Magda Sakowska - z Wietnamu do "Wydarzeń" Polsatu

Przejechała cały Wietnam lokalnymi środkami transportu. Wcześniej podróżowała autostopem po Turcji i przejechała wzdłuż cały Egipt!
Magda Sakowska Magda Sakowska polsat

Z Wietnamu do "Wydarzeń"

Magda Sakowska zajęła miejsce Doroty Gawryluk w "Wydarzeniach" Polsatu. O tym, że została główną prowadzącą programu informacyjnego dowiedziała się dzień przed wylotem do Wietnamu.

Podróż pełna przygód

Jak dowiedział się Plotek, Magda wyjechała do Wietnamu na miesiąc. W podróży życia towarzyszył jej syn i partner życiowy. Wróciła w piątek. Przejechali cały Wietnam lokalnymi środkami transportu (pociągi, autobusy, samoloty).

Magda Sakowska Magda Sakowska fot.Polsat

Zatoka Ha Long i tunel Cu Chi

Zaczęli w legendarnej zatoce Ha Long, a potem kierowali się na południe, gdzie przez tydzień wypoczywali na bajecznej plaży z białym piaskiem, palmami i gorącym słońcem. Skończyli w delcie Mekongu, gdzie pływali tradycyjnymi łódkami wietnamskimi po wąskich kanałach obrośniętych tropikalną roślinnością. Byli także w podziemnym kompleksie tuneli Cu Chi, które odegrały bardzo istotną rolę w wojnie wietnamskiej, były niezdobytą bazą Wietkongu.

Magda Sakowska Magda Sakowska fot.Polsat

Sylwester w Wietnamie

Nowy Rok przywitali puszczając o północy tradycyjne lampiony wietnamskie w kształcie kwiatu lotosu z łódek. Ma to zagwarantować pomyślność i szczęście w 2011 roku.

Magda Sakowska Magda Sakowska fot.Polsat

Podróżniczka

Magda Sakowska jest z zamiłowania podróżniczką. Dotąd zwiedziła całą Europę, przejechała też Meksyk i Filipiny. Jako studentka podróżowała autostopem po Turcji, a wspólnie z mamą przejechała wzdłuż cały Egipt. Tym razem wybór padł na Wietnam, gdzie lokalnymi środkami transportu przejechała wzdłuż i wszerz cały kraj poznając kulturę i historię miejscowych ludzi.