Mikołaj Roznerski ma młodszą siostrę. Stroi z nią dziwne miny na Instagramie. "Dwa wariaty"

Mikołaj Roznerski spotkał się ze swoją siostrą w rodzinnym Wrocławiu. Aktor opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie. Nie on jeden chwali się w sieci jednak swoim rodzeństwem. Na pewno kojarzycie braci Małgorzaty Rozenek czy Anny Kalczyńskiej. Ale czy wiecie, że siostra Joanny Kulig gra w serialu TVN-u?
Mikołaj Roznerski z siostrą Mikołaj Roznerski z siostrą instagram.com/mroznerski/

Agata Roznerska - siostra Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski ma młodszą siostrę. Chwile spędzone w jej towarzystwie chętnie dokumentuje na Instagramie. Agata uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas. Widać, że rodzeństwo świetnie się dogaduje i lubi się wygłupiać.

Anna Dec Anna Dec instagram.com/annadec_/

Anna Dec pokazała siostrę

Kiedy siostra Anny Dec obchodziła urodziny, prezenterka pochwaliła się tym na Instagramie. Nie obyło się bez emocjonalnych życzeń. 

Moja przepozytywna, kochana Siostro! Niech to będzie rok, który zapoczątkuje jeszcze lepsze lata, niż te, które były do tej pory. Niech scenariusz wspólnych podróży dalekich i tych lokalnych, wielu wieczorów i poranków w gronie Najbliższych i Tych, za którymi tak tęsknisz, spełni się szybciej niż marzysz! Bądź zdrowa, szczęśliwa i pełna tej niezwykłej siły zawsze i wszędzie! A Anioły i Najwyższy niech strzegą Was w każdej mikrosekundzie życia! Do szybkiego zobaczenia! Kocham i doceniam, że Cię mam! - czytamy pod postem.
siostra Anna Dec siostra Anna Dec instagram.com/annadec_

Siostra Anna Dec dziękuje za życzenia

Siostra prezenterki, Ola podziękowała za piękne życzenia. 

Ania! U mnie dopiero 6:40, oczy jeszcze w pół zamknięte, a już lecą łezki wzruszenia. Dziękuję Ci za każde słówko, a jeszcze bardziej za masę prześmiesznych, ale CUDOWNYCH zdjęć - odtworzyłam sobie w myślach wspomnienia związane z każdym z nich po kolei, ale jeszcze tyle przed Nami. Kocham - odpowiedziała. 

Internauci są pod wrażeniem urody siostry prezenterki, o czym tłumnie dają znać w komentarzach.

Piękne siostry.
Wspaniałe Siostry. Widać miłość i siłę.
Cudowny obrazek - piszą pod postem.
Filip Kalczyński, Joanna Jabłczyńska, Adam Fidusiewicz Filip Kalczyński, Joanna Jabłczyńska, Adam Fidusiewicz screen Instagram

Filip Kalczyński

Filip Kalczyński jest bratem znanej prezenterki Anny Kalczyńskiej, o czym mogliśmy sobie przypomnieć jakiś czas temu, gdy ten gościł na kanapie 'Dzień Dobry TVN'. Filip jako dziecko był gwiazdą komediowej produkcji Pawła Trzastki 'Smacznego telewizorku'.

Filip w 'DDTVN' przyznał, że praca na planie filmu bardzo mu się wówczas podobała. Próbował więc dostać się do szkoły aktorskiej, ale gdy nie dostał się za pierwszym razem, zrezygnował. Porzucił karierę na rzecz nauki, a dziś utrzymuje się z robienia filmów, gdyż na co dzień jest reżyserem spotów reklamowych.

Filip Kalczyński, Anna Kalczyńska
instagram.com/annakalczynskam/

Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek WBF

Michał Kostrzewski - brat Małgorzaty Rozenek-Majdan

A czy wiedzieliście, że brat Małgorzaty Rozenek to wybitnie utalentowany tancerz baletowy? Osiągnął sukces na skalę światową, a największą furorę robi we francuskich teatrach.

Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią - mówiła Rozenek w wywiadzie dla 'Gali'.

Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek
WBF

Małgosia o pięć lat starszym bratem pochwaliła się kilka lat temu w 'Dzień Dobry TVN'. Wówczas rodzeństwo opowiedziało o łączących ich relacjach. Jak możecie się domyślać, nie zawsze było kolorowo.

Zawsze żyłam w cieniu młodszego brata. Jego osiągnięcia zawodowe przyćmiewają moje. Ja byłam tą czarną owcą, a on wzorem, który przede mną się stawiało - mówiła.
Justyna Schneider Justyna Schneider KAPIF.pl

Justyna Schneider - siostra Joanny Kulig

Co ciekawe, w rodzinie Kuligów są aż dwie utalentowane aktorki. Okazuje się, że Joanna ma młodszą siostrę, którą dobrze znacie między innymi z serialu 'Na Wspólnej'. 

Justyna Schneider, bo tak nazywa się siostra Joasi, ma na swoim koncie również rolę w komedii 'Los Numeros' czy dramacie 'Supermarket'. We wspomnianym wyżej serialu 'Na Wspólnej' wcieliła się natomiast w postać Zosi Lipskiej. Swoją piękną siostrą Joanna pochwaliła się na Instagramie już w zeszłym roku. Internauci nie kryli wówczas zachwytu. Trzeba przyznać, że obie panie wyglądają niczym dwie krople wody. Naprawdę trudno je odróżnić. 

Joanna Kulig, Justyna Schneider
Instagram.com/ joannakulig_official

Zastanawia Was jednak, dlaczego Justyna ma inne nazwisko niż Joasia? Odpowiedź jest prosta.

Tak naprawdę obie nazywamy się Kulig. Ale ponieważ nasze imiona brzmią podobnie, to zdecydowałam się na przyjęcie pseudonimu artystycznego, nazwiska naszej prababci Schneider, żebyśmy nie były mylone - tłumaczyła Schneider w 'Dzień Dobry TVN'.
Michał Szpak i Marlena Szpak Michał Szpak i Marlena Szpak KAPIF.pl

Marlena Szpak - siostra Michała Szpaka

Siostra Michała Szpaka, Marlena, to bardzo uzdolniona śpiewaczka operowa. Skończyła szkołę muzyczną w Krakowie, a teraz mieszka we Włoszech, gdzie przez lata również uczyła się śpiewu.

Właśnie Marlenie zawdzięczam fakt, że dziś stoję na scenie. Pamiętam, że po którymś z jej koncertów powiedziałem, że też tak chcę. Wtedy siostra zapisała mnie na lekcje do domu kultury w Jaśle - zdradził Michał Szpak w rozmowie z magazynem 'Party'.
Urodziny Klary Lewandowskiej, Piotr Stachurski Urodziny Klary Lewandowskiej, Piotr Stachurski Instagram/piotrekstachurski

Piotr Stachurski - brat Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska rzadko pokazuje nam swojego brata, a szkoda! Piotr Stachurski to naprawdę niezły przystojniak, który może pochwalić się sporym talentem. Piotr ukończył warszawską Akademię Sztuk Pięknych i dziś maluje obrazy. Artystyczną duszę odziedziczył podobno po mamie, Marii Stachurskiej, która również interesuje się sztuką.

Piotr Stachurski
Instagram/piotrekstachurski

Moja mama zawsze chciała, żebym została artystką. Sama uwielbia malować ikony. Mój brat Piotrek odziedziczył po niej artystyczną duszę - maluje obrazy i robi witraże - mówiła Lewandowska w 'Gali'.

Piotr Stachurski
Instagram.com/annalewandowskahpba

Wiktoria Gąsiewska Mateusz Gąsiewski Wiktoria Gąsiewska Mateusz Gąsiewski Fot. AKPA

Mateusz Gąsiewski - brat Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska często chwali się swoim bratem w mediach społecznościowych. Widać, że mają świetny kontakt. Pomaga im w tym fakt, że mają wspólne pasje. Mateusz Gąsiewski również jest aktorem, a szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z roli Dominika w serialu 'Na Wspólnej'. Wiedzieliście, że są rodzeństwem?

Mateusz Gąsiewski, Wiktoria Gąsiewska
Instagram/matek_haribo

Wiktoria Gąsiewska i Mateusz Gąsiewski
Instagram.com/wiktoria_gasiewska

Adam Zdrójkowski, Jakub Zdrójkowski Adam Zdrójkowski, Jakub Zdrójkowski screen Instagram

Jakub Zdrójkowski - brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego

A czy wiedzieliście, że Adam Zrójkowski ma brata bliźniaka? Dziś może nie wyglądają identycznie, jednak przez wiele lat wspólnie pracowali, aby w przyszłości osiągnąć sukces. Obydwaj grali w reklamach i serialach. Teraz kiedy są już dorośli, to się zmieniło. Adam robi karierę jako aktor, a Jakub zajmuje się dubbingiem. Też fajnie!

Adam Zdrójkowski i Jakub Zdrójkowski
Eastnews

Julia Kamińska i brat Christian Julia Kamińska i brat Christian Kapif

Christian Kamiński - brat Julii Kamińskiej

Julia Kamińska również może pochwalić się bratem. Młodszy od niej Christian to początkujący aktor. Trzymamy kciuki za jego dalszy rozwój. Z pewnością Julia jest dla niego sporym autorytetem.

Julia Kamińska, brat Christian
Kapif

Więcej o: