Matthew Perry przyłapany na randce? Aktor ostatnio nie pokazuje się publicznie. Jego zdjęcia to rzadkość

Mimo ogromnego sukcesu "Przyjaciół" Matthew Perry nie zrobił oszałamiającej kariery. Aktor unika rozgłosu i fotoreporterów.
Matthew Perry na randce Matthew Perry na randce Fot. Plotek Exclusive

Matthew Perry na randce

Matthew Perry klika lat temu zniknął z show-biznesu. Aktor nie gra, ani też nie pokazuje się na imprezach branżowych. Teraz został jednak przyłapany przez paparazzo podczas randki. Perry i tajemnicza kobieta wybrali się wspólnie na kolację do jednej z nowojorskich restauracji. 

yEXCLUSIVE: Actor Matthew Perry makes a rare outing looking disheveled with a mystery women after a romantic low key dinner date.Mathew Perry co-starred with Jennifer Anniston on the tv show  Friends ' who hasnt been looking great.03 Nov 2019, Image: 481060924, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / Mega Agency / ForumRAdobed
Fot. Plotek Exclusive

Matthew Perry na randce Matthew Perry na randce Fot. Plotek Exclusive

Matthew Perry na randce

Niestety aktor nie wyglądał najlepiej. Nie ogolił się, a jego włosy były w nieładzie. Uwagę zwraca również niechlujny strój gwiazdora.  Matthew od lat zmaga się z depresją, przyznał się także do uzależnienia od alkoholu.

EXCLUSIVE: Actor Matthew Perry makes a rare outing looking disheveled with a mystery women after a dinner date.03 Nov 2019, Image: 481061118, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / Mega Agency / Forum'Adobed
Fot. Plotek Exclusive

Matthew Perry Matthew Perry EAST NEWS

Matthew Perry nie wygląda najlepiej

Matthew Perry został przyłapany pół roku temu na ulicach Nowego Jorku i nie był w najlepszej formie. Wówczas również miał na sobie luźne ubranie. 49-latek założył t-shirt, na który narzucił koszulę oraz szerokie spodnie. Materiał przy szyi był poplamiony.

W oczy rzucały się także zaniedbane dłonie aktora.

Matthew Perry
EAST NEWS

Wcześniej aktor nie pokazywał się publicznie przez 2 lata. Gwiazdor "Przyjaciół" zmagał się bowiem z problemami zdrowotnymi. 

Matthew Perry i Courteney Cox Matthew Perry i Courteney Cox Twitter.com/CourteneyCox

Matthew Perry miał problemy z alkoholem

Matthew Perry zyskał sławę dzięki roli Chandlera Binga w serialu 'Przyjaciele' (1994-2004). Aktor od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi i uzależnieniami od m.in. alkoholu. Przyznał się do tego otwarcie w 2015 r.

Matthew Perry w 2015 roku Matthew Perry w 2015 roku EAST NEWS

Początek uzależnienia

Aktor po raz pierwszy sięgnął po mocne tabletki w 1997 roku, po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi na skuterze śnieżnym. Zażywał wtedy m.in. Vicodin, Roxicodone lub OxyContin. Później doszedł też alkohol.

Matthew Perry w 2017 roku Matthew Perry w 2017 roku EAST NEWS

Matthew Perry nie pamięta wielu scen

Po latach wyznał, że zdarzało mu się przychodzić pod wpływem różnych substancji na plan zdjęciowy i przez to nie pamięta nagrywania wielu scen. Perry wypijał dziennie nawet prawie litr wódki i zażywał 40-50 tabletek przeciwbólowych.

Matthew Perry w 2016 roku Matthew Perry w 2016 roku EAST NEWS

Leczenie w klinice

Aktor wielokrotnie poddawał się leczeniu. Znikał na wiele miesięcy, nie informując o tym fanów. Jego stan jest jednak bardzo poważny i wiele wskazuje na to, że nie potrafi zerwać z nałogami. Na odwyku był po raz pierwszy w 1997. Później trafił tam także w 2001 r.

W 28 dni nie da się rozwiązać problemu, z którym borykasz się od 30 lat - wyznał w 2015 roku.
Matthew Perry w 2010 roku Matthew Perry w 2010 roku EAST NEWS

Matthew Perry i kolejna walka

Do szpitala trafił ponownie w zeszłym roku. Przeszedł wtedy nagłą operację w związku z perforacją żołądkowo-jelitową. Spędził trzy miesiące w łóżku. Osobiście poinformował o tym fanów w mediach społecznościowych.

Trzy miesiące w szpitalnym łóżku. Zaliczone - napisał na Twitterze.

Mamy nadzieję, że teraz aktor wraca do formy. To, że umawia się na randki wydaje się wskazywać, że z jego psychiką jest coraz lepiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.