Ich przeboje zna każdy, jednak oni zniknęli ze sceny. Sprawdziliśmy, jak dziś wyglądają. Nie wszystkim czas działa na korzyść

Ich piosenki zna doskonale każdy z nas, jednak teraz na próżno szukać ich na listach przebojów. Jak zmieniły się gwiazdy, które jeszcze 10 lat temu świeciły największe triumfy? Większość z nich jest nie do poznania. Przekonajcie się zresztą sami.
O Zone - Dragostea Din Tei O Zone - Dragostea Din Tei fot. screen youtube.com/ozone

O-Zone

Kto z nas nie pamięta mołdawskiego zespołu O-Zone i ich przeboju "Dragostea din tei". W 2002 roku właśnie ten hit zrobił furorę w całej Europie i nie tylko. Niestety żadna inna piosenka grupy nie powtórzyła takiego sukcesu. 


fot. facebook.com/Arsenium.Official

Po 7 latach działalności zespół się rozpadł, jednak wszyscy panowie mają ze sobą dobry kontakt do tej pory. Co więcej, każdy z nich wciąż zajmuje się muzyką. Dan Balan (ten w środku) jest jurorem The Voice.

Dan Balan i Arsenium
instagram.com@danbalan/arsenium_official

W tym przypadku czas zdecydowanie zadziałał na ich korzyść! 

Sarah Connor w 2002 roku Sarah Connor w 2002 roku Bulls

Sarah Connor

Sarah Connor najlepsze swoje hity wydała prawie 20 lat temu. Właśnie wtedy na każdej dyskotece mogliśmy usłyszeć piękną balladę "From Sarah with love". Niemiecka piosenkarka z amerykańskim pochodzeniem robiła karierę nie tylko w swoim kraju, ale również w całej Europie. Co się z nią dzieje teraz?

Sarah Connor
instagram.com@sarahconnor

W czerwcu wokalistka skończyła 40 lat, jednak wciąż może pochwalić się świetną sylwetką, co zresztą robi na Instagramie. Sarah nie zrezygnowała z muzyki. Mimo że w Polsce nie usłyszymy jej nowych przebojów, to nadal bardzo dużo koncertuje w Niemczech i Austrii. 

GERMANY, Sarah Connor performs onstage live at the Palladium on September 20, 2015 in Cologne.
Photo by Cornelius/insight media
Forum

Alizee Alizee Youtube/moi...alizee

Alizee

Alizée ponad 15 lat temu była jedną z najbardziej znanych francuskich wokalistek, której przeboje takie jak: "Moi... Lolita" czy "J'en Ai Marre" zagwarantowały także sławę w Polsce.

Alizee na scenie
Screen z YouTube/DuncanJax

Niestety kariera międzynarodowa Alizée nie trwała zbyt długo. Mimo że wokalistka nadal zajmuje się muzyką, to poza Francją nie jest już tak rozchwytywana. Swój ostatni album wydała pięć lat temu i nic nie wskazuje na to, żeby planowała kolejny.

Alizee
Instagram/alizeeofficiel

Po zdjęciach, jakie zamieszcza na Instagramie, wnosimy, że teraz skupia się głównie na życiu prywatnym i od czasu do czasu koncertuje.

Alizee
Instagram/alizeeofficiel

Dido Dido Youtube (kadr z filmu Dido - Thank You)

Dido

Na początku nowego milenium Dido triumfowała na listach przebojów. Jej hity takie jak: "Here with me", White flag" czy nagrany wspólnie z Eminemem "Stan", znał cały świat. Kilka lat później, w 2008 roku próbowała reaktywować swoją karierę, jednak nie udało jej się powtórzyć sukcesu poprzednich kawałków. Jak wygląda teraz?

Dido
Youtube (kadr z filmu Faithless Feat. Dido & Pauline Taylor - Hem Of His Garment)

Dido ma już 48 lat, jednak wciąż wygląda świetnie. Mimo że nie serwuje już swoim słuchaczom tak wielkich przebojów jak kiedyś, to wciąż może liczyć na oddanie wiernych fanów. 

Singer Dido exits BBC studios in London after appearing on Radio 2 Graham Norton show. Also exiting BBC Radio was presenter Maya Jama in orange    Pictured:       World Rights,
SplashNews.com / EN

Us 5 Us 5 KAPIF

Us 5

Niemiecki boysband był bardzo znany w Polsce w latach 2006-2008. W 2007 roku nawet wystąpili podczas rozdania nagród Viva Comet. Panowie cieszyli się wielką miłością rodzimych nastolatek. A jak wyglądają teraz? Zajrzeliśmy na Instagram Izziego i Jaya. Jak tego drugiego wciąż można nazwać bożyszczem nastolatek.

Jay Us 5
instagram.com/jaykhanmusik/KAPIF

To w przypadku Izziego sytuacja nie jest już tak kolorowa. Zobaczcie zresztą sami. 

Izzy Gallegos
instagram.com/izzygallegos.official/KAPIF

Danny Danny KAPIF

Danny

Danny to szwedzki wokalista, który podbił serca polskiej publiczności hitami: "If only you" oraz "Tokyo". Jego kariera w Polsce rozwijała się na tyle dobrze, że wspólnie z Sashą Strunin nagrał wspólny kawałek "Emely". Danny miał wtedy zaledwie 23 lata.

Sahsa Strunin i Danny
KAPIF

Teraz to już dorosły facet, który nadal zajmuje się muzyką, jednak poza Szwecją już nie jest o nim tak głośno. Zobaczcie, jak się zmienił. 

Danny
instagram.com/dannysaucedo/

Więcej o: