Katie Price przeszła KOLEJNĄ bolesną operację plastyczną. Wchodzicie na własna odpowiedzialność

Brytyjska modelka Katie Price poddała się własnie kolejnej operacji plastycznej. Paparazzi przyłapali ją niedługo po wyjściu z kliniki. Na fotografiach widać, że celebrytka nie doszła jeszcze do siebie - nadal jest opuchnięta, a przy uszach widać szwy. Te ujęcia są naprawdę mocne.
Katie Price aka Jordan Katie Price aka Jordan Plotek Exclusive

Katie Price przeszła kolejną operację plastyczną

Katie Price, znana jako Jordan, właśnie poddała się szesnastej operacji plastycznej w życiu. Tym razem brytyjska modelka przeszła lifting twarzy, brwi i oczu. 41-latka nadal nie doszła jeszcze do siebie i nie wygląda dobrze.

Jest opuchnięta, przy uszach nadal ma wiele szwów, a twarz owinięta jest mocnymi taśmami, które mają podtrzymywać skórę. Price przez operacje nie może jeszcze otwierać oczu. 

Turkey, TURKEY  - *PREMIUM-EXCLUSIVE*  - MUST CALL FOR PRICING BEFORE USAGE  - The British Glamour Model and mum-of-five Katie Price aka Jordan undergoes yet more surgery with an unrecognized look, heavily bandaged and swollen faced following a facial procedure out at the Comfort Zone Surgery clinic in Istanbul. Jordan aims to enhance that look made famous in her hay day as surgeons cut an incision along her ear and hairline to pull her facial tissues taut.PICTURES TAKEN ON THE 06/08/19**UK Clients - Pictures Containing ChildrenPlease Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 464920620, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Backgrid UK
Plotek Exclusive

Katie Price aka Jordan Katie Price aka Jordan Plotek Exclusive

Katie Price przeszła kolejną operację plastyczną

Jak donoszą zachodnie media Price trafiła pod nóż w prywatnej klinice Comfort Zone Surgery w tureckim Stambułe. To właśnie tam chirurdzy plastyczni zrobili modelce nacięcia wzdłuż ucha i linii włosów, aby napiąć tkanki twarzy.

Turkey, TURKEY  - *PREMIUM-EXCLUSIVE*  - MUST CALL FOR PRICING BEFORE USAGE  - The British Glamour Model and mum-of-five Katie Price aka Jordan undergoes yet more surgery with an unrecognized look, heavily bandaged and swollen faced following a facial procedure out at the Comfort Zone Surgery clinic in Istanbul. Jordan aims to enhance that look made famous in her hay day as surgeons cut an incision along her ear and hairline to pull her facial tissues taut.PICTURES TAKEN ON THE 06/08/19**UK Clients - Pictures Containing ChildrenPlease Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 464920679, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Backgrid UK
Plotek Exclusive

"The Sun" podaje, że dzieci modelki były przerażone, gdy zobaczyły swoją matkę w takim stanie i rozpłakały się (przypominamy, że Katie Price ma pięcioro dzieci). 

Pięcioletnia Bunny i czteroletni Jett myśleli, że coś strasznego stało się z ich mamą, gdy była zalana krwią i mogli zobaczyć jej świeże blizny. Dzieci zalały się łzami, gdy próbowała im wyjaśnić, co się stało - czytamy w tabloidzie. 
Katie Price obecnie Katie Price obecnie Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price obecnie

Tak Katie Price wyglądała przed ostatnią operacją plastyczną. Mówi się, że modelka jest od uzależniona od chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej. Z wyliczeń brytyjski tabloidów wynika, że 41-latka wydała póki co na wszystkie operacje ponad 50 mln euro.

Co więc sobie poprawiła? Sama modelka przyznaje się, że pomniejszyła sobie swój nos. 

W rzeczywistości lubiłam swój nos sprzed operacji, ale podoba mi się też obecny. Gdybym miał szafkę z dwoma nosami, zmieniałbym je na przemian - przyznała w jednym z wywiadów. 

Oprócz tego naturalne nie są jej piersi i zęby. Modelka przeszła też korektę podniebienia, powiększyła usta i regularnie wstrzykuje sobie botoks i wypełniacze.  

Dostaję Botox na czoło i wokół oczu co sześć miesięcy i uwielbiam to - wyznała.  
Katie Price obecnie Katie Price obecnie Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price obecnie

Katie Price przeszła aż 11 operacji powiększania i zmniejszania piersi. Celebrytka kilka lat temu miała miseczki w rozmiarze 34FF. Kiedy w 2015 roku wyjęła implanty i wróciła do swojego naturalnego rozmiaru 34B była zachwycona. 

Uwielbiam moje nowe piersi. Zmniejszyłam je o pięć rozmiarów, by ludzie brali mnie serio. Teraz ludzie najpierw patrzą na moją twarz - mówiła wówczas.

Od tego czasu Price jeszcze czterokrotnie zmieniała rozmiar piersi. Aktualnie te znów są duże. 

Katie Price
Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price w 1995 roku Katie Price w 1995 roku Jacqui Andrews / Re/REX FEATURES/East News

Katie Price w 1995 roku

Katie Price zaczynała karierę w modelingu w 1995 roku. Wówczas była bardzo naturalna i mogła pochwalić się burzą loków na głowie. 

Katie Price jako nastoletnia Katie Price jako nastoletnia Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price jako nastolatka

Dziś trudno rozpoznać w niej tę dziewczynę z połowy lat dziewięćdziesiątych. 

Katie Price w 2002 roku Katie Price w 2002 roku Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price w 2002 roku

Katie Price nie ma problemu z nagością i wielokrotnie chwaliła się rozbieranymi sesjami zdjęciowymi. Pierwszy raz pojawiła się na okładce "Playboya" w 2002 roku.

Katie Price
Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price z Hugh Hefnerem Katie Price z Hugh Hefnerem Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price z Hugh Hefnerem

Katie Price była dumna ze swojej współpracy z Hugh Hefnerem. Modelka bardzo przeżyła śmierć redaktora naczelnego "Playboya".

Katie Price
Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price w 2006 roku Katie Price w 2006 roku Fot. East News

Katie Price w 2006 roku

Katie Price w 2006 roku nadużywała również solarium. 

Katie Price w 2008 roku Katie Price w 2008 roku Entertainment Press/East News

Katie Price w 2008 roku

W 2008 roku było pod tym względem jeszcze gorzej. 

Katie Price w 2011 roku Katie Price w 2011 roku Marc Larkin/East News

Katie Price w 2011 roku

Katie Price w 2011 roku

Katie Price w 2015 roku Katie Price w 2015 roku Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price w 2015 roku

Katie Price w 2015 roku

Katie Price w 2016 roku Katie Price w 2016 roku Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price w 2016 roku

Katie Price w 2016 roku

Katie Price w 2017 roku Katie Price w 2017 roku Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price w 2017 roku

Katie Price w 2017 roku

Katie Price w 2018 roku Katie Price w 2018 roku Fot. officialkatieprice/Instagram

Katie Price w 2018 roku

Katie Price w 2018 roku. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.