Monika Kuszyńska pokazała dzieci. Pochwaliła się też ogrodem. Piękny, ale najbardziej ujmuje przestrzeń dla maluchów

Monika Kuszyńska była bohaterką ostatniego odcinka "Uwaga! Kulisy Sławy". To własnie podczas tego programu uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej posiadłość. Opowiedziała też, jak zmieniło się jej życie po wypadku samochodowym.
Monika Kuszyńska Monika Kuszyńska Fot. monika_kuszynska_official/Instagram

Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska popularność zdobyła w 2000 roku jako wokalistka zespołu Varius Manx. Piosenki artystki znajdowały się wówczas na szczytach list przebojów. Niestety, w 2006 roku życie piosenkarki zmieniło się od 180 stopni - Kuszyńska omal nie zginęła w wypadku samochodowym. To właśnie wtedy została częściowo sparaliżowana i w konsekwencji do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. 

Teraz, po latach od tragedii, piosenkarka otwarcie mówi, jak wygląda jej życie po wypadku i o tym, jak zmaga się z niepełnosprawnością. Na taką szczerą wypowiedź zdecydowała również podczas programu 'Uwaga! Kulisy Sławy'. To właśnie podczas tego formatu opowiedziała, jak spełnia się w roli mamy. Kamery uchwyciły też jej dom i ogród. 

Monika Kuszyńska Monika Kuszyńska Screen Uwaga/TVN

Monika Kuszyńska jako mama

Monika Kuszyńska wraz z mężem Jakubem Raczyńskim i dwójką dzieci - dwuletnim Jermim i półtoraroczną Kaliną - mieszka w domu w niewielkiej miejscowości w okolicach Łodzi. Posiadłość otoczona jest przepięknym i ogromnym ogrodem. To własnie tę przestrzeń piosenkarka zaprezentowała podczas programu TVN-u.  

Monika Kuszyńska Monika Kuszyńska Screen Uwaga/TVN

Ogród Moniki Kuszyńskiej

W ogrodzie nie brak pięknych drzew i krzewów, jednak to, co przyciąga największą uwagę, to podwórkowy plac zabaw. Mały Jermi nie może się tu nudzić. Jest ścianka do wspinaczki i są huśtawki.  

Monika Kuszyńska
Screen Uwaga/TVN

Monika Kuszyńska Monika Kuszyńska Screen Uwaga/TVN

Kolejne atrakcje dla dzieci

Nie zabrakło też zjeżdżalni oraz piaskownicy. 

Monika Kuszyńska
Screen Uwaga/TVN

Monika Kuszyńska Monika Kuszyńska Screen Uwaga/TVN

Studio nagrań

Kuszyńska wpuściła też kamery do swojego studia nagrań. Ta przestrzeń pełna jest profesjonalnych sprzętów. Trzeba jednak przyznać, że to jednak przytulne miejsce. 

Monika Kuszyńska
Screen Uwaga/TVN

Monika Kuszyńska Monika Kuszyńska Screen Uwaga/TVN

Monika Kuszyńska o sobie

Monika Kuszyńska jest niezwykle skromną osobą. W programie "Kulisy Sławy" przyznała, że jest pogodzona z losem. Wcześniej jednak nie wyobrażała sobie, jak jeżdżąc na wózku, moze być szczęśliwa. 

Byłam załamana tym, co się stało. Nie umiałam znieść, że ta przeszłość była taka piękna, a już jej nie ma. Ale pragnęłam się wydostać z tego gdzieś od samego początku. Miałam taką energię w sobie, żeby dążyć do poprawy tej sytuacji, a nie zanurzać się w tej rozpaczy. Dużo ludzi miało w tym swój udział. Nie wyobrażałam sobie, że można cieszyć się takim życiem, a ludzie mówili mi, że to jest możliwe, że można żyć pełnią życia. Czasem nie musieli nic mówić, po prostu patrzyłam, jak oni żyją i to było bardzo inspirujące - przyznała w programie. 

Teraz jednak zupełnie inaczej patrzy na swoją przyszłość. 

Staram się żyć pełnią życia. Nie potrzebuję też wiele, nie muszę mieć całego świata u swoich stóp - wyznała. 

AG