Maja Bohosiewicz pokazała projekt wymarzonej łazienki. Wygląda luksusowo! Zresztą, jak całe jej mieszkanie. Spójrzcie tylko na salon

Maja Bohosiewicz ma artystyczną duszę, a to zdecydowanie przekłada się na aranżację jej domu. Nie brakuje w nim obrazów czy ekstrawaganckich dodatków. Ostatnio aktorka pochwaliła się projektem swojej idealnej łazienki. Jak oceniacie jej styl?
Łazienka Mai Bohosiewicz Łazienka Mai Bohosiewicz instagram/majabohosiewicz

Wymarzona łazienka

Maja Bohosiewicz podzieliła się z obserwatorami projektem wymarzonej łazienki. Aktorka myśli o przemalowaniu całego pomieszczenia na biało, a charakteru mają mu dodać złote dodatki. To, co jednak najbardziej zwraca uwagę, to kamienna umywalka. Przyznacie, że taki klimat robi wrażenie?

Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz instagram/majabohosiewicz

Kuchnia

Ostatnio aktorka po raz pierwszy piekła bezę. Chwaląc się swoim wypiekiem, przy okazji pokazała kuchnię. Nawet tutaj nie mogło zabraknąć pięknego obrazu oraz świeżych kwiatów w artystycznych wazonach.

Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz instagram/majabohosiewicz

Salon

Podziwiając salon Bohosiewicz, łatwo można się domyślić, że uwielbia ona luksusy. Pomieszczenie jest naprawdę spore. Znajduje się w nim m.in. okrągły stół i wielka, szara kanapa. W tle możemy też dostrzec deskę do prasowania, z której śmiała się sama Maja.

W tle deska do prasowania i żelazko. A miało być #luxury.
Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz instagram/majabohosiewicz

Ogród

Obok domu znajduje się także obszerny ogród. Maja postawiła w nim wannę ogrodową, z której w ciepłe dni korzysta cała rodzina.

Dom Mai Bohosiewicz Dom Mai Bohosiewicz Instagram.com/ majabohosiewicz

Dziecięcy pokój

W pokoju dziecięcym znajduje się mnóstwo zabawek, a Maja uwielbia spędzać czas na zabawie z pociechami. To pomieszczenie również idealnie komponuje się ze stylem reszty domu.

Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz Instagram.com/ majabohosiewicz

Dodatki

W różnych częściach mieszkania możemy dostrzec różne artystyczne dodatki. Dla Mai ważne jest to, aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość.

Maja Bohosiewicz z rodziną Maja Bohosiewicz z rodziną Instagram.com/ majabohosiewicz

Mieszkanie Mai Bohosiewicz

Ta przestrzeń ma zdecydowanie przemyślany styl, jednak mimo wszystko mieszkanie Mai Bohosiewicz jest bardzo przytulne. Zainspirowała was?