Jacyków mieszka z mamą i chłopakiem

Jak wygląda życie prywatne Jacykowa.

Z mamą i chłopakiem pod jednym dachem

We wtorkowym programie ''Między kuchnią a salonem'' gośćmi byli Tomasz Jacyków ze swoim partnerem - Tomkiem Jaworskim i mamą Ewą. - Ja nie robię nic - powiedział Tomek, zapytany o podział obowiązków w domu.

''15 lat temu to była kompletnie inna bajka...''

Stylista, zapytany o to, od kiedy jego mama wiedziała, że jest gejem, odparł: Od zawsze mama wiedziała, że jestem homoseksualistą. Ale 15 lat temu to była zupełnie inna bajka...

Zainteresowania

Tomasz Jacyków otwarcie rozmawiał o swoim homoseksualizmie z prowadzącą, Olgą Kwiecińską. Powiedział krótko: Bardziej interesują mnie ''pisiory''.

Mama o orientacji syna

Ewa Jacyków powiedziała, że gdy dziecko oznajmia rodzicom, że jest homoseksualistą, rodzic powinien przyjąć to do wiadomości i starać się wesprzeć dziecko.

Konflikty w domu

- Jagoda, wyluzujmy - tak Tomek Jaworski mówi do mamy Tomka Jacykowa. Przyznał to, gdy prowadząca poruszyła temat konfliktów w domu.

''Starzenie się jest czymś niepokojącym''

Tomasz Jacyków wyraził zaniepokojenie starzeniem się: Dla homoseksualistów jest to dwa razy bardziej przykre, niż dla osoby heteroseksualnej, wynika to z  kultu ciała i kultu młodości.

''Jak mi coś zwiśnie, to sobie podciągnę''

Tomasz Jacyków przyznał, że lubi od czasu do czasu coś sobie poprawić. Dodał: Zaraz będę musiał zoperować powieczkę, bo zaczyna mi lecieć.

Więcej o:
Komentarze (72)
Jacyków mieszka z mamą i chłopakiem
Zaloguj się
 • jarzebiak

  Oceniono 63 razy 41

  Uważam, że coming out Raczka odbył się z klasą.
  Jacykowa i Poniedziałka już bez.
  Raczek jest kulturalny, natomiast tamci dwaj są zwyczajnie obleśni. Kropka.

 • ffortaleza

  Oceniono 61 razy 35

  MAM KILKU ZNAJOMYCH GEJOW I SA TO BARDZO FAJNI LIUDZIE, ALE TEN CALY JACYKOW TO OBLECH NAD OBLECHAMI, KTO W OGOLE LANSUJE W TV TO BEZTALENCIE ?

 • eithel

  Oceniono 45 razy 35

  Dlaczego on wypowiada się w imieniu wszystkich homo i heteroseksualistów? Badania jakieś robił, że nibym wie, że dla wszystkich homo starzenie się jest straszniejsze niż dla hetero?

 • kloceklego

  Oceniono 46 razy 34

  a kogo obchodzi z kim mieszka i co robi?

 • bezkrytycznie

  Oceniono 82 razy 34

  Brakuje tylko kozy.

 • artyyysta

  Oceniono 56 razy 30

  ja pie.... i pozniej sie dziwia wszyscy ze geje sa nie ok. jak sie patrzy na tego pana, jak sie czyta jego wypowiedzi, jak sie go slucha to rzygac sie chce. zatem jebany dupku zrozum , ze tak jak ty mysla nie tylko geje ale rowniez ludzie ktorza sa po prostu prymitywni. ale tez w tym gaszczu takich debili sa ci co zwracaja uwage na inne rzeczy, a nie na powieki sreki. jacykow, jestes zalosny.

 • rysiek

  Oceniono 41 razy 25

  ten potworek robi kiepski PR gejom

 • dynia

  Oceniono 48 razy 24

  Prowadząca dokonuje niemozliwego - jest jeszcze brzydsza od Jacykowa.

 • cosma

  Oceniono 29 razy 21

  No bo kogo ,interesują zwykli "Kowalscy"!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX