"Projekt Lady". Niektórych z uczestniczek nie poznacie. Najbardziej spektakularną metamorfozę przeszła Sabina. Nowe brwi nadały jej twarzy nowy wygląd

"Projekt Lady". Nadszedł ten trudny moment, w którym niektóre uczestniczki musiały radykalnie pożegnać się z dotychczasową tożsamością. Czy ich metamorfozy udały się? Sami zobaczcie.
Sabina Pysz - uczestniczka programu 'Projekt Lady' Sabina Pysz - uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Sabina Pysz przed i po metamorfozie

Rozgadana kokietka, śmieszka. Jest seksowna i doskonale wie, jak to wykorzystać na swoją korzyść. Za jedną ze swoich zalet uważa umiejętność owijania mężczyzn wokół palca. Za swój największy życiowy sukces uważa opuszczenie rodzinnej wsi i podjęcie pracy hostessy w klubie. Jest leniwą księżniczką, która nazbyt nie lubi się przemęczać.

Sabina ma ciężką relację z mamą, która wiecznie wytyka jej wszystkie błędy i podcina skrzydła zwracając uwagę na każdą niedoskonałość. Dlatego też dziewczyna unika z nią kontaktu i rzadko odwiedza dom rodzinny.

W grupie dziewczyn Sabina ewidentnie bryluje. Wszędzie jej pełno. Ma zapędy na liderkę. Nie ma problemu z wyrażaniem swojej opinii. Pod wpływem alkoholu staje się bardzo wylewna.

Marzy o tym, żeby w końcu ktoś ją docenił. Jest totalnie zagubiona i nie ma na siebie pomysłu. Za maską wesołej uwodzicielki, kryje się bardzo niepewna siebie dziewczyna z kompleksami.

Roksana Grzelka - uczestniczka programu 'Projekt Lady' Roksana Grzelka - uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Roksana Grzelka przed i po metamorfozie

Nieśmiała, pełna kompleksów kucharka. Skończyła szkołę gastronomiczną i uwielbia gotować. Przez lata borykała się z nadwagą, która była głównym źródłem jej kompleksów. 2 lata temu przeszła metamorfozę i schudła prawie 30 kg. Mimo to ma problem z zaakceptowaniem swojego ciała, które ukrywa pod za dużymi kurtkami z jeansu i luźnymi spodniami. Ma raczej męski styl. Jedynym wzorcem jest dla Roksany wybuchowa mama.

Nie jest typem dziewczyny, która szaleje na parkiecie. Jest spokojna, ale nie nudna. Ma poczucie humoru i lubi się  wygłupiać. Zawsze jest autentyczna, pozostaje sobą. Unika konfliktów i mieszania się w nieswoje sprawy. Nie lubi kiedy ktoś mówi jej, co ma robić.

W programie chciałaby polubić i zaakceptować siebie. Musi zbudować na nowo poczucie własnej wartości. Liczy na to, że po wyjściu z programu przestanie popadać w depresję i odważy się spełnić swoje marzenie o założeniu restauracji z tradycyjnym polskim jedzeniem.

Róża Florczyk - uczestniczka programu 'Projekt Lady' Róża Florczyk - uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Róża Florczyk przed i po metamorfozie

Studentka kryminalistyki z Częstochowy. Na co dzień pracuje w call center. Weekendy spędza na intensywnym imprezowaniu i przyznaje, że czasami brakuje jej umiaru.

Mieszka z rodzicami i dziadkami w jednym mieszkaniu w bloku. Jest szczera i spontaniczna.

Róża chciałaby nauczyć się zasad savoir-vivre'u, zabawy z klasą i przede wszystkim moralności. Nie chce mieć już wizerunku wyzywającej dziewczyny.

Uważa, że najbardziej skorzysta z zajęć prowadzonych przez Tatianę. Podziwia mentorkę za jej charakter i podejście do życia. Uważa ją za prawdziwy autorytet.

Jest otwarta na krytykę i nawet najbardziej drastyczną metamorfozę. Wie, że zmiany nie będą dla niej łatwe, ale są potrzebne. Dziewczyna uważa, że program pomoże jej zainicjować potrzebne w życiu zmiany.

Natalia Lieber - uczestniczka programu 'Projekt Lady' Natalia Lieber - uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Natalia Lieber przed i po metamorfozie

Studentka dziennikarstwa na UKSW. Poszła na studia, bo jej zdaniem dzięki temu może chodzić w ciekawe miejsca i poznawać fajnych ludzi. Fanka zabiegów kosmetycznych, kwasu hialuronowego i przedłużanych włosów. W ciągu kilku lat przeszła totalną metamorfozę i przestała przypominać siebie. Wie, że mogłaby te pieniądze zainwestować w edukację, ale sama nie widzi w tym żadnego celu. I nie czuje takiej potrzeby! Pozytywna gaduła, która sama o sobie mówi, że 'nie mieści się w ramach naszego smutnego, szarego społeczeństwa'.

Tata zajmuje się handlem samochodami, a mama jest projektantką mody. Natalia musi być numerem jeden. Jest samowystarczalna. Koleżanki to tylko tło dla jej wspaniałej osoby. O ile tak pozostanie, będzie się z nimi świetnie dogadywać.

Natalia jest bardzo dumna ze swojego wizerunku, jest do niego przywiązana. Czy dalej będzie sobą bez tipsów i doczepów, czy zaakceptuje swój nowy wizerunek?

Liubov Miruk, uczestniczka programu 'Projekt Lady' Liubov Miruk, uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Liubov Miruk przed i po metamorfozie

Ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo.

Liubov chce wydostać się z dołka, w którym się znalazła. Praca tancerki w dyskotece nie jest spełnieniem jej marzeń. Nie pozostaje też bez wpływu na jej związki i akceptację samej siebie. Wielokrotnie słyszała, że wygląda tanio, wulgarnie. Przez jej pracę, wygląd i zachowanie rozpadały się jej związki.

Jej matka ciężko pracowała, by zapewnić córkom byt. Ojciec alkoholik ma gromadę nieślubnych dzieci. Cała jej rodzina mieszka na Ukrainie, i Liubov jak może, stara się wspierać ich finansowo.

Mimo drobnej postury dziewczyna wyróżnia się z tłumu. Trudno jej nie zauważyć. Jest energiczna i krzykliwa. Na inne dziewczyny działa jak płachta na byka.

Liubov chce dostać bilet do lepszego świata. Wierzy, że dzięki 'Projektowi Lady' stanie się lepszym człowiekiem i spełni swoje największe marzenie o założeniu szczęśliwej, stabilnej i kochającej rodziny. Do udziału w programie podchodzi ambitnie. Chce się zmienić i będzie rywalizować, by wykorzystać tę szansę. Jest zdeterminowana, żeby pokonać konkurencję i wygrać.

Klaudia Zielińska - uczestniczka programu projekt 'Projekt Lady' Klaudia Zielińska - uczestniczka programu projekt 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Klaudia Zielińska przed i po metamorfozie

Awanturnicza dziewczyna, która rzuciła szkołę w Polsce i mieszka w Londynie. Ściągnęła ją tam mama wizją lepszego życia. 'Lepsze życie' okazało się być jednak pracą w firmie sprzątającej. Wielki sen zmienił się w dość okrutną rzeczywistość. Bez szkoły i bez umiejętności nie może się wyrwać ze swojej szarej i przytłaczającej codzienności.

Nie potrafi rozmawiać o problemach, łatwo wchodzi w konflikty. Taki wzór wyniosła z domu. Ma bardzo trudną relacje z matką, która od zawsze zachowuje się jak jej koleżanka, a nie opiekunka. Razem imprezują i razem korzystają z nocnego życia. Klaudia nie ma w niej wzorca ani wsparcia. To ona opiekuje się mamą. 

Klaudia mieszka z chłopakiem i na niego też nie może liczyć. Ma wrażenie, że najbliżsi zamiast ją motywować, zniechęcają ją do rozwoju.

Ma 22 lata i chciałaby zająć się czymś bardziej ambitnym niż sprzątanie. Ma ogromny talent wokalny, ale zarzuciła marzenia o śpiewaniu. Chce odciąć się od toksycznej matki, wrócić do Polski i zacząć raz jeszcze.

Sandra Marmon, uczestniczka programu 'Projekt Lady' Sandra Marmon, uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Sandra Marmon przed i po metamorfozie

Wesoła, pozytywna i kompletnie pogubiona w życiu dziewczyna z małego miasta. Nie może znaleźć swojego miejsca w świecie. Była już fryzjerką, manicurzystką, pracowała na złomowisku i w warsztacie samochodowym. Aktualnie jej życie można opisać trzema słowami "czekając na sobotę".

Nie może żyć bez telefonu!  Nie ma autorytetów. Mieszka z mamą, która nie ma na nią żadnego wpływu. Podziwiała swojego ojczyma, który odszedł z powodu choroby. Sandra wciąż przeżywa jego odejście. Sandra wstaje rano i nie ma w życiu celu. Nie wie czego chce, ale czuje, że nie jest na dobrej drodze. Chce się zmienić, ale nie wie jaką drogę wybrać i od czego zacząć.

Towarzyska, bardzo gadatliwa, łatwo nawiązuje kontakty. Lubi błyszczeć. W otoczeniu lepszych i ładniejszych od siebie traci pewność siebie.

Sandra potrzebuje przewodnika. Musi lepiej poznać siebie, swoje mocne i słabe strony. Ponieważ szuka autorytetu może znaleźć go w mentorkach. Ewentualne niepowodzenia i krytyka z ich strony mogą być jednak bardzo trudne dla ambitnej Sandry, która chce być we wszystkim najlepsza.

Agata Mielcarz, uczestniczka programu 'Projekt Lady' Agata Mielcarz, uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Agata Mielcarz przed i po metamorfozie

Agresywna chłopczyca. Mocno zamknięta w sobie i przepełniona złością, szybko się denerwuje. Bardzo zależy jej na akceptacji grupy, dlatego często wpada w tarapaty.  Dużo imprezuje, ma problem ze swoją kobiecością. Zachowuje i ubiera się jak chłopak. Raz w życiu miała na sobie spódnicę. Jest wulgarna, zamknięta w sobie, agresywna.

Jej największą pasją i miłością jest piłka nożna - jednak przez krnąbrność i notoryczne bójki została wyrzucona z drużyny piłkarskiej. Z braku innych możliwości uczy się w technikum fryzjerskim.

Najstarsza z pięciorga rodzeństwa. Ma bardzo trudne relacje z mamą, którą z jednej strony podziwia, a z drugiej, kłóci się z nią bezustannie. Rodzeństwo, a zwłaszcza najmłodszy brat jest dla Agaty całym jej światem.

Szybko zjednuje sobie sympatię dziewczyn. To ona rozbawia towarzystwo i rozkręca imprezę wchodząc w rolę "klasowego błazna". Pod wpływem alkoholu staje się nie do opanowania.

Marzy o tym, żeby zostać policjantką. Obawia się, że przez swoje zachowanie nigdy nie zrealizuje tego marzenia. Chciałaby w końcu się uspokoić i odciąć od towarzystwa, które ciągnie ją w dół. "Projekt" to szansa by Agata odblokowała się, zaczęła wyrażać emocje, wydobyła skrywaną kobiecość i okiełznała agresję.

Dominika Wiacek - uczestniczka programu 'Projekt Lady' Dominika Wiacek - uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Dominika Wiacek przed i po metamorfozie

Na pierwszy rzut oka wesoła dziewczyna, ale w środku zmaga się z ogromnym brakiem czułości, bliskości i wiary w siebie. Mimo ciężkiego dzieciństwa Dominika jest bardzo pogodna. Pracuje jako kelnerka w hotelu.

Wychowywała się sama. Ojca nigdy nie poznała. Mama pracowała za granicą i nie miała możliwości zabierania ze sobą córki. Dominika trafiała pod opiekę różnych osób i nigdy nie poznała prawdziwego znaczenia słowa "dom".  Przez całe swoje życie nie miała w nikim oparcia. Szukając ciepła i zaangażowania, błyskawicznie się zakochuje, zapominając w związkach o samej sobie. Po alkoholu puszczają jej całkowicie hamulce i zapomina o bożym świecie.

Mimo pozornej pogody ducha, Dominika ma dużo nieprzepracowanych spraw z przeszłości, które mocno wpływają na jej relacje z otoczeniem, a przede wszystkim na poczucie własnej wartości i godność.

Dominika uważa, że zachowuje się jak chłopak i bardzo chciałaby to zmienić. Marzy o wygranej w "Projekcie Lady" - uważa, że kurs języka angielskiego pozwolił by jej na rozpoczęcie lepszego życia.

Malgorzata Bartnik - uczestniczka programu 'Projekt Lady' Malgorzata Bartnik - uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Malgorzata Bartnik przed i po metamorfozie

Manicurzystka z niewyparzonym językiem. Typ dziewczyny, z którą lepiej nie zadzierać. Zawsze ma swoje zdanie i uwielbia je głośno wyrażać. Nie wyobraża sobie życia bez tatuaży i tuneli w uszach. Na imprezach zawsze zostaje do białego rana. Zrobi wiele, by się wyróżnić. Bardzo szybko się denerwuje, nie potrafi pohamować swoich emocji i bywa bardzo arogancka. Brak jej ogłady. Jest bardzo butna, nie lubi zasad i ram. Ma to duży wpływ na jej codzienność: relacje z rodziną, klientkami i chłopakiem.

Gosia cały czas mieszka z rodzicami, ale w wyniku wieloletniego zaniedbywania relacji, ma fatalny kontakt z tatą. Aktualnie jej całym światem jest niepełnosprawny chłopak. Poznali się poprzez aplikację randkową. Zakochała się zanim wyszło na jaw, że jej miłość jeździ na wózku inwalidzkim. Gosia boi się, że przez swoje zachowanie może go stracić.

Naturalna liderka. Nie musi specjalnie zabiegać o uwagę i akceptację grupy. Prędzej czy później znajduje się w centrum uwagi. Ma duży dystans do siebie i lubi się wygłupiać. Chciałaby poprawić swoje relacje z rodziną, spoważnieć i zapanować nad swoją wybuchową naturą, chociaż wizja mundurków ją przeraża.

Katarzyna Kozubek - uczestniczka programu 'Projekt Lady' Katarzyna Kozubek - uczestniczka programu 'Projekt Lady' x-news

"Projekt Lady". Katarzyna Kozubek przed i po metamorfozie

Kasia jest typem twardej laski. "Ślązaczka" z krwi i kości. Pracuje w warsztacie samochodowym. Za maską twardzielki kryje się dziewczyna, która panicznie boi się bliskości i zranienia. Jej największym wrogiem jest jej wygląd, przez który nie może zdobyć ani wymarzonej pracy, ani właściwego mężczyzny.

Sama określa się mianem "brzydkiego kaczątka". Nie wyobraża sobie życia bez tipsów, doczepów i solarium. W tej zbroi, czuje się najlepiej i najbezpieczniej. Sama twierdzi, że w zasadzie nie wie już kim jest.

Z powodu kłótni z dnia na dzień wyprowadziła się domu rodzinnego i zaczęła samodzielne życie. Dopiero po wyprowadzce jej kontakty z mamą  poprawiły się. Marzy o rodzinie, cieple domowym i facecie, któremu będzie prać skarpetki, ale swoim wizerunkiem "mocnej laski" odstrasza większość mężczyzn.

Trudno przychodzi jej nawiązywanie nowych znajomości. Ma ogromne problemy z zaufaniem. Żyje w przekonaniu, że ze wszystkim musi poradzić sobie sama.

Kasia będzie musiała ściągnąć sztuczny pancerz i skonfrontować się z prawdziwą sobą.