swego boku faceta. Może czas to zmienić? W każdym razie Ania w walentynkowy wieczór nie ma co robić.

Paweł Staliński. Paweł Staliński. Forum

Paweł Staliński

Jeden z najprzystojniejszych kawalerów w Polsce. Paweł Staliński - model i aktor. Kogo szuka ten przystojniak? Na pewno musi być to dziewczyna piękna ale nie może być księżniczką, która całymi dniami leży w łóżku. To co dziewczyny, któraś chętna?

filip bobek filip bobek Kapif

Filip Bobek

Bobek to gorące nazwisko wśród serialowych amantów. Wiele dziewczyn dałoby się pokroić za wieczór spędzony z tym facetem. I wiecie co? Jest spora szansa, bo Filip jest singlem. Musicie się jednak śpieszyć, bo wokół aktora zaczęła kręcić się Anna Mucha.

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Kinga Rusin

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek. Kinga Rusin od kiedy rozwiodła się z Tomaszem Lisem nie zamierza angażować się w poważny związek. A może Kinga nie spotkała jeszcze tego "jedynego"?

Maja Sablewska Maja Sablewska Kapif

Maja Sablewska

Kolejne gorące nazwisko na tej liście. Maja Sablewska od kiedy zdecydowała się na udział w "X-Factor" zainteresowanie jej osobą wzrosło. Szczególnie panowie upodobali sobie Maję. I wcale się nie dziwimy. Ona naprawdę jest piękna. Dziś jest singielką, ale musicie naprawdę się śpieszyć, jeżeli chcecie zdobyć jej serce. Takich jak wy są miliony.

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś kapif

Alicja Bachleda-Curuś

Nazwisko gorące nie tylko w Polsce ale także w Stanach Zjednoczonych. Alicja Bachleda-Curuś. 14 luty nie będzie najpiękniejszym dniem w jej życiu, bo rozstała się z Colinem Farrellem - ojcem jej dziecka. Ala nie zamierza jednak płakać w poduszkę, więc spore szanse, że szuka właśnie faceta. Ktoś chętny?

Iza Miko się rozkręca. To już kolejna impreza w Hollywood na której się pojawia. Iza Miko się rozkręca. To już kolejna impreza w Hollywood na której się pojawia. PR Photos

Iza Miko

Drugie nazwisko po Bachledzie-Curuś, które zna niejeden Amerykanin. Piękna Iza znana z roli w filmie "Dogonić Marzenia" też jest wolna. Kiedyś była z Maciejem Zakościelnym. Co będzie robić 14 lutego? Może któryś z was wie.

Weronika mimo kariery zagranicą znajduje czas na przyjazd do Polski. Aktorka pojawiła się na premierze filmu Weronika mimo kariery zagranicą znajduje czas na przyjazd do Polski. Aktorka pojawiła się na premierze filmu "Joanna". KAPiF/KAPiF

Weronika Rosati

Weronika Rosati kocha mężczyzn a mężczyźni kochają Weronikę Rosati. Była z Tede i Andrzejem Żuławskim. Dziś nie ma nikogo, kto dotrzymuje jej towarzystwa na co dzień. A chętnych na pewno by się znalazło. Weronika lata między Polską a Stanami Zjednoczonymi, więc zawsze można dorwać ją w samolocie.

Magda Mołek Magda Mołek FORUM

Magda Mołek

Najpiękniejsza prezenterka w Polsce. Królowa śniegu, następczyni Bogumiły Wander. Magda nie ma partnera, co nie znaczy, że nie widywano jej z facetami. Wokół pięknej prezenterki kręcą się panowie codziennie, ale Magda odrzuca zaloty niemal każdego. Czeka na księcia z bajki? Może jakiś książę czyta nasz ranking i właśnie wysyła Magdzie kwiaty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.