La Toya Jackson jest już karykaturą Michaela. Padła ofiarą zbyt wielu operacji plastycznych. Jej najnowsze zdjęcia szokują

62-letnia La Toya Jackson całe życie marzyła o karierze na miarę Michaela i Janet. Niestety, nie udało się jej powtórzyć sukcesu utalentowanego rodzeństwa. Dziś odcina kupony od popularności swojej rodziny i poddaje się kolejnym operacjom plastycznym. Jej nowe zdjęcia są przerażające. Celebrytka jest cieniem dawnej siebie.
La Toya Jackson La Toya Jackson ANDRE MICHEL/DLM PRESS/Andre Michel

Od zawsze w cieniu Michaela

La Toya jest jedną z bardziej niepokojących postaci gwiazdorskiego rodu Jacksonów. Mniej sławna siostra Michaela i Janet swego czasu sama próbowała osiągnąć sukces sceniczny. Jednak bezskutecznie. Fani szybko poznali się na braku jej talentu.

La Toya Jackson. La Toya Jackson. Playboy

Dla sławy zrobi wszystko

Gwiazda nagrała kilka przeciętnych płyt, próbowała swoich sił jako aktorka, pozowała też w "Playboyu". To nie przyniosło jej jednak upragnionej sławy

La Toya Jackson przyjeżdża do Warszawy La Toya Jackson przyjeżdża do Warszawy mat. prasowe

Zamiłowanie do upiększania ciała

Obecnie o celebrytce mówi się głównie w kontekście jej zamiłowania do operacji plastycznych. 62-latka od lat korzysta z pomocy chirurgów. Niestety, jej twarz zaczyna wyglądać coraz gorzej.

La Toya Jackson w dresie La Toya Jackson w dresie Bauer-Griffin / SplashNews.com / (Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Zabiegi upiększające wymknęły się spod kontroli

La Toya coraz bardziej zaczyna przypominać swojego zmarłego brata, który również nie stronił od zabiegów. Czyżby w ten sposób chciała zwrócić uwagę mediów?

La Toya Jackson La Toya Jackson East News

Wykorzystuje znane nazwisko

Przez ostatnich kilkanaście lat celebrytka odcinała kupony od znanego nazwiska i chętnie wypowiadała się w mediach na temat swojej rodziny. Jednak jej wypowiedzi nigdy nie były tak szokujące, jak jej wygląd. La Toya regularnie bryluje na salonach. Ostatnio pojawiła się na 26. Gali charytatywnej Race to Erase MS.

La Toya Jackson La Toya Jackson East News

Co się stało z jej sylwetką?

Kiedy pojawiła się na ściance, w oczy od razu rzuciła się jej przeraźliwie chuda sylwetka. La Toya od kilku lat stopniowo chudła, jednak teraz przeszła samą siebie.

La Toya Jackson La Toya Jackson East News

Nie przypomina już dawnej siebie

Kiedy spojrzy się na jej twarz, przez chwilę można odnieść wrażenie, że stoi przed nami Michael Jackson. Mamy nadzieję, że w pewnym momencie La Toya pójdzie po rozum do głowy i ograniczy zabiegi chirurgiczne.

Więcej o: