Magda Gessler na zdjęciu w prostych włosach. Fani zgodni: Ślicznie, ale w lokach lepiej

Magda Gessler dodała na Instagram zdjęcie w prostych włosach. Internauci komplementują, jednak uważają, że lepiej wygląda w lokach.

Magda Gessler rzadko eksperymentuje z fryzurą. Zazwyczaj pojawia się w bujnych, rozpuszczonych lokach. Jednak czasami ma ochotę na zmianę. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym ma wyprostowane włosy.

Zobacz też: Największe hity disco polo i znani goście na wieczorze panieńskim Joanny Krupy. Śpiewająca Magda Gessler kradnie show

Magda Gessler w prostych włosach

Obok niej znajduje się jej mąż, Waldemar Kozerawski. Zdjęcie zostało zrobione 23 lata temu, jednak widać po nich, że czas jest dla nich łaskawy. Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Gessler chwalą ich, że są "jak wino".

Magda Gessler z mężemMagda Gessler z mężem Instagram.com/ magdagessler_official

Odnoszą się także do fryzury restauratorki. Fani są zgodni - Gessler wygląda świetnie, ale wolą ją w lokach. Ich zdaniem symbolizują one jej charakter.

Bez loczków nie jest tak przebojowo.
Burza loków dodaje pani Magdzie charakteru i polotu! Wygląda wtedy nietuzinkowo.
W prostych włosach ładnie, ale kręcone są dla Pani najlepsze, bo symbolizują Pani pozytywnie pokręcony charakter - piszą.

Z nimi zgodziła się... sama Magda Gessler! Niektórym odpisywała na wiadomości, z których wynika, że woli siebie w lokach:

Odpowiedzi Magdy GesslerOdpowiedzi Magdy Gessler Screen z Instagram.com/ magdagessler_official

My się z tym zgadzamy i nie wyobrażamy sobie, żeby Magda Gessler zrezygnowała z loków. A wam w jakiej wersji się bardziej podoba?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.