Warnke na tej okładce ma idealne ciało. Pokazała zdjęcie PRZED retuszem. Dalej jest tak pięknie?

Gwiazdy i celebryci na swoich zdjęciach zarabiają krocie. Nic więc dziwnego, że ich fotografie tak bardzo poddawane są obróbce graficznej, że wyglądają wręcz idealnie. Katarzyna Warnke, która gości na okładce najnowszego wydania magazynu 'Women's Health', postanowiła udowodnić, że jej zdjęcie nie padło ofiarą Photoshopa. Jak wypadła? Sami zobaczcie i oceńcie.
Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke Instagram/kasiawarnke

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke gości na okładce najnowszego wydania magazynu 'Women's Health'. Widzimy ja ubraną w skąpe bikini, w którym z dumą prezentuje swoje zadbane, seksowne ciało. Aktorce zarzucono, że w rzeczywistości tak nie wygląda. Katarzyna Warnke opublikowała więc zdjęcie sprzed obróbki graficznej i tym samym zamknęła usta wszystkim niedowiarkom.

Fani byli pod wrażeniem ciała aktorki. Wyraz swoim zachwytom dali w komentarzach pod zdjęciem.

Piękne, naturalne ciało, świetna babka i cudowna aktorka.
Piękne zdjęcie. Kasiu, na pohybel niedowiarkom. Jesteś piękna!
Ideał! I tak się cieszę, bo to wspaniały przykład, że po 40-stce wygląda się jeszcze lepiej.
Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz Kapif, Instagram/viva_magazyn

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz jest naturalną pięknością. Jak się okazuje, graficy magazynu 'Viva!' są jednak zupełnie innego zdania. 'Przerobili' twarz gwiazdy nie do poznania. Internauci nie kryli swojego oburzenia i nie pozostawili na grafikach magazynu suchej nitki. Pod zdjęciem posypały się negatywne komentarze.

Nie wiem, kto to jest, ale nie wygląda jak Magda.
Piękna kobieta, ale niestety na tym zdjęciu nie poznałam jej. Jedna z gorszych okładek niestety.
To jest Magda Mielcarz?! Pogięło was?! Po co było tak pięknej kobiecie robić nową twarz? Słabizna...
To jakaś pomyłka. Przecież to nie jest piękna Magda Mielcarz, tylko jakaś inna osoba.
Silnie wyretuszowana Beyonce Silnie wyretuszowana Beyonce Screen z Youtube.com/Elisa Zwingenberger

Beyonce

W 2015 roku do sieci trafiły niewyretuszowane zdjęcia Beyonce, które zrobiono jej podczas kampanii L'Oreal 2 lata wcześniej. Sami możecie je porównać. Tutaj różnica widoczna jest gołym okiem!

Katy Perry Katy Perry Rolling Stone/Fot. Mark Seliger

Katy Perry

Katy Perry kilka lat temu gościła na okładce magazynu 'Rolling Stone'. Na zdjęciu widzimy ją ubraną jedynie w bieliznę. Jej ciało wygląda wręcz perfekcyjnie. Niewyretuszowana fotografia, która trafiła do sieci, pokazuje, że w rzeczywistości nie jest już tak nieskazitelnie.

Kinga Rusin przed retuszem i po Kinga Rusin przed retuszem i po Screen Facebook.com/kingarusin/Fot. Marcin Tyszka/VIVA!

Kinga Rusin

Do sieci trafiły również fotografie Kingi Rusin, które po obróbce trafiły do magazynu 'VIVA!'. Jak widać, graficy nie mieli za dużo roboty przy tych zdjęciach, aczkolwiek niewielka różnica widoczna jest od razu. Szczęściara! ;)

Kinga Rusin
Fot. Marcin Tyszka/VIVA!/Screen z Facebook.com

Monika Olejnik po retuszu i przed Monika Olejnik po retuszu i przed VIVA!/Screen z Facebook.com/Monika-Olejnik/ Piotr Porebsky.

Monika Olejnik

Tutaj możemy porównać Monikę Olejnik i jej okładkowe zdjęcie do 'VIVY!' po retuszu (po lewej stronie) i przed (po prawej stronie). Różnica jest naprawdę niewielka.

Britney Spears dla Candies. Po retuszu i przed Britney Spears dla Candies. Po retuszu i przed Britney Spears dla Candies

Britney Spears

Również Britney Spears padła ofiarą grafików. Tutaj możecie porównać jej zdjęcia do kampanii dla Candies. Po retuszu (po lewej stronie) i przed obróbką graficzną (po prawej stronie).

Britney Spears dla Candies
Britney Spears dla Candies

Candice Huffine Candice Huffine Screen z Instagram.com/candicehuffine/V-Magazine/solvesundsbostudio.

Candice Huffine

Candice Huffine na co dzień pracuje jako modelka tzw. 'plus size'. Na tych dwóch zdjęciach widzimy, jak bardzo graficy przesadzili, odchudzając gwiazdę. Efekt? Zero fałdek na ciele i widoczne kilka kilogramów mniej.

Madonna przed i po retuszu Madonna przed i po retuszu Mat. promocyjne Hard Candy

Madonna

Madonna bardzo dba o swoje ciało, regularnie i intensywnie trenując. Ale nawet i jej zdjęcia poddawane są graficznej obróbce. Różnica niby niewielka, ale jest!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.