Kim Kardashian ma sześć palców, a znana modelka straciła pępek. Gwiazdy nie są idealne. Oto ich defekty

Wzięliśmy pod lupę światowe gwiazdy. Co się okazało? Wiele z nich ma defekty, których się wstydzą. Prawda jest taka, że nawet modelki łysieją, a niektóre aktorki mają zdeformowane palce.
Kim Kardashian promuje swoją bieliznę Kim Kardashian promuje swoją bieliznę Instagram.com/ skims

Kim Kardashian

Kim Kardashian starannie dba o to, aby jej wygląd był perfekcyjny. W tym celu celebrytka korzysta między innymi z dobrodziejstw medycyny estetycznej oraz programów graficznych. Dla wielu kobiet Kardashianka jest chodzącym ideałem. Ostatnio przez przypadek wydało się jednak, że i ona ma pewnie niedoskonałości.

Kim Kardashian
Instagram/kimkardashian

Na zdjęciu z 40. urodzin celebrytki wyraźnie widać, że ma sześć palców w prawej stopie. Fani szybko to zauważyli.

Parę lat temu o dodatkowego palca podejrzewano Halle Berry. Aktorka zdementowała jednak plotki, a winę zwaliła na niekorzystne światło.

Karolina Kurkova Karolina Kurkova Instagram/karolinakurkova ; East News

Karolina Kurkova

Karolina Kurkova od lat święci sukcesy w branży modelingowej. Nie przeszkadza jej w tym nawet brak pępka. To pozostałość po źle przeprowadzonej operacji.

Daryl Hannah Daryl Hannah East News

Daryl Hannah

Daryl Hannah nie ma z kolei kawałka palca w lewej dłoni. Gwiazda straciła go, mając zaledwie trzy lata, kiedy to jej dłoń zaklinowała się w kole pasowym studni.

Henry Cavill Henry Cavill Instagram/henrycavill ; East News

Henry Cavill

Henry Cavill, czyli serialowy Wiedźmin, na pierwszy rzut oka ma niebieskie oczy. Jeśli jednak przyjrzymy się dokładniej, dostrzeżemy brązową plamkę na lewym. Aktor urodził się z heterechromią.

Naomi Campbell Naomi Campbell East News

Naomi Campbell

Lata noszenia doczepów i drastycznych zmian fryzury negatywnie odbiły się na włosach Naomi Campbell. Modelka od dawna boryka się z łysieniem. Najczęściej korzysta z peruk, jednak i te płatają jej czasami figle.

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox ; East News

Megan Fox

Jakiś czas temu Megan Fox wyznała, że cierpi na krótkopalczastość. Cóż, kciuki gwiazdy rzeczywiście są wyjątkowo krótkie. Co ciekawe, aktorka uważa, że to wszystko wina tuńczyka, którego w ciąży jadła jej matka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.