Choinki gwiazd w tym roku nie zawiodły. U Siwiec tradycyjnie, u Mandaryny oryginalnie. Najbardziej "bogato" u Rozenek

Ile gwiazd, tyle choinek! Jedne z nich postawiły na totalny przepych, a inne na skromną elegancję. Sprawdźcie, jak wyglądają świąteczne drzewka m.in. Małgorzaty Rozenek, Natalii Siwiec czy Doroty Szelągowskiej.
Małgorzata Rozenek, Radek Majdan Małgorzata Rozenek, Radek Majdan instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Choinka w mieszkaniu Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana robi wrażenie! Stoi tuż obok telewizora, w którym pięknie odbijają się złote lampki choinkowe. Jest bardzo wysoka, a gwiazda na samym szczycie dosięga sufitu. Para wybrała klasyczne kolory dekoracji, czyli biel i czerwień.

Rozenek na Instagramie pochwaliła się również świątecznymi dekoracjami całego mieszkania. Naszą największą uwagę zwróciła ogromna kokarda na szklanej ścianie i urocze skarpety z pierwszymi literami imion rodziny.

Te święta na pewno będą wyjątkowe i zupełnie inne od pozostałych, bo "Perfekcyjna" ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka!

Mieszkanie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana
instagram/m_rozenek

Mieszkanie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana
instagram/m_rozenek

Mieszkanie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana
instagram/m_rozenek

Mieszkanie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana
instagram/m_rozenek

Natalia Siwiec Natalia Siwiec instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

W tym roku Natalia Siwiec postawiła na sztuczną choinkę z białymi końcami na gałązkach. Znajdują się na niej lampki oraz totalnie urocze bombki w różnych kształtach - łyżew, pierniczków czy żyrafy. Obok drzewka stoi Mikołaj z workiem prezentów, a przy kominku wisi skarpeta na małe upominki.

Natalia Siwiec
instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec
instagram/nataliasiwiec.official

Kaja Paschalska Kaja Paschalska instagram/kajapaschalska

Kaja Paschalska

Kolejną gwiazdą, która zdecydowała się na sztuczne drzewko jest Kaja Paschalska. Choinka jest przystrojona kolorowymi bombkami oraz lampkami, które dają delikatne niebieskie światło. Jednak fani większą uwagę zwrócili na samą Kaję i jej dosyć skąpy strój, jak na zimowy klimat.

Dobry strój.
Jakie piękne nogi w tych spodenkach - pisali.
Małgorzata Socha Małgorzata Socha instagram/malgosia_socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem, na którym dopiero zaczyna ubierać swoją choinkę. Na drzewku wiszą tylko lampki choinkowe, a na czubku aktorka właśnie umieściła szklaną ozdobę. W mieszkaniu również widać świąteczne elementy. W oczy od razu się rzuca dosyć spora gwiazda betlejemska, która stoi na stoliku kawowym.

Julia Kuczyńska Julia Kuczyńska instagram/maffashion_official

Maffashion

Julia Kuczyńska postanowiła zrezygnować z prawdziwego drzewka w tym roku. Postawiła za to na kreatywny pomysł. Sama przygotowała swoją "choinkę" z lampek, łańcucha choinkowego i kolorowych bombek. Efekt końcowy jest świetny!

Coraz bliżej... W tym roku choinka bez choinki. Lampki, trochę ozdób i gotowe! - pisze.
Zofia Ślotała Zofia Ślotała instagram/miss_zi

Zofia Ślotała

Na klasyczną choinkę postawiła za to Zofia Ślotała. Jak sama przyznaje, nie ma dla niej nic piękniejszego.

Choinka! Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż klasyczna choinka. Nie umiem zrobić, jedno kolorowej albo nowoczesnej. Co roku mam te same bombki, każda jest piękną pamiątką. W tym roku doszły nowe... Kamil dostał gitarę, Leonard wybrał t-rexa, Rania pierniczkowego ludka, a ja pare ręcznie malowanych górali! Jest kolorowo i pięknie! - pisze.

Pod choinką zamiast prezentów znajdują się pluszaki oraz okrągły tor z uroczym pociągiem.

Marcin Mroczek Marcin Mroczek instagram/mroczek_marcin

Marcin Mroczek

Duże drzewko stoi również w mieszkaniu Marcina Mroczka. Aktor postawił na klasykę - biały łańcuch oraz białe i zielone bombki. Jak widać, nie ubierał jej sam.

Choinka Marcina Mroczka
instagram/mroczek_marcin

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian instagram/kourtneykardash

Kourtney Kardashian

Zagraniczne gwiazdy również pochwaliły się swoimi choinkami. Spójrzcie tylko na drzewko Kourtney Kardashian. Mogłoby się wydawać, że milionerka postawi na totalną ekstrawagancję, jednak jej choinka jest skromna i po prostu magiczna.

Zosia Zborowska Zosia Zborowska instagram/zborowskazofia

Zosia Zborowska

Zosia również postawiła na prostotę. Trzeba przyznać, że drzewko jest piękne, a lampki i gałązki zamiast bombek wyglądają bardzo elegancko!

Zofia Zborowska
instagram/zborowskazofia

Choinka Doroty Szelągowskiej Choinka Doroty Szelągowskiej instagram/dotindotin

Dorota Szelągowska

I to jest dopiero efekt wow! W salonie Doroty Szelągowskiej stoi choinka w białym kolorze, która sięga aż do sufitu. Znajdują się na niej przepiękne ozdoby - przyjrzyjcie się i sprawdźcie sami. Okazuje się, że to pierwszy raz, kiedy projektantka przystroiła swój dom przed Wigilią.

Pierwszy raz w życiu, łamiąc dotychczasowe zasady, mój dom jest przystrojony na święta przed wigilijnym porankiem. I jest ekstra, Zupełnie nie wiem, dlaczego nie robiłam tego od zawsze.

Mandaryna Mandaryna instagram/marta.mandaryna

Mandaryna

Przyznacie, że u Marty Wiśniewskiej jest dosyć oryginalnie. Gałęzie drzewka zaczynają się bowiem... bardzo wysoko od ziemi! Chyba w tym roku ktoś był grzeczny i dostanie dużo prezentów.

Miejsce na prezenty zrobione.

A Wam, która choinka podoba się najbardziej?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.