Do tej pory kojarzyliśmy tylko głos żony Szymona Majewskiego. Teraz showman zabrał ukochaną na salony

Ich mężowie i partnerzy to znane gwiazdy. A kim są wybranki największych przystojniaków polskiego show-biznesu? Większość z nich nie jest związana z mediami.
Szymon Majewski z żoną Szymon Majewski z żoną East News

Szymon Majewski z żoną

Szymon Majewski bardzo często niezwykle ciepło wypowiada się o swojej żonie Magdalenie. Mimo to rzadko zabiera ją na salony. Ostatnio zrobił jednak wyjątek od tej reguły. W czwartek Majewski przyszedł razem z ukochaną na premierę spektaklu "Almodovaria". Do tej pory fani dziennikarza mogli kojarzyć głos Magdaleny. Małżonkowie wspólnie prowadzili audycję w jednej z rozgłośni radiowych.

Para uchodzi za jedno z najbardziej udanych małżeństw polskim show-biznesie. Na próżno szukać informacji o rzekomych kryzysach w ich związku. Być może kluczem do ich szczęścia jest właśnie to, że dbają o prywatność?

Paweł Małaszyński z żoną Paweł Małaszyński z żoną AKPA

Paweł Małaszyński z żoną

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko pobrali się w 2002 roku. Aktor stara się, żeby małżonka nie musiała odczuwać ciężaru jego sławy. Niechętnie pokazuje jej zdjęcia, czy też opowiada o ich małżeństwie w wywiadach.

Na palcach można policzyć okazje, kiedy Małaszyński zabrał żonę na ścianki. Co ciekawe, Chitruszko też jest artystką - pracuje jako choreografka.

Jan Wieczorkowski z żoną Jan Wieczorkowski z żoną KAPIF.pl

Jan Wieczorkowski z żoną

Jan Wieczorkowski bardzo długo uchodził za naczelnego playboya polskiego show-biznesu. Aktor romansował między innymi z Moniką Brodką i Reni Jusis. Ustatkował się dopiero przy Urszuli Kaczmarczyk. 

Ukochana aktora pracowała jako fotoedytorka w jednym z plotkarskich dwutygodników. Po przyjściu na świat dzieci oddała się jednak macierzyństwu.

Artur Żmijewski z żoną Pauliną, Telekamery Tele Tygodnia 2019 Artur Żmijewski z żoną Pauliną, Telekamery Tele Tygodnia 2019 EAST NEWS

Artur Żmijewski z żoną

Artur Żmijewski od lat jest zaliczany do grona najbardziej cenionych, a przy okazji najprzystojniejszych polskich aktorów. O jego życiu prywatnym wiemy jednak niewiele. Na nieszczęście fanek, gwiazdor od dawna jest w szczęśliwym związku z żoną Pauliną.

Para nieczęsto bywa na salonach, dlatego każde ich wspólne wyjście odbija się echem w mediach. Paulina Żmijewska aktywnie działa w podwarszawskim Legionowie. To z jej inicjatywy w mieście założona została Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe i Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka".

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka Maciej Zakościelny i Paulina Wyka VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Maciej Zakościelny z partnerką

Maciej Zakościelny zaczął spotykać się z Pauliną Wyką w 2014 roku. Mimo że doczekali się już dwójki dzieci, do tej pory nie zalegalizowali swojego związku. A może jednak? Aktor bardzo dba o to, żeby media nie dowiedziały się zbyt wiele o jego życiu prywatnym.

Gwiazdor rzadko zabiera swoją partnerkę na salony. Błysk fleszy nie jest jednak dla niej czymś obcym - Wyka ma bogate doświadczenie w modelingu.

Paweł Domagał i Zuzanna Grabowska Paweł Domagał i Zuzanna Grabowska KAPIF.pl

Paweł Domagała z żoną

Paweł Domagała niespodziewanie awansował do grona największych gwiazd w Polsce. Ogromną popularność zagwarantował mu przebój "Weź nie pytaj". Inspiracją dla tej, oraz innych miłosnych ballad, jest jego żona - Zuzanna Grabowska, która podobnie jak jej ojciec - Andrzej Grabowski - zajmuje się aktorstwem.

Tomasz Wolny z żoną, Telekamery Tele Tygodnia 2019 Tomasz Wolny z żoną, Telekamery Tele Tygodnia 2019 KAPIF.pl

Tomasz Wolny z żoną

Przystojny prezenter "Pytania na śniadanie" z miejsca zdobył serca widzów, zwłaszcza żeńskiej części. Dla fanek Tomasza Wolnego mamy jednak złą wiadomość. Dziennikarz ma piękną żonę, Agatę Tomaszewską-Wolny. 

Co ciekawe, ukochana Wolnego pracuje w konkurencyjnej stacji. Można ją oglądać w bloku informacyjnym TVN24.

Tomasz i Agnieszka Kot Tomasz i Agnieszka Kot Steve Granitz / WireImage

Tomasz Kot z żoną

Tomasz Kot to obecnie jeden z najbardziej znanych polskich aktorów na świecie. Kariera 42-latka nabrała jeszcze większego rozpędu po roli w nominowanej do Oscara "Zimnej Wojnie". Na szczęście, może on cały czas liczyć na wsparcie swojej żony Agaty. Kobieta prywatnie jest fotografem.