Tara Reid w "American Pie" uchodziła za seksbombę. Dziś ciężko w niej rozpoznać piękność sprzed lat. Anoreksja? Najnowsze zdjęcia podsycają tę teorię

Tara Reid cieszyła się ogromną popularnością w latach 90. Wystąpiła między innymi w filmach takich jak "Dotyk anioła", "Szkoła uwodzenia" czy "American Pie". Śliczna blondynka w jednej chwili zdobyła serca milionów fanów na całym świecie. Jednak w ostatnich latach Tara nie może pochwalić się znaczącymi rolami, a patrząc na jej najnowsze zdjęcia można mieć powody do zmartwień. Aktorka wyraźnie schudła. Zobaczcie, jak dziś wygląda piękność sprzed lat.
Tara Reid Tara Reid EastNews

Tara Reid

Tara Reid aktorską karierę rozpoczęła już w wieku sześciu lat. To wówczas wzięła udział w teleturnieju dla dzieci pt. "Child's Play". Niedługo później rodzice zapisali córkę do szkoły aktorskiej, gdzie wraz z Tarą swój warsztat szlifowali między innymi Sarah Michelle Gellar czy Macaulay Culkin. Już wtedy spekulowało się, że wyrośnie z niej gwiazda światowego formatu. Początkowo występowała głównie w spotach reklamowych. Później nadszedł czas na pierwsze role serialowe. Największą popularność Tara zyskała występując w filmie "American Pie".

Original Title: AMERICAN PIEEnglish Title: AMERICAN PIEFilm Director: WEITZ, PAULYear: 1999Stars: NICHOLAS, THOMAS IAN; THOMAS, EDDIE KAYE; KLEIN, CHRIS; BIGGS, JASON; HANNIGAN, ALYSON; REID, TARA; ELIZABETH, SHANNON; SUVARI, MENA
EastNews

Aktorka zdobyła sympatię widzów na całym świecie, lecz śmiało można stwierdzić, że do dziś kojarzona jest w zasadzie jedynie właśnie z tą produkcją. Oczywiście, jeżeli chodzi głównie o jej karierę aktorską, gdyż sama aktorka nadal gości na łamach tabloidów, jednak już z zupełnie innego powodu. 

Tara Reid Tara Reid GIO/yolo / BACKGRID / BACKGRID

Tara Reid wyraźnie schudła

Trudno doszukiwać się w filmografii Tary innych ról, które sprawiły, że o aktorce znów było tak głośno, jak w przypadku "American Pie". Tara po odniesionym w latach 90. sukcesie stała się fanką zabiegów medycyny estetycznej, a ich efektów nie można w tym przypadku zaliczyć do udanych. W jej życiu nie brakuje też głośnych skandali, o których równie chętnie rozpisuje się amerykańska prasa.

Największą uwagę mediów przykuwa jednak fakt, że Tara w ostatnich latach bardzo mocno schudła. Już od dłuższego czasu pojawiają się informacje, jakoby aktorka zmagała się z anoreksją. Jedno jest pewne - Tara nie przypomina dziś piękności sprzed lat, a dowodem na to są jej najnowsze zdjęcia. 

Tara Reid Tara Reid GAMR / BACKGRID / BACKGRID

Przyłapana przez paparazzi

Tara Reid została przyłapana przez paparazzi w czwartkowy wieczór -w walentynki. Gwiazda wybrała się do restauracji w Beverly Hills, gdzie spędziła święto zakochanych. Postawiła na dość ekstrawagancką stylizację, gdyż na tę okazję wybrała luźną tunikę, do której dobrała białe kabaretki. "Look" Tary uzupełniły również czerwone szpilki, a także marynarka i spora torebka, wszystko to również utrzymane w odcieniu krwistej czerwieni. Efekt? Stylizacja dodatkowo podkreśliła fakt, jak bardzo szczupła jest aktorka. 

Tara Reid Tara Reid GAMR / BACKGRID / BACKGRID

Tara Reid - jak dziś wygląda?

Również make-up Tary można uznać za niezbyt korzystny. Aktorka postawiła na czerwone usta, które kontrastowały z mocnym makijażem oczu. Nie zabrakło też wyrazistego bronzera.

Tara Reid Tara Reid GAMR / BACKGRID / BACKGRID

Tara Reid zmaga się z anoreksją?

O tym, że aktorka ma poważne problemy z wagą mówi się w mediach już od dawna. Wielokrotnie w wywiadach podkreślali to również bliscy znajomi Tary.

Znam ją od lat i nigdy nie widziałam, żeby zjadła porządny posiłek - wyznała portalowi Radar Online koleżanka Tary.

Co jednak najistotniejsze, Tara Reid nie zauważa tego problemu. 

Tara Reid Tara Reid GAMR / BACKGRID / BACKGRID

"Nie mam żadnych zaburzeń odżywiania"

Jeszcze w ubiegłym roku w rozmowie dla DailyMail TV wyznała: 

Mój wygląd się nie zmienia. Po prostu taka już jestem. To moja naturalna waga i ludzie powinni to zrozumieć. Nie mam anoreksji. Nigdy nie miałam. Nie mam żadnych zaburzeń odżywiania. Po prostu jestem szczupła. Wielu ludzi ma nadwagę. Ale nie są przez to krytykowani za każdym razem, gdy pokażą się publicznie.

Warto w tym miejscu dodać, że gwiazda od zawsze miała na swój temat dość wysokie mniemanie. Przypomnijmy między innymi, że w wieku 40 lat oświadczyła jasno, że ma "ciało 19-latki". 

Tara Reid Tara Reid EastNews/FORUM

Kiedyś i dziś

Reid na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniła. I to nie ulega żadnym wątpliwościom. Razem z utratą kilogramów, straciła też swój niegdyś ceniony blask. W ubiegłym roku skończyła 43-lata. Wielu może stwierdzić, że dziś niknie w oczach. Mamy jednak nadzieję, że z aktorką nie dzieje się nic poważnego i liczymy, że już wkrótce powróci do pełni formy. 

Więcej o: