Russell Crowe jest nie do poznania. Najnowsze zdjęcia aktora szokują. Widać, że sporo przytył

Te gwiazdy naprawdę poświęciły się dla kariery. Przeszły ogromne metamorfozy, nierzadko narażając swoje zdrowie.
Kadr z filmu 'Monster' Kadr z filmu 'Monster' EastNews

Charlize Theron w filmie "Monster"

W produkcji "Monster" Charlize wcieliła się w rolę Aileen Wuornos. Do filmu z 2003 roku aktorka zmieniła się nie do poznania, bowiem przytyła aż 14 kilogramów. Rok później za postać seryjnej morderczyni otrzymała Oscara.

Mateusz Damięcki Mateusz Damięcki instagram/mateuszdamiecki

Mateusz Damięcki w filmie "Furioza"

W filmie "Furioza" Damięcki zagrał chuligana Goldena. Z przystojnego aktora, który występował w komediach romantycznych, musiał przemienić się w napakowanego kibola z tatuażami na całym ciele. Efekt? Chyba nikt nie ma wątpliwości. Ta metamorfoza robi wrażenie.

Jared Leto Jared Leto EastNews

Jared Leto w filmie "Rozdział 27"

Jared Leto do roli w filmie o zabójcy Johna Lennona musiał przytyć kilkanaście kilogramów. Aktor i muzyk z natury jest raczej szczupłym mężczyzną, więc to na pewno wymagało od niego dużego poświęcenia.

Matthew McConaughey Matthew McConaughey ANNE MARIE FOX

Matthew McConaughey w filmie "Witaj w klubie"

W filmie "Witaj w klubie" Matthew wcielił się w rolę Rona Woodroofa. Aktor schudł ok. 20 kilogramów, czym doprowadził swój organizm na skraj wyczerpania fizycznego. Jak się później okazało, McConaughey otrzymał Oscara dla najlepszego aktora.

Russell Crowe Russell Crowe BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Russell Crowe

Russell Crowe również przeszedł ogromną metamorfozę. Kilka dni temu był widziany na lotnisku w Syndey w towarzystwie swojej asystentki. Musimy przyznać, że dawno nie widzieliśmy aktora w takiej formie.

Russell Crowe Russell Crowe BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Russell Crowe

Aktor jest podobno w trakcie kręcenia nowego filmu "The Georgetown Project". Czy to kolejna metamorfoza do roli? Dowiemy się pewnie już niebawem.

KB

Więcej o: