Kryzys w małżeństwie Lary Gessler i Pawła Rucza? W sylwestra bawili się osobno, lecz to jeszcze nie wszystko

Lara Gessler i Paweł Rucz wzięli ślub we wrześniu ubiegłego roku. Mimo że para dość niechętnie dzieli się w sieci wspólnymi zdjęciami, to jednak w ostatnim czasie ciężko doszukiwać się jakichkolwiek informacji dotyczących ich życia. Czyżby w ich małżeństwie pojawił się kryzys?
Lara Gessler i Paweł Rucz Lara Gessler i Paweł Rucz Instagram/@pawel.rutz

Lara Gessler i Paweł Rucz - rozstali się?

Lara Gessler w ostatnich latach wyrosła na pierwszoligową gwiazdę polskiego show-biznesu. Córka restauratorki Magdy Gessler cieszy się więc sporym zainteresowaniem mediów, które bacznie śledzą jej życie. Lara, mimo że stara się chronić sferę osobistą, to w social mediach jest bardzo aktywna. Na Instagramie publikuje bardzo odważne zdjęcia i chętnie pokazuje swojego męża, Pawła Rucza. Jednak w ostatnim czasie ciężko doszukać się ich wspólnej fotografii. Na profilu Lary ich ostatnie zdjęcie pojawiło się pod koniec września. U Pawła natomiast w połowie września. 


Instagram/@lara_gessler

To jednak nie jedyny fakt, który może sugerować, że w związku Lary i Pawła pojawił się pewien kryzys. 

Bal Fundacji TVN - Lara Gessler i Paweł Rucz Bal Fundacji TVN - Lara Gessler i Paweł Rucz KAPIF.pl

Lara Gessler i Paweł Rucz świętowali Nowy Rok osobno

Fakt, że Lara i Paweł nie spędzili sylwestra razem, sugerować może profil na Instagramie gwiazdy. Po obszernej relacji wnioskujemy, że Gessler Nowy Rok powitała na słonecznej Sycylii, gdzie wyjechała wraz z rodziną. Wiele wskazuje na to, że zabrakło tam jej męża. Paweł bowiem 28 grudnia opublikował na swoim InstaStory zdjęcie z samochodu, które opatrzył wpisem:

No to siup! Bieszczady nachodzimy


Instagram/@paw.rutz

Oznacza to, że sylwestrową noc mąż Lary spędził właśnie w Bieszczadach. Dlaczego para postanowiła bawić się osobno? Tego jednak nie wiemy. 

Lara Gessler i Piotr Sałata Lara Gessler i Piotr Sałata Instagram/@lara_gessler

Lara nie zabrała męża do "Ameryki Express"

Przypomnijmy także, że Lara była jedną z gwiazd ostatniej edycji programu 'Ameryka Express'. Do walki o zwycięstwo nie stanęła jednak u boku swojego męża. Przez cały wyścig towarzyszył jej bliski przyjaciel, Piotr Sałata. O tym, dlaczego nie zdecydowała się na udział w podróżniczym show wraz ze swoim mężem, opowiedziała w rozmowie z portalem Kozaczek.pl. 

Mój mąż po pierwsze miał pracę, po drugie jest to moje życie prywatne i nie do końca uważałam, że to by było stosowne zabierać go w taką podróż i na wszystko, co się wiąże z udziałem w tego typu programie - wyznała. 


Instagram/@lara_gessler

Dodała wówczas, że gdyby jednak zdecydowała się zabrać Pawła, to z pewnością poradziliby sobie świetnie. 

Lara Gessler i Paweł Rucz Lara Gessler i Paweł Rucz Instagram/@paw.rutz

Lara Gessler publikuje odważne zdjęcia

Plotki te podsycić może ostatnie zdjęcie, które Lara zamieściła na swoim Instagramie. W jednej chwili zrobiło się naprawdę gorąco, a w sieci zawrzało. Gessler opublikowała fotkę z Sycylii, na której pozowała nago. Poszła więc na całość!

Lara Gessler
Instagram/lara_gessler

Reakcja internautów na tę fotografię była dość rozbieżna. Jedni zachwycali się figurą Lary, drudzy natomiast stwierdzili, że trochę przesadziła, publikując w sieci swoje nagie zdjęcie.

Ciekawe, czy tak odważna fotka, która nagle stała się dostępna dla wszystkich internautów, spodobała się również mężowi Lary. Jak myślicie? 

Lara Gessler Lara Gessler KAPIF.pl

Gessler komentuje nagie zdjęcie

O komentarz w sprawie kontrowersyjnej dla wielu fotografii pokusiła się również i sama zainteresowana, czyli Lara Gessler. Gwiazda w rozmowie z naTemat.pl wyznała, że fotografia jest 'podkreśleniem naturalnego piękna'. Co więcej, zdaniem Lary, ma wyraz artystyczny. 

W moim zdjęciu nie ma nic wulgarnego - to afirmacja życia. Łatwo jest się oburzać na zdjęcie tyłka, ale gdyby ktoś miał się przyczepić to twarzy, również by się przyczepił - podkreśla w rozmowie z naTemat.pl


Instagram/@lara_gessler

Gessler dodała także, że bardziej wulgarne bywają często zdjęcia dziewczyn na Instagramie w ubraniu. 

Warto pomyśleć o tym, że przecież każdy ma ciało i nie jest to nic szokującego - mówi Lara.
Lara Gessler i Paweł Rucz Lara Gessler i Paweł Rucz Instagram/@lara_gessler

Rozstali się?

Powracając jednak do tematu rzekomego rozstania Lary i Pawła, nie możemy pokusić się o pewne stwierdzenie. W tym przypadku należy poczekać do oficjalnego potwierdzeniach tych medialnych doniesień przez parę lub ich zdementowanie.

Czy jednak się na to zdecydują? A może już wkrótce zobaczymy w mediach społecznościowych ich wspólną fotografię lub pojawią się razem na ściance? Wszystko jest możliwe. 

Kibicujecie tej parze?

Więcej o: