Instagram kontra rzeczywistość. Nie tylko Khloe Kardashian wygląda inaczej na żywo. Zobacz inne gwiazdy w prawdziwym wydaniu

Niedawno głośno było o zdjęciu z sesji Khloe Kardashian, które znacznie różniło się od tego, które zamieściła na Instagramie. Taki proceder w show-biznesie to nic nowego. Zobacz inne gwiazdy, które nieco ingerowały w swoje fotki.
Marina komentuje wpadkę Khloe Kardashian Marina komentuje wpadkę Khloe Kardashian Instagram.com/ marina_official

Khloe Kardashian

Niedawno każdy zachwycał się niesamowitą metamorfozą Khloe Kardashian. Jak się później okazało, tej zmianie najbardziej przysłużył się grafik. Chyba tym razem sporo przesadził. 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek instagram.com@m_rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nawet w ciąży wyglądała świetnie. Mimo to zdarzyło jej się nieco nagiąć rzeczywistość. Wygięta szafka jest najlepszym tego dowodem. 

Kim Kardashian Kim Kardashian FORUM/instagram.com@kimkardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian to królowa Instagrama, jednak podobnie jak swoja siostra, bardzo długo majstruje przed publikacją jakiejkolwiek fotki. Zestawienie powyżej chyba mówi samo za siebie. 

Weronika Bielik na Instagramie i w rzeczywistości Weronika Bielik na Instagramie i w rzeczywistości Screen / Instagram / Weronika Bielik / EastNews

Weronika Bielik

Weronika Bielik w tej samej stylizacji jednego dnia. Po lewej stronie widzimy zdjęcie, jakie dodała na swój profil. Na ściance jej wcięcie w tali nie było już tak duże, a włosy tak gęste. 

Madonna Madonna FORUM/Instagram/madonna

Madonna

Madonna na Instagramie nie ma nawet zmarszczek. Królowa popu w obiektywie paparazzich jest nie do poznania! 

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio instagram.com@klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio

Na Instastory Klaudii Halejcio pojawiły się bliźniacze zdjęcia. Różniły się jedynie w jednym aspekcie. Na pierwszej fotce widzimy minimalną fałdkę, która o dziwo na drugim już zniknęła.

Julia Kuczyńska Maffashion na Różach Gali 2015 Julia Kuczyńska Maffashion na Różach Gali 2015 Kapif.pl / Instagram.com/maffashion_official

Maffashion

Maffashion jest z wykształcenia grafikiem, więc nic dziwnego, że sama potrafi dobrze zadbać o przeróbkę swojego zdjęcia. 

Kylie Jenner Kylie Jenner Instagram/kyliejenner/East News

Kylie Jenner

Pośladki sióstr Kardashian nie potrzebują przeróbek w Photoshopie. Bez tego też wyglądają nienaturalnie. One jednak i tak nadal kombinują i dodają sobie jeszcze więcej kobiecych kształtów. Okazuje się, że na żywo ich pośladki nie wyglądają już tak 'imponująco'.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.