Gwiazdy na koncercie Papa D. Michał Lesień zabrał żonę, a Ruda odsłoniła płaski brzuch [ZDJĘCIA]

Za nami koncert zespołu Papa D, który obchodził swoje 35-lecie. Jubileuszowy koncert przyciągnął tłum fanów, ale nie tylko. Zarówno na scenie, jak i wśród widzów można było zobaczyć gwiazdy. Pojawili się m.in. Agnieszka Chylińska, Ruda z Red Lips i Norbi z trzecią żoną, a także Michał Lesień z małżonką. Zobaczcie, kto jeszcze świętował 35-lecie Papa D!
Paweł Stasiak na 35-leciu Papa D Paweł Stasiak na 35-leciu Papa D dzak, Kapif

Zespół Papa D obchodził swoje 35-lecie

Kultowy zespół Papa D, kiedyś znany jako Papa Dance, właśnie skończył 35 lat i z tej okazji zorganizował jubileuszowy koncert. Warto wiedzieć, że Papa D powstał w 1984 roku pod nazwą Papa Dock. Pierwszymi przebojami zespołu były takie utwory, jak: "W 40 dni dookoła świata" i "Ordynarny faul". Rok później grupa zmieniła nazwę na Papa Dance, z którą występowała do 2007 roku. Właśnie wtedy zespół zdecydował się skrócić swoją nazwę do Papa D. W latach 80. zespół Papa Dance wystąpił na ponad 600 koncertach, a jego płyty i kasety rozeszły się w ponad półmilionowym nakładzie.

Obecnie grupę Papa D tworzą: Paweł Stasiak, który jest wokalistą, Jacek Szewczyk, który gra na gitarze solowej, Waldemar Kuleczka (gitara basowa), Marcin Tywoniuk (instrumenty klawiszowe) oraz Dariusz Piskorz (perkusja).

Papa D
dzak, kapif

Na jubileuszowym koncercie Papa D zjawiła się cała plejada gwiazd:

Ruda z Red Lips Ruda z Red Lips dzak, Kapif

Ruda z Red Lips

Joanna Lazer pojawiła się na koncercie Papa D w seksownej stylizacji. Wokalistka zdecydowała się zaprezentować światu efekty swoich ciężkich treningów z "Tańca z Gwiazdami". Teraz Ruda może pochwalić się idealnie płaskim brzuchem i wyraźnie zaznaczonymi mięśniami. Nic dziwnego więc, że zdecydowała się je pokazać w krótkim topie. Do tego wokalistka dobrała długą spódnicę z rozcięciem. 

Ruda na 35-leciu Papa D
dzak, kapif

Michał Lesień z żoną Michał Lesień z żoną dzak, kapif

Michał Lesień z żoną

Na koncercie Papa D pojawił się Michał Lesień z żoną Dorotą Głowacką. Aktor, który zasłynął rolą w serialu "Lokatorzy", wyjątkowo rzadko pojawia się na salonach, a tym bardziej ze swoją ukochaną. Tym razem jednak oboje zrobili wyjątek.

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska dzak, Kapif

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zaprezentowała się w czarnym total looku. Wyglądała bosko!

Norbi Norbi dzak, Kapif

Norbi z żoną

Na jubileuszowym koncercie Papa D zjawił się także Norbi, który po raz pierwszy zaprezentował na salonach swoją trzecią żonę. Para świetnie się bawiła i widać, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa. 

Anna Karwan Anna Karwan dzak, Kapif

Anna Karwan

Anna Karwan na jubileuszowym koncercie Papa D

Więcej o: