Magda Gessler wbija Martynie Wojciechowskiej szpilę za błąd. ''Martyna jest negatywnym przykładem''

Magda Gessler postanowiła się zaangażować w walkę z plastikiem. Przy okazji oberwało się Martynie Wojciechowskiej.

Magda Gessler nie zawahała się wytknąć Martynie Wojciechowskiej błędu, który popełniła miesiąc temu, reklamując wodę w plastikowych butelkach.

Magda Gessler krytykuje Martynę Wojciechowską

Magda Gessler postanowiła się przyłączyć do Kingi Rusin i Anji Rubik. Razem z nimi apeluje, żeby ludzie nie używali plastikowych toreb i butelek, bo zaśmiecają morza i oceany. W swoim stylu dodaje przy filmie, że ogłasza ''alarm dla celebrytów, którzy mają być przykładem dla społeczeństwa'' i powinni mówić, że używanie plastiku jest złe.

A chwilę potem wbiła szpilę Martynę Wojciechowskiej, która jakiś czas temu reklamowała wodę mineralną w plastikowych butelkach, zapewniając przy okazji, że plastik wcale nie jest taki zły, bo rozkłada się szybciej niż szkło

Jedna z fanek o wspomniała o tym w komentarzu pod postem Magdy Gessler, mówiąc, że w ogóle nie powinno się stawiać celebrytów za wzór dla innych ludzi.

Magda Gessler szybko znalazła na to ripostę i napisała prosto z mostu:

Ale oni mogą wprowadzić dobre nawyki... Patrz Lewandowska... Ludzie ulegają ich wpływom - pisała Gessler.
Martyna... jest negatywnym przykładem - dodała.

Choć trzeba przyznać, że to była bardzo spokojna wypowiedź. Przecież wiemy, że Magda Gessler potrafi mówić dużo dosadniej, co myśli. Śmiało można uznać, że tym razem była łaskawa. 

JAB

Więcej o: