Jacyków mieszka z mamą i chłopakiem

Jak wygląda życie prywatne Jacykowa.

Z mamą i chłopakiem pod jednym dachem

We wtorkowym programie ''Między kuchnią a salonem'' gośćmi byli Tomasz Jacyków ze swoim partnerem - Tomkiem Jaworskim i mamą Ewą. - Ja nie robię nic - powiedział Tomek, zapytany o podział obowiązków w domu.

''15 lat temu to była kompletnie inna bajka...''

Stylista, zapytany o to, od kiedy jego mama wiedziała, że jest gejem, odparł: Od zawsze mama wiedziała, że jestem homoseksualistą. Ale 15 lat temu to była zupełnie inna bajka...

Zainteresowania

Tomasz Jacyków otwarcie rozmawiał o swoim homoseksualizmie z prowadzącą, Olgą Kwiecińską. Powiedział krótko: Bardziej interesują mnie ''pisiory''.

Mama o orientacji syna

Ewa Jacyków powiedziała, że gdy dziecko oznajmia rodzicom, że jest homoseksualistą, rodzic powinien przyjąć to do wiadomości i starać się wesprzeć dziecko.

Konflikty w domu

- Jagoda, wyluzujmy - tak Tomek Jaworski mówi do mamy Tomka Jacykowa. Przyznał to, gdy prowadząca poruszyła temat konfliktów w domu.

''Starzenie się jest czymś niepokojącym''

Tomasz Jacyków wyraził zaniepokojenie starzeniem się: Dla homoseksualistów jest to dwa razy bardziej przykre, niż dla osoby heteroseksualnej, wynika to z  kultu ciała i kultu młodości.

''Jak mi coś zwiśnie, to sobie podciągnę''

Tomasz Jacyków przyznał, że lubi od czasu do czasu coś sobie poprawić. Dodał: Zaraz będę musiał zoperować powieczkę, bo zaczyna mi lecieć.