Martyna Wojciechowska została skrytykowana przez fanów. Karcą ją za chwalenie plastiku: ''Ludzie Pani tego nie zapomną''

Martyna Wojciechowska cieszy się dużą sympatią swoich fanów, jednak tym razem zebrała od nich porządne bęcki. Pod jej wpisem na Facebooku o plastikowych butelkach posypały się krytyczne komentarze.

Martyna Wojciechowska umieściła na swoim profilu na Facebooku wpis dotyczący używania plastikowych butelek i wody mineralnej Żywiec. Fani nie wytrzymali i skrytykowali ją za ten ruch. W licznych komentarzach wdali się w żarliwą dyskusję. Nie zabrakło ostrych słów pod względem dziennikarki.

Martyna Wojciechowska  skrytykowana za wpis o plastikowych butelkach

Plastik nie taki zły - zaczęła swój wpis sponsorowany Martyna Wojciechowska. Dziennikarka chciała przekonać ludzi, że używanie plastikowych butelek jest dużo bardziej ekologiczne niż stosowanie szklanych opakowań.

Próbowała używać różnych argumentów przemawiających za tą tezą, ale te zostały storpedowane w komentarzach. Nie pomógł też fakt, że we wpisie padła nazwa marki ''Żywiec Zdrój'', która prowadzi program #postronienatury. Ludzie poczuli się oburzeni tym, co przeczytali i jasno dali to do zrozumienia. 

Martyna Wojciechowska - ostre komentarze od fanów

Pod wpisem dziennikarki wywiązała się dyskusja. Przy okazji fani Martyny Wojciechowskiej nie żałowali jej ostrych słów:

Kobieta roku, ogromny autorytet, inspiracja i wzór dla kobiet na całym świecie, a tu taki wstyd. Proszę być pewnym, że ludzie Pani tego nie zapomną, przyroda również.

Niektórzy podkreślali, że choć mają dla Martyny Wojciechowskiej dużo sympatii uważają, że jej wpis, delikatnie ujmując, jest nie na miejscu:

Szanuje Cię Martyna, ale z tym wpisem pojechałaś po bandzie.

Pani Martyno, bardzo Panią szanuje i podziwiam, ale absolutnie się tutaj nie zgadzam. Czyżby artykuł sponsorowany?

No niestety Pani Martyno, po raz pierwszy się z Panią nie zgodzę i przykro mi, że opowiada Pani takie rzeczy.

Ludzie uznali, że wpis trafił na Facebooka, bo Martynie Wojciechowskiej za to zapłacono. I to naprawdę się im nie spodobało:

No sprzedana po całości..., do tego g....j marce - żal Pani Martyno - ŻAL - za parę złotówek zaprzepaszczać sympatię myślącej części społeczeństwa do siebie...

Z całym szacunkiem dla Pani Martyny... ale sprzedać się dla jednej z gorszych firm wody w Polsce, wciskać ludziom, że plastik jest dobry, to jakiś żart.

Pani Martyno, powinna Pani bardziej krytycznie wybierać, co Pani promuje.

Niektórzy zwracają też uwagę na to, że kobieta z takim doświadczaniem powinna być bardziej świadoma tego, co robi:

Brak słów po prostu. PLASTIK JEST BARDZO ZŁY. Kobieta, która zwiedziła pół świata,zapewne widziała śmietniska Azji pozwala na udostępnienie na swoim profilu, pod własnym nazwiskiem takich szkodliwych bzdur. Szok.

Trudno nie zauważyć, że temat jest kontrowersyjny. Wniosek jest taki, że faktycznie może należało lepiej się zastanowić przed wrzuceniem tego posta do sieci.

JAB

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA