Kevin Federline dawno nie pojawiał się w mediach. Teraz sfotografowano go na ulicy. Znowu przybrał na wadze

Kevin Federline to przykład na to, jak w ciągu kilku lat można się zmienić. Tancerz zmaga się z nadwagą i choć rok temu udało mu się zrzucić nieco zbędnych kilogramów, to teraz one wróciły. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda.
Britney Spears i Kevin Federline Britney Spears i Kevin Federline EAST NEWS

Kevin Federline i Britney Spers

O Kevinie Federline zrobiło się głośno dzięki jego związkowi z Britney Spears. Byli oni małżeństwem przez 3 lata, od 2004 do 2007 roku. Tancerz zyskał wtedy spore grono fanek, które go wprost uwielbiały. Zresztą nic dziwnego - był przystojnym szczupłym brunetem.

Kevin Federline, Britney Spears
EAST NEWS

Kevin Federline Kevin Federline EAST NEWS

Kevin Federline po rozstaniu z Britney

Ich rozwód był bardzo burzliwy. Gwiazda przeszła załamanie nerwowe, a jej były mąż zmienił się nie do poznania. Znacznie przytył i trudno było w nim rozpoznać tamtego przystojniaka. W 2009 roku media rozpisywały się o tym, że przybrał wiele nadprogramowych kilogramów.

Kevin Federline aktualnie Kevin Federline aktualnie EAST NEWS

Kevin Federline aktualnie

Później tył i chudł. Od lat toczy walkę ze zbędnymi kilogramami. Przez ponad rok nie widzieliśmy go w mediach. Na jego najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć, że prezentuje bardziej puszystą sylwetkę.

Kevin Federline aktualnie Kevin Federline aktualnie EAST NEWS

Kevin Federline aktualnie

Nie jest też najlepiej ubrany. Dalej nosi luźniejsze ubrania, którymi chce maskować swoją figurę. Przypomnijmy jednak, że jeszcze w zeszłym roku wyglądał inaczej. Był znacznie szczuplejszy.

Kevin Federline w 2018 roku Kevin Federline w 2018 roku EAST NEWS

Kevin Federline w 2018 roku

W zeszłym roku wyglądał naprawdę nieźle. Był dość szczupły, a jego twarz bardziej przypominała tę z okresu małżeństwa z Britney niż z późniejszych lat. Jak widać wrócił do dawnego sposobu odżywania, którego podstawą były gazowane napoje (od 12 do 24 puszek dziennie), dużo pizzy, makaronów i serów.

Kevin Federline Kevin Federline EAST NEWS

Kevin Federline w 2016 roku

Wtedy udowodnił, że jednak jest w stanie się pilnować. Dobrze wyglądał także w 2016 roku.

Kevin Federline w 2010 roku Kevin Federline w 2010 roku EAST NEWS

Kevin Federline w 2010 roku

Kevin Federline w 2010 roku uzyskał wagę 105 kg. Zdecydował się wtedy na udział w reality show "Celebrity Fit Club", w którym na oczach widzów walczył z nadwagą. Udało mu się nawet osiągnąć zadowalające efekty.

Kevin Federline w 2011 roku Kevin Federline w 2011 roku EAST NEWS

Kevin Federline o przyczynach nadwagi

Kevin w jednym z wywiadów przyznał szczerze, dlaczego się roztył. Tłumaczył wtedy, że miał depresję i nie miał siły na dbanie o siebie.

Kiedy masz depresję, to naprawdę nic ci się nie chce robić. Jesteś zniechęcony, waga idzie w górę, a to dodatkowo pogarsza twoje samopoczucie. To taka pętla. Nie chcę powiedzieć, że rozstanie z Brit było jedyną przyczyną takiego stanu. Chodzi mi o to, że duży wpływ na depresję miał fakt, że źle się z tym wszystkim czułem - wyznał.