Tak gwiazdy świętują Sylwestra. Tusk w zaawansowanej ciąży, Lewandowscy razem ze Szczęsnymi

Eleganckie imprezy, a może domówki ze znajomymi? Zobaczcie, jak gwiazdy, takie jak: Paulina Sykut-Jeżyna, Doda czy Anna i Robert Lewandowscy bawią się tej nocy. Ich kreacje są oszałamiające!
Kasia Tusk Kasia Tusk Fot. MakeLifeEasier

Kasia Tusk

Kasia Tusk jest w zaawansowanej ciąży i jak sama przyznała na swoim blogu MakeLifeEasier jej plany zmieniły się nagle. I tak zamiast spędzić sylwestra w dresie przed telewizorem, wybrała się z mężem na wytworną kolację z pięcioma daniami.

Nic więc dziwnego, że córka byłego premiera założyła na tę okazję elegancka, koronkową sukienkę. Kreacja podkreśliła też ciążowe krągłości Tuskównej - jej brzuch jest już wielkości główki kapusty. 

Kasia Tusk
Fot. makelifeeasier_pl/Instagram

Doda Doda Fot. dodaqueen/Instagram

Doda

Doda sylwestra spędza w Dubaju z mężem. Piosenkarka pochwaliła się nie tylko piękną kreacją i makijażem, ale też na Istastories pokazała, jak wygląda lokal, w którym będzie szalała. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda bogato i niezwykle elegancko. 

Na jednym z ujęć widzimy, że Doda ma na głowie papierową koronę. Wokalistka żartowała, że ten gadżet dostała od organizatorów imprezy. 

Doda
Fot. dodaqueen/Instagram

Doda
Fot. dodaqueen/Instagram

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska Robert Lewandowski i Ania Lewandowska Fot. _rl9

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska

Również Robert Lewandowski i Anna Lewandowska spędzają sylwestra w Dubaju. I to w doborowym towarzystwie. Wszak na zdjęciu z imprezy, którym pochwalił się piłkarz, są: Wojciech Szczęsny i Marina oraz Sławomir Peszko i jego żona Anna. 

Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna Fot. paulinasykutjezyna/Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna w tym roku sylwestra spędzi, prowadząc relację z imprezy Polsatu. Z tej okazji prezenterka ma nie jedną, ale dwie szałowe kreacje, którymi pochwaliła się na długo przed wydarzeniem. 

Obie są piękne, jednak fani Sykut-Jeżyny byli zgodni, że długa, błyszcząca suknia z głębokim dekoltem i rozcięciem jest ładniejsza, od pierwszej kreacji. 

Bosko wyglądasz.
Piękna sukienka. 
Zjawiskowo - czytamy w komentarzach. 

Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. paulinasykutjezyna/Instagram

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio Fot. klaudiahalejcio/Instagram

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio spędzi sylwestra w gronie najbliższych. Aktorka zamierza wypić tylko kilka lampek szampana i nie będzie bawić się do świtu. 

Klaudia Halejcio
Fot. klaudiahalejcio/Instagram

Klaudia Halejcio
Fot. klaudiahalejcio/Instagram

Jarosław Bieniuk Jarosław Bieniuk Fot. jaretpalmer/Instagram

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Jarosław Bieniuk spędza sylwestra z dziećmi. Cała czwórka wyjechała do Włoch, a dokładnie do Trydentu, żeby móc korzystać z zaśnieżonych stoków. 

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Fot. kuba_wojewodzki_official/Instagram

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki sylwestra spędza na Jamajce. Dziennikarz nie pokazał zdjęcia z przygotowań do imprezy, ale z pewnością na jakąś się wybierze. 

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Fot. agakaczor/Instagram

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się, że sylwestra spędziła w swojej szkole tańca, gdzie zorganizowała zabawę dla swoich podopiecznych. 

Aktorka poinformowała też, że spodziewa się dziecka. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Fot. agakaczor/Instagram

AG