Te gwiazdy urodziły się w 2010 roku

Najgłośniejsze debiuty. Kto zrobi karierę? Kto zniknie?
Paweł Staliński Paweł Staliński Kapif

Paweł Staliński

Karierę w modelingu rozpoczął nieco wcześniej, ale przedstawiany był do tej pory głównie jako syn znanej mamy. Udział w  "Tańcu z gwiazdami" pozwolił mu zapracować na własne nazwisko.

Joanna Osyda Joanna Osyda Kapif

Joanna Osyda

Skromna, cicha i nieśmiała serialowa Majka ma szansę na wielką karierę. Musi ją tylko dobrze wykorzystać. Czy wzorem Julii Kamińskiej również pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?

Marcin Mroziński Marcin Mroziński Kapif

Marcin Mroziński

Swoją karierę rozpoczął zwycięstwem w preselekcjach do "Eurowizji" zostając polskim reprezentantem na festiwalu. Wiele wskazuje na to, że ten sukces nie pociągnie za sobą kolejnych.

Magda Welc Magda Welc TVN

Magda Welc

Zwyciężczyni tegorocznej edycji "Mam talent" zachwyciła głosem i skromnością. Po programie posypały się propozycje. Wspólne nagrania z Magdą planują m.in. Michał Bajor i Edyta Geppert, z którymi już zdążyła zaśpiewać.

Paulina Papierska Paulina Papierska TVN

Paulina Papierska

Supermodelką raczej nie zostanie, ale fakt, że wygrała program "Top Model. Zostań modelką" jest dowodem na to, że cuda się zdarzają, więc kto wie.

Kasia Smolińska Kasia Smolińska TVN

Kasia Smolińska

Szansę na wielką karierę ma natomiast Kasia Smolińska, którą już bardzo mocno interesuje się TVN.

Kamil Bednarek Kamil Bednarek TVN

Kamil Bednarek

Kamil miał wygrać "Mam talent". Wygrał wiele więcej. Jego płyta już jest w sklepach i już jest złota.

Paula Marciniak Paula Marciniak banzaj.pl

Paula Marciniak

W wywiadzie dla portalu Banzaj.pl Paula powiedziała: "Myślę o zagranicznej karierze, dlatego stworzyłam dwie strony internetowe". ZAKŁADANIE stron to wyjątek, bo jak do tej pory Paula zajmuje się głównie ZDEJMOWANIEM ubrań dla magazynów dla panów. W tej dziedzinie wróżymy sporą karierę.

Tomasz Ciachorowski Tomasz Ciachorowski Kapif

Tomasz Ciachorowski

Jeszcze zanim zakończył pracę nad serialem "Majka" pojawiły się propozycje kolejnych ról. Wygląda zatem na to, że będziemy mieli jeszcze sporo okazji do oglądania Ciachorowskiego. I dobrze, bo przyjemny to widok.

Dawid Woliński Dawid Woliński Kapif

Dawid Woliński

Zanany z projektowania fantastycznych ubrań, w tym roku wyrósł na medialną gwiazdę. Jako jedyny juror "Top Model. Zostań modelką" nie ośmieszył się ani razu. Odzywał się rzadko, ale jeśli mówił, to rzeczowo. Prawdziwe odkrycie.

Maja Frykowska Maja Frykowska Kapif

Maja Frykowska

Agnieszka Frykowska, czyli Frytka wykazała się najwyższym stopniem naiwności sądząc, że wystrczy zmiana imienia, by zerwać z przeszłością. Tak zostaliśmy świadkami narodzin Mai Frykowskiej. Czyli Frytki.

Marina Marina Kapif

Marina

Zadebiutowała w wielkim stylu. Szybko awansowała do wysokiej ligi polskich celebrytów. Dobrze śpiewa, więc jest szansa, że medialna obecność zostanie przekuta na prawdziwy sukces. Zwłaszcza, że interesami Mariny zajmuje się Maja Sablewska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.