Agnieszka Woźniak-Starak jeździ starym Fiatem za 30 tys. zł. Choć stać ją na luksusowe samochody, prezent od męża jest dla niej wyjątkowy

Agnieszka Woźniak-Starak na konferencję po finale programu "Big Brother" przyjechała swoim samochodem. Prezenterka od kilku miesięcy jest posiadaczką Fiata 500, który dostała w prezencie od męża. Zobaczcie, czym jeżdżą nasze gwiazdy.
Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak jest posiadaczką Fiata

Agnieszka Woźniak-Starak we wrześniu dostała od męża wyjątkowy prezent. Piotr Woźniak-Starak podarował jej Fiata 500, który kosztuje 30 tys. złotych. Prezenterka jest bardzo zadowolona z samochodu i pochwaliła się nim podczas konferencji po finale programu 'Big Brother'. Bardzo szczęśliwa pozowała w nim fotoreporterom.

Agnieszka Woźniak-Starak
EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak
EAST NEWS

Sławomir z żoną Sławomir z żoną BRUNNER/NEWSPIX.PL

Sławomir kocha swojego Golfa

Sławomir pomimo tego, że jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, ciągle jeździ swoim ukochanym 27-letnim Volkswagen Golfem 3. Cena takiego auta to zaledwie kilka tysięcy złotych. Jest z nim tak związany, że nawet nadał mu pieszczotliwą nazwę 'Volfi'.

Oczywiście tym samochodem nie poruszają się na co dzień. W swoim garażu mają także bardziej luksusowe auto, Audi Q7, które jest warte od 269 500 do 324 900 tysięcy złotych.

Anna Mucha Anna Mucha KAPIF.pl

Anna Mucha ma teraz skromnego Smarta

Anna Mucha przez lata była ambasadorką marki Mercedes-Benz. Co jakiś czas w jej garażu pojawiał się więc luksusowy model. Jednak jakiś czas temu ich współpraca się zakończyła, a aktorka przerzuciła się na mniejsze auta. Teraz po ulicach Warszawy śmiga Smartem. Jego wartość szacuje się na około 30 tysięcy złotych. Zdjęcia, na których widać, jak wsiada do nowego auta, zobaczycie TUTAJ.

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan Instagram.com/ m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej prezent urodzinowy

Małgorzata Rozenek-Majdan często pokazuje na Instagramie swój samochód, który dostała od Radosława Majdana w prezencie na 40. urodziny. Mąż zafundował jej Mercedesa GLE 350d. Cena takiego cacka wynosi ponad 350 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram.com/ m_rozenek

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Instagram.com/ chodakowskaewa

Ewa Chodakowska ma słabość do sportowych aut

Ewa Chodakowska w marcu pochwaliła się pochwaliła się, że uwielbia swojego usportowionego Mini Coopera. Cena modelu waha się w granicach około 100 tysięcy złotych.

Ewa Chodakowska
Instagram.com/ chodakowskaewa

Oprócz niego uwielbia także jeździć swoim luksusowym Ferrari 458 Italia, którego koszt szacowany jest na około milion złotych

Joanna Liszowska Joanna Liszowska Newspix

Joanna Liszowska ma samochód w cenie mieszkania

Joanna Liszowska została niedawno sfotografowana, jak wsiadała do swojego najnowszego samochodu. Aktorka wozi się teraz Mercedesem-AMG GLS 63 4MATIC. To jeden z najpotężniejszych modeli niemieckiego giganta. Ten 2,5 tonowy SUV rozpędza się od 0 do 100 km/h zaledwie w 4,6 sekundy. Jednak największe wrażenie robi jego cena, która dochodzi nawet do 700 tys. złotych.

Aktorka wcześniej jeździła także SUV-em mercedesa oraz Porsche 918.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Instagram.com/ malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska wybiera Jaguara

Małgorzata Kożuchowska od jakiegoś czasu współpracuje z Jaguarem. Niedawno pochwaliła się na Instagramie, że jest posiadaczką nowego modelu: Jaguara E-Pace. Wartość samochodu aktorki wynosi 389 900 złotych.

Małgorzata Kożuchowska
Instagram.com/ malgorzatakozuchowska_

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan Instagram.com/ kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej cacko

Także Barbara Kurdej-Szatan jeździ luksusowym jaguarem. Do niej także trafił najnowszy model E-Pace. Jest on nieco tańszy od auta Małgorzaty Kożuchowskiej. Jego cena zaczyna się od 155 900 złotych. Najdroższa wersja to koszt 242 400 złotych. Kurdej-Szatan także pochwaliła się swoim niebieskim cackiem na Instagramie:

Moje malutkie niebieściutkie zgrabniutkie i zwinniutkie - napisała pod zdjęciem.
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki screen Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki - największy miłośnik samochodów

Kuba Wojewódzki to chyba największy miłośnik motoryzacji w polskim show-biznesie. Co chwila pokazuje nowe auto, które trafiło do jego kolekcji. Uwielbia przede wszystkim lamborghini, ma nawet kilka samochodów tej marki. Na 55-te urodziny sprawił sobie bordowego Bentleya Continental GT. Jego cena? W granicach miliona złotych. Ostatnio pokazał też nowy nabytek. Jest nim Ferrari Portofino. Musiało kosztować majątek, gdyż za używany model trzeba zapłacić ponad milion złotych.

Kuba Wojewódzki
Instagram.com/ kuba_wojewodzki_official

Jest też posiadaczem Bentley'a Continental GT, którego ma w swoim garażu także Robert Lewandowski. Ceny tego cacka wahają się od 928 112 do 1 517 405 złotych.

Kuba Wojewódzki
Instagram.com/ kuba_wojewodzki_official

Samozwańczy "król TVN-u" co chwila pokazuje się w nowym samochodzie. Jednak zdradził kiedyś, jak wyglądał jego pierwszy. Okazuje się, że w wieku 30 lat jeździł Jeepem Wrangler.

Kuba Wojewódzki
Instagram.com/ kuba_wojewodzki_official

Kinga Rusin Kinga Rusin EAST NEWS

Kinga Rusin

 Kinga Rusin już od 2009 roku jeździ jaguarem XF za 250 tysięcy złotych.

KINGA RUSIN
EAST NEWS

Więcej o: