"High School Musical" zrobił z niego wielką gwiazdę. Zobacz, jak dziś wygląda Corbin Bleu. Jest nie do poznania

Corbin Bleu dał się poznać szerszej publiczności dzięki rolom w serialach i filmach Disneya. Największą popularność przyniósł mu angaż w trzech częściach "High School Musical". Miał wówczas 17 lat. A jak wygląda teraz? Aktor zrezygnował z afro i przeszedł sporą metamorfozę.
Monique Coleman, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Zac Efron i Vanessa Anne Hudgens Monique Coleman, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Zac Efron i Vanessa Anne Hudgens Monique Coleman, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Zac Efron i Vanessa Anne Hudgens/ADMEDIA/SIPA USA/Eastnews

"High School Musical"

W 2006 roku światło dzienne ujrzała pierwsza część "High School Musical". 17-letni wówczas Corbin Bleu wcielił się w najlepszego przyjaciela głównego bohatera - Chada. Mimo że miał drugoplanową rolę, to i tak nie przeszkodziło mu to w pozyskaniu rzeszy fanek na całym świecie. 

corbin bleu
prphotos

Corbin Bleu Corbin Bleu wikipedia.org

Muzyka

Sceniczne występy w "High School Musical" zapoczątkowały muzyczną karierę Corbina. W 2007 roku po pięciu miesiącach pracy w studio nagraniowym aktor wydał swój debiutancki krążek "Another Side", który cieszył się sporą popularnością wśród młodych słuchaczy.

Corbin Bleu
youtube.com@ Corbin Bleu VEVO

Niestety wydany w 2009 roku, drugi album "Speed of Light" nie powtórzył sukcesu pierwszego. Od tamtej pory Corbin Bleu nie wydał kolejnej solowej płyty, jednak nie pożegnał się z show-biznesem.

Corbin Bleu Corbin Bleu Corbin Bleu/Fot. ANDREW MEDICHINI AP

Telewizja i teatr

Po wydaniu drugiej płyty Corbin Bleu dostał rolę w serialu telewizyjnym "The Beautiful Life". Niestety ten z powodu bardzo słabej oglądalności spadł z anteny. Na szczęście niedługo po tym, aktor został zaangażowany w wielokrotnie nagradzanym musicalu na Broadwayu "In The Heights", co zapoczątkowało jego przygodę z teatrem. 

Free Style

Corbin Bleu Corbin Bleu instagram.com@corbinbleu

Corbin Bleu dziś

Corbin Bleu nie pojawia się w mediach tak często, jak kiedyś, jednak wciąż realizuje się jako artysta. Najczęściej można go zobaczyć właśnie na deskach teatru. Od jego występu w "High School Musical" minęło już ponad 10 lat i trudno nie zauważyć dużej metamorfozy, jaką przeszedł. Zrezygnował ze słynnego afro i zmężniał. Zobaczcie zresztą sami!

Corbin Bleu
instagram.com@corbinbleu

Corbin Bleu i Sasha Clements Corbin Bleu i Sasha Clements instagram.com@sashaclements

Miłość

Corbin Bleu związał się w kanadyjską aktorką Sashą Clements. Para pobrała się w 2016 roku.

Corbin Bleu i Sasha Clements
instagram.com@corbinbleu

Obydwoje chętnie relacjonują wspólne życie w mediach społecznościowych, w których to co rusz dodają wspólne zdjęcia.

Corbin Bleu i Sasha Clements
instagram.com@sashaclements

Więcej o: