Tak wygląda dom Magdy Gessler w Kanadzie. "Co za cudo". Ale wisienką na torcie jest ogród z jacuzzi

Magda Gessler regularnie kursuje między Polską, gdzie mieszka, a Kanadą, gdzie przebywa jej ukochany, Waldemar Kozerawski. Jak tam mieszkają? Instagram restauratorki zdradza to i owo. Ich dom jest po prostu przepiękny! Ale największe wrażenie robi ogród, w którym nie zabrakło nawet jacuzzi.
Magda Gessler w ogrodzie Magda Gessler w ogrodzie fot.Instagram/magdagessler_official

Ogród Magdy Gessler

Magda Gessler regularnie lata do Kanady, gdzie mieszka jej ukochany, Waldemar Kozerawski. Kiedy restauratorka przebywa za wielkim oceanem, na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia ich bajecznego domu.

Tym razem gwiazda postanowiła pochwalić się ogrodem z mnóstwem roślin i... jacuzzi.

W moim rajskim ogrodzie - napisała pod zdjęciem.

Faktycznie, otoczenie kanadyjskiej posiadłości pary robi wrażenie. Ogród docenili też fani Magdy:

Jakie piękne zacisze...
Jak na wakacjach. Tam bym mogła odpoczywać!
Piękny ogród, zazdroszczę!

My też zazdrościmy!

Magda Gessler w swoim ogrodzie Magda Gessler w swoim ogrodzie fot.Instagram/magdagessler_official

Ogród Magdy Gessler

Zdjęcie z wakacji? Nic z tego. Tak właśnie prezentuje się ogród Magdy Gessler. Jest pełen roślin, kolorowych kwiatów i doskonale współgra z niewielkim drewnianym domkiem. W takim miejscu restauratorka może odpocząć i poczuć się jak na wczasach.

Bajkowe otoczenie. Przypomina mi czasy dzieciństwa, pięknie!
Zazdroszczę ogrodu, jest cudowny! - piszą fani.

@magdagessler_official #diner #garden#sundown #lakes

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official) Sie 7, 2017 o 4:24 PDT

Magda Gessler właśnie pokazała kilka zdjęć z Kanady. Tak mieszka, kiedy przyjeżdża do swojego ukochanego, Waldemara Kozerawskiego. Kominek naprawdę robi wrażenie. 'Cudo' - piszą internauci i trudno się z nimi nie zgodzić. Magda Gessler właśnie pokazała kilka zdjęć z Kanady. Tak mieszka, kiedy przyjeżdża do swojego ukochanego, Waldemara Kozerawskiego. Kominek naprawdę robi wrażenie. 'Cudo' - piszą internauci i trudno się z nimi nie zgodzić. Screen z Instagram.com/magdagessler_official

Dom Magdy Gessler

Na Instagramie Magdy Gessler pojawiły się też zdjęcia przedstawiające wnętrza jej willi w Kanadzie. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia restauratorka pochwaliła się fotografią zrobioną w salonie, na której widzimy ogromną choinkę z mnóstwem prezentów.

Fragment białej ściany, dywan z kwiatowymi motywami i parkiet sugerują, że gwiazda "Kuchennych rewolucji" mieszka w bardzo przytulnym i urządzonym ze smakiem domu.

#choinka #canada #swieta#atmosfera #atu jeszcze 26 dni #dziwne # piekne #za wczesnie .., #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official) Lis 28, 2017 o 8:10 PST

Gessler opublikowała też zdjęcie kominka. Któż nie chciałby mieszkać w takich wnętrzach?

#kominek #decoracion #love #longndonhole #kanada #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official) Lis 30, 2017 o 1:17 PST

'Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy tam razem, szukamy razem, oboje musimy się na nie zgodzić. On jest lekarzem, ma trochę spokojniejszy temperament, on też się musi tam dobrze czuć, w końcu on tam dłużej będzie spał, niż ja' - mówiła kilka lat temu w wywiadzie dla TVN. 'Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy tam razem, szukamy razem, oboje musimy się na nie zgodzić. On jest lekarzem, ma trochę spokojniejszy temperament, on też się musi tam dobrze czuć, w końcu on tam dłużej będzie spał, niż ja' - mówiła kilka lat temu w wywiadzie dla TVN. Screen z Instagram.com/magdagessler_official

Dom Magdy Gessler

Magda wyznała w jednym z wywiadów, że zawsze wspólnie z mężem szukają nowych mebli do domu. Dodała też, że sprawia im to ogromną frajdę.

Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja - powiedziała kilka lat temu.
Magda Gessler pochwaliła się swoim kanadyjskim ogrodem Magda Gessler pochwaliła się swoim kanadyjskim ogrodem fot.Instagram/magdagessler_official

Dom Magdy Gessler

Największe wrażenie robi chyba jednak fakt, że kanadyjski dom gwiazdy i jej ukochanego położony jest tuż nad jeziorem! Dzięki temu zakochani mogą przesiadywać na tarasie i podziwiać te niesamowite widoki.

Pięknie, prawda?

Magda Gessler u Waldemara Kozerawskiego. Magda Gessler u Waldemara Kozerawskiego. Screen z Instagram.com/magdagessler_offiicial

Dom Magdy Gessler

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski poznali się wiele lat temu. Choć między tą dwójką od razu pojawiła się chemia, ich drogi się rozeszły. Jednak kilka lat później para ponownie się spotkała. Tym razem trafili na siebie w... restauracji Magdy! Gwiazda wiedziała, że na kolacji będzie Waldemar. Jak sama przyznała, była wtedy kłębkiem nerwów.

Tego dnia po raz pierwszy w życiu chyba wypiłam dwie trzydziestki żubrówki i zrobiłam rundę dookoła Fukiera, żeby się uspokoić - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Viva!"

W jednym wywiadów gwiazda wyznała też, że pomimo upływu lat uczucie między nimi nie gaśnie. Restauratorka przytoczyła jedną z ich szalonych przygód.

Nasze największe szaleństwo? Wyjście w futrach i chodzenie po zamarzniętym jeziorze na bosaka. Co dalej? Proszę sobie wyobrazić. W domku mieliśmy futra i skóry, które w Kanadzie są naturalne, pakowaliśmy się do nich jak w śpiwory. W kominku prawdziwy ogień. Wszystko, co może chcieć para, która się kocha, która się lubi i która marzy o tym, żeby być sam na sam po dłuższym okresie niewidzenia się - wyznała.

To się nazywa prawdziwa miłość!

KS

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.