Christina Aguilera z narzeczonym i bez stanika odbiera córkę ze szkoły. Sporo się zmieniła. Nie przypomina już dawnej siebie

Christina Aguilera i jej narzeczony Matthew Rutler zostali przyłapani przez fotoreporterów, gdy odbierali swoją córkę ze szkoły. Gwiazda postawiła na wygodny sportowy look, jednak zauważyliśmy też, że aby czuć się jeszcze bardziej swobodnie, zrezygnowała ze stanika. Niedawno mówiliśmy, że Christina wraca do formy, jednak patrząc na najnowsze zdjęcia, widzimy, że zrobiła małą przerwę w treningach.
Christina Aguilera i Matthew Rutler Christina Aguilera i Matthew Rutler FORUM

Christina Aguilera z narzeczonym

Christina Aguilera wraz ze swoim narzeczonym wybrali się wspólnie odebrać córkę ze szkoły. 

Christina Aguilera Christina Aguilera FORUM

Zamyślona

Piosenkarka sprawiała wrażenie zamyślonej i nieco nieobecnej. Szła oddalona od swojego faceta, a oczy przysłoniła ciemnymi, dużymi okularami. 

Matthew Rutler Matthew Rutler FORUM

Narzeczony

Narzeczonym gwiazdy jest Matthew Rutler, którego poznała w 2010 roku na planie filmu "Burleska". Był on wówczas asystentem producenta, a ona grała główną rolę. W walentynki 2014 roku para się zaręczyła.

Christina Aguilera i Matthew Rutler Christina Aguilera i Matthew Rutler FORUM

Dziecko

W 2014 roku na świat przyszła ich córka Summer Rain Rutle. Córka pary ma za sobą pierwsze miesiące w szkole. Zatroskani rodzice razem zdecydowali się ją odebrać.  Piosenkarka ma również 12-letniego syna z poprzedniego związku z Jordanem Bratmanem

Christina Aguilera Christina Aguilera FORUM

Sportowy styl

Christina ostatnimi czasy nieco przybrała na wadze, toteż zdecydowała się na sportowy look. Gwiazda była ubrana w różową kurtkę z domu mody Balenciaga, a także luźny czarny T-shirt. Co ciekawe, tego popołudnia zrezygnowała ze stanika. 

Matthew Rutler Matthew Rutler FORUM

Grymas

Matthew ewidentnie nie był zadowolony z obecności paprazzich.

Christina Aguilera córka Christina Aguilera córka FORUM

Dziecko

Christina i Matthew niechętnie pokazują swoje dziecko publicznie. Starają się chronić swoją prywatność, jak tylko mogą. 

Christina Aguilera Christina Aguilera East News

Zmiana

Jeszcze niedawno Christina wyglądała tak, jednak w ciągu ostatnich miesięcy znacznie mniej koncertowała i udzielała się publicznie, co jak widać, odbiło się nieco na jej wizerunku.