Syn Jarosława Jakimowicza wyrósł na niezłego przystojniaka. Nie poszedł jednak w ślady ojca. Głosował na Trzaskowskiego

Jarosław Jakimowicz jest ojcem 20-letniego Jovana. Chłopak jest aktywny na Instagramie, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak dziś wygląda. Sprawdziliśmy też synów innych polskich gwiazd. Niektórzy unikają show-biznesu, a szkoda!
Joanna Sarapata z synem Jovanem Joanna Sarapata z synem Jovanem KAPIF.PL/KAPIF

Jovan Jakimowicz, syn Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz jest ojcem dwóch synów. Starszy chłopak w tym roku skończy 20 lat i z wiekiem staje się coraz bardziej podobny do znanego taty. Jest owocem miłości aktora i Joanny Sarapaty - malarki. Ma świetny kontakt z rodzicami, którzy rozwiedli się w 2010 roku po 12 latach bycia razem. Mieli wiele problemów, wynikających głównie z hulaszczego trybu życia Jakimowicza. Nie bez znaczenia było też to, że ona mieszkała w Barcelonie, a on został w Polsce. Chłopak aktualnie studiuje w Londynie i interesuje się sztuką, głównie malarstwem. 

Jovan Jakimowicz, Jarosław Jakimowicz
screen Instagram.com/jovanjakimowicz

Choć wizualnie upodobnia się do znanego taty, to w kwestiach politycznych zajął zupełnie inne stanowisko niż on. Aktor nie ukrywa, że kibicuje partii rządzącej, a jego faworytem w wyborach prezydenckich był Andrzej Duda. Jovan na swoim Instagramie w czasie wyborów opublikował grafikę wspierającą Rafała Trzaskowskiego. Co więcej, zaglądając w jego zapisane relacje na Instagramie, możemy zobaczyć, że również aktywnie wspierał partię Roberta Biedronia.

Jovan Jakimowicz
instagram.com/jovanjakimowicz/

Jovan Jakimowicz
screen Instagram.com/jovanjakimowicz

Jovan Jakimowicz
screen Instagram.com/jovanjakimowicz

Jovan Jakimowicz
Instagram.com/ jovanjakimowicz

Jeremi Małaszyński Jeremi Małaszyński instagram.com/jeremi_malasz

Jeremi Małaszyński, syn Pawła Małaszyńskiego

Paweł Małaszyński mocno chroni swoją prywatność, a szczególnie rodzinę, którą trzyma z dala od mediów. Jednak jakiś czas temu aktor zrobił wyjątek i na początku roku zapozował do zdjęć w "Elle Man" ze swoim synem Jeremiaszem. Chłopak w tym roku skończył 16 lat, na swoim koncie ma udział w teledysku do utworu "The Weeping Song", wykonywanego przez zespół taty. W przeszłości nie mieli zbyt wielu okazji do spędzania razem czasu, teraz jednak to uległo zmianie:

Nadrabiam ten czas, kiedy Jeremiasz był mały, kiedy dużo pracowałem i chciałem się rozwijać w zawodzie. Teraz mam wyciszony okres i jestem dla rodziny - mówił aktor w "DD TVN". 

Paweł Małaszyński syn
Fot. Paweł Małaszyński - Instagram

Dorota Szelągowska, Antek Sztaba Dorota Szelągowska, Antek Sztaba Instagram/ @dotindotin @sztabaa

Antoni Sztaba, syn Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska, choć jest jedną z największych gwiazd TVN-u, nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jednak z powodu wyprowadzki syna, Antoniego Sztaby, pokazała na Instagramie jego zdjęcie. Nastolatek jest aktywny w mediach społecznościowych, jednak unika pokazywania się ze sławną mamą. 

Dorota Szelągowska, Antek Sztaba
Instagram/ @dotindotin @sztabaa

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka KAPIF

Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci. Jej najstarszy syn, Jan Dąbrówka, również związał swoją przyszłość z muzyką. 20-latek gra na wielu instrumentach, w tym na ksylofonie, bębnach, wibrafonie i perkusji. Szkołę muzyczną skończył z wyróżnieniem. Jakiś czas temu pochwalił się pierwszym nagraniem, który samodzielnie skomponował. Nosi on tytuł "Nie chcemy się bać". 

Jan Dąbrówka - syn Natalii Kukulskiej
screen Instagram / @natalia.kukulska

Paweł Deląg Junior Paweł Deląg Junior Fot. paweldelag/Instagram

Paweł Deląg Junior, syn Pawła Deląga

Paweł Deląg ma 28-letniego syna. Nazywa się on Paweł Deląg Junior. Jego mamą jest Katarzyna Gajdarska. Panowie nie zawsze mieli dobry kontakt, jednak w pewnym momencie zdecydowali się naprawić relacje. Tata zaproponował nawet mu współpracę i zagrali razem w produkcji "Zrodzeni do Szabli", której aktor był reżyserem. Junior studiował w Krakowskiej Akademii Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. 

Paweł Delag Junior
Instagram.com/ Paweł Deląg/ Screen

Paweł Delag Junior
Instagram.com/ Paweł Deląg/ Screen

Niestety, jego serce jest zajęte. Na Intagramie znajdziemy jego zdjęć z ukochaną.  

Kuba Gąsowski Kuba Gąsowski Instagram.com/ kuba_gasowski

Kuba Gąsowski, syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej

Jakub Gąsowski dzięki sławnym rodzicom od zawsze miał kontakt z mediami. Poszedł też w ich ślady. Jest studentem Akademii Teatralnej w Warszawie i ma za sobą kilka ról oraz występów w teatrze. Można go kojarzyć m.in. z serialu "Belfer". 25-latek może liczyć na wsparcie mamy i taty, którzy mu zawsze kibicują. 

Nie odradzaliśmy mu tej drogi, to byłaby zbrodnia! Za to wspieraliśmy jego wybór. To naprawdę zdolny chłopak - powiedział w jednym z wywiadów Piotr Gąsowski.

Kuba Gąsowski
Instagram.com/ kuba_gasowski

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą instagram.com/grazyna.wolszczak_official/

Filip Sikora, syn Grażyny Wolszczak

Filip Sikora ma na swoim koncie udział w show TVN-u. Razem z mamą pojawił się w programie "Ameryka Express". Mimo to nie zagościł na dłużej w show-biznesie, choć ma wszelkie warunki. Mimo że skończył 31 lat, to nadal jest oczkiem w głowie mamy, która nie ukrywa, że jest w stosunku do niego nadopiekuńcza. 

Beata Tadla z synem Janem Kietlinskim Beata Tadla z synem Janem Kietlinskim Instagram/beatatadla

Jan Kietliński, syn Beaty Tadli

19 lat temu na świecie pojawił się syn Beaty Tadli, Jan. Jego ojcem jest Radosław Kietliński, drugi mąż dziennikarki, z którym rozwiodła się w styczniu 2014 roku. Mają świetny kontakt, choć nie ukrywają, że okres dorastania Janka był burzliwy. 

Przeszliśmy okres dojrzewania, ale dość łagodnie. Nie było żadnych większych konfliktów. Oczywiście czasem się zdarzało, bo dorastający człowiek często sam siebie nie rozumie, ma burzę hormonów i nie rozumie, co się z nim dzieje. Rodzic też wszystkiego nie wie, bo przecież nie rodzi się z patentem na idealne wychowanie dziecka - mówiła w Vivie.pl. 

Łączą ich wspólne pasje, kochają podróżować. Jednak syn sam opłaca swoje wyprawy i nie korzysta z pomocy finansowej:

Mamy pokrewne zainteresowania. Janka ciekawią procesy społeczne, tkanka miejska w szerokim znaczeniu. Także to, jak wyglądają miasta świata i ludzie je zamieszkujący. Jan wiele podróżuje, sam na to zarabia. Jestem bardzo dumną mamą - stwierdziła dziennikarka.

Janek, choć ma otwartą drogę, nie chce łączyć swojej przyszłości z show-biznesem. 

Beata Tadla z synem Janem Kietlinskim
Instagram/beatatadla