Miłość nie zna granic. "Zaczęliśmy ze sobą chodzić, kiedy miała 15 lat". Te związki gwiazd wzbudziły kontrowersje ze względu na wiek

Niezbadane są ścieżki miłości. Brzmi to kiczowato, ale jest w tym sporo prawdy. Wiele gwiazd swoje ukochane lub ukochanych poznało, gdy ich drugie połówki były jeszcze nastolatkami. Jak potoczyły się historie tych nierzadko kontrowersyjnych relacji?
Cheryl Cole, Liam Payne Cheryl Cole, Liam Payne Joss Leclair / Joss Leclair / KCS PRESSE

Cheryl Cole

Cheryl Cole (jeszcze do niedawna Fernandez-Versini) od początku roku spotyka się z młodszym o 10 lat Liamem Paynem znanym z zespołu One Direction. Para poznała się, gdy gwiazdor jako nastolatek pojawił się w show "X-Factor", w którym ona była jurorką. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, bo kiedy pierwszy raz stanęli twarzą w twarz, on był niepełnoletni. W 2008 roku miał bowiem 15 lat. Wtedy jednak decyzją Simona Cowela został odrzucony.

Swoich sił spróbował ponownie dwa lata później. Występy solowe nie wzbudziły entuzjazmu sędziów, więc razem z czworgiem innych uczestników połączono ich w jeden zespół. To był dobry ruch, bo zajęli 3. miejsce w finale i szybko jako One Direction zdobyli międzynarodową sławę.  Jednak jeszcze wtedy łączyła ich jedynie przyjaźń, można było wyczytać w "The Sun".

Zawsze mieli ze sobą dobry kontakt, mają wiele takich samych celów, ale nigdy nie doszło do czegoś więcej w przeszłości - podaje informator.

Zakochani od paru miesięcy nie kryją się już z uczuciem i pojawiają się razem na branżowych imprezach, pokazują też wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Co więcej, w zagranicznej prasie roi się od doniesień, że para spodziewa się właśnie dziecka.

aPicture Shows: Cheryl Fernandez-Versini, Liam Payne March 10, 2016 Cheryl Fernandez-Versini and new boyfriend Liam Payne from One Direction are seen leaving Salmontini le Resto restaurant at 02:00 am after a date in London, England. Non-Excluisve WORLDWIDE RIGHTS Pictures by : FameFlynet UK 2016 Tel : 44 (0)20 3551 5049 Email : infofameflynet.uk.com11111 / bulls

Paulina Sykut z mężem Paulina Sykut z mężem WBF

Paulina Sykut

Paulina Sykut swojego męża poznała, gdy miała 16 lat. Ukochany i przyszły ojciec jej dziecka miał wówczas 26 lat.

Miałam wtedy 16 lat, a Piotr 26... Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy - powiedziała pogodynka w rozmowie z "Na żywo".

Paulina SykutKAPiF

Para jednak zaczęła spotykać się dopiero później.

Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment - opowiedziała dalej w tej samej rozmowie.

Para wzięła ślub w 2011 roku, czyli de facto po 14 latach znajomości.

Zdjęcia ze ślubu zobaczysz tutaj:  GORĄCE zdjęcia: ŚLUB PAULINY SYKUT

Kuba Wojewódzki, Tymon Tymański. Kuba Wojewódzki, Tymon Tymański. TVN/ x-news

Tymon Tymański

Tymon Tymański obecnie jest związany z Marią Bros. Jego wcześniejszy związek z Sarą Brylewską wywołał wiele kontrowersji. Zaczęli się spotykać, gdy ona była jeszcze nastolatką. Szczegółowo o tym etapie swojego życia muzyk opowiedział w swojej autobiografii "ADHD". Dużo zdradził też w programie Kuby Wojewódzkiego:

Czekaj, twoja najmłodsza dziewczyna miała 13 lat! - powiedział Wojewódzki.
Nie, myśmy zaczęli ze sobą chodzić, kiedy miała 15. Zakochała się we mnie, kiedy miała 13,5, ale...
Chcesz powiedzieć, że pomiędzy 13 a 15 nie chodziliście?
Nie. Przysięgam, że nie - zdecydowanie odpowiedział Tymański.
Tylko leżeliście? Ja cię nie oskarżam. Wytłumacz, bo to się ciągnie za tobą!
Zaczęliśmy ze sobą chodzić, kiedy miała prawie 15 lat.
I co, prowadziłeś ją na lekcje?
Był taki czas, że chodziłem na zebrania szkolne.
To jest dziwne - wtrąciła się do rozmowy siedząca obok Agnieszka Więdłocha.
Tak bywało, że musiałem się przedstawiać jako tata, ale wiesz... wziąłem na klatę odpowiedzialność.
Wytłumacz mi to, bo ja jeszcze tak nisko... wiekowo... nie zszedłem... powiedziałem "jeszcze"! - zgasił nieliczne śmiechy z sali.
Nigdy nie miałem skłonności, które kazały mi się interesować dziewczynami poniżej 15. roku życia. Na pewno można to złożyć na karb mojej życiowej niedojrzałości.
Ty miałeś wtedy 33 lata, a ona 13? - upewnił się Wojewódzki.
Miała 15. Nie rób ze mnie Polańskiego! Jest jedna rzecz: wszyscy mówią, że miała wtedy 15, ale ja byłem z nią 8 lat! Znam kumpli, ty też znasz, którzy są z piętnastkami raz, na wieczór na przykład!
Oni już nie są moimi kumplami - odparował Wojewódzki.
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras Beata Kozidrak i Andrzej Pietras KAPIF.pl

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem od 1980 roku. Poznali się, gdy ona była jeszcze przed maturą.

Andrzej był kolegą mojego brata. Przychodził do naszego domu. Ale jaki?! Długie włosy, skórzana kurtka. Nie podobał się tacie. Mnie za to bardzo. Ja jemu, niestety, nie. Dopiero kiedy zaczęliśmy razem muzykować, coś zaiskrzyło - opowiadała w "Claudii".

Rodzice nie byli zachwyceni nowym obiektem westchnień córki. Starszy, dojrzały chłopak mógł budzić pewne obawy, tym bardziej, że już jako 24-latek (mniej więcej tyle lat miał na balu maturalnym przyszłej żony), wyglądał bardzo poważnie.

Nie podobał się tacie. Mnie za to bardzo. A ja jemu niestety nie. Wyglądałam jak jakiś szczypiorek, z przodu deska, z tyłu deska. Byłam właściwie dzieckiem, on dorosłym mężczyzną. Miał dziewczynę. Wtedy zapewne ode mnie atrakcyjniejszą, a na pewno bardziej kształtną - czytamy w tej samej rozmowie.

Andrzej Pietras i Beata Kozidrak na jej balu maturalnym w III LO w LublinieScreen z Facebook.com/BAJM

Kozidrak i starszego o 6 lat chłopaka zbliżyła do siebie muzyka. On grał w zespole rockowym, ona marzyła, aby żyć ze śpiewania. Bardzo szybko poza wspólną pasją pojawiła się miłość. I to od razu na całe życie.

W naszym życiu zaczęło się dużo dziać. Poczuliśmy z Andrzejem, że jest nam dobrze ze sobą, że nie ma co czekać, że razem chcemy zawalczyć o marzenia. (...). Wyszłam za mąż jako pierwsza z klasy. Nawet wtedy nie miałam jeszcze świadectwa maturalnego... - mówi dalej Kozidrak.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, mążWBF

Miłość przetrwała wiele lat, ale nie całe życie. W 2016 roku para wzięła rozwód. Rozprawa trwała zaledwie 10 min.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska KAPIF

Michał Żebrowski

Słysząc takie historie człowiek ma ochotę wierzyć w przeznaczenie. Los skrzyżował drogi Michała Żebrowskiego i Aleksandry Adamczyk już bardzo dawno temu. W wywiadzie dla magazynu Elle, aktor zdradził, że swoją przyszłą żonę zobaczył po raz pierwszy, gdy miał 18 lat, natomiast ona (13 lat młodsza od niego) - zaledwie 5!

Michał Żebrowski z żoną Olą, telekameryKapif

Do kolejnego spotkania doszło wiele lat później. Zarówno Michał, jak i Aleksandra, postanowili podszkolić nieco swój angielski i... Trafili do tej samej grupy. Uroda Adamczyk zwróciła uwagę gwiazdora już wtedy.

Uczyliśmy się razem angielskiego. Niestety, po miesiącu musieliśmy przerwać lekcje. Ola nie była jeszcze gotowa na ślub ze starym dziadem - mówi żartobliwie w wywiadzie dla magazynu Elle Michał Żebrowski.

PHOTO: MICHAL WARGIN / EAST NEWS 2013.05.09 WARSZAWA POKAZ KOLEKCJI PIERRE BALMAIN N/Z: MICHAL ZEBROWSKIEAST NEWS/MICHAL WARGIN

Mówi się, że do trzech razy sztuka: trzy lata później przyszłe małżeństwo znów na siebie wpadło. Tym razem jednak strzała amora celnie trafiła w serce aktora, bo ten tym razem nie odpuścił już Oli - wiedział, że to właśnie ona zostanie jego przyszłą żoną.

Trzy lata później wpadliśmy na siebie i od tego się zaczęło. Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona - zdradza w wywiadzie dla magazynu Elle Michał Żebrowski.

ola żebrowska, ola adamczyk, aleksandra żebrowska, żona żebrowskiego w ciążyWBF

Para wzięła ślub w 2009 roku, rok później urodził im się syn Franciszek, a w listopadzie 2013 syn Henryk.

Kylie Jenner, Tyga Kylie Jenner, Tyga EAST NEWS

Kylie Jenner

Związek Kylie Jenner z o 8 lat starszym raperem Tygą od początku budził kontrowersje. Najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner przy nowym chłopaku szybko przemieniła się z nastolatki w dojrzałą kobietę. Zaczęła inaczej się ubierać, malować i zachowywać. Jednak nie tylko metamorfoza Kylie przyciągała uwagę mediów do nowej pary w show-biznesie. Ich romans miał się rozpocząć, gdy celebrytka miała 14 lat.

Do pierwszego spotkania miało dojść na 16. urodzinach Kendall, starszej siostry Kylie. Oboje mieli ze sobą flirtować, a niektóre scenki sugerujące, że raper zdobył uwagę Jenner uchwyciły kamery "KUWTK". W 2014 ich znajomość zaczęła nabierać rumieńców. Tyga był częstym gościem na Instgramie dziewczyny, a w sierpniu był gospodarzem na jej 17. urodzinach, które to odbywały się... w jego domu. Co ciekawe, wówczas raper był jeszcze związany z Blac Chyną.

Tyga i Kylie JennerScreen z Instagram.com/Kylie Jenner

Przez rok często pojawiali się razem na tych samych imprezach i wydarzeniach, jednak obydwoje twierdzili, że są "tylko przyjaciółmi". Burza plotek wokół nich nabierała na sile. Nawet czynione wprost uwagi np. Drake'a czy Amber Rose, nie sprowokowały ich do publicznej zmiany ich status quo. Oficjalnie o sobie jako parze zaczęli mówić dopiero w 2015 roku, kiedy to Kylie Jenner była już pełnoletnia.

Kylie Jenner, Tyga, American Music AwardsEast News

Courtney Stodden i Doug Hutchinson. Courtney Stodden i Doug Hutchinson. Screen z Youtube.com

Doug Hutchinson

Doug Hutchinson aktor znany przede wszystkim z roli w "Zielonej mili", był 3-krotnie żonaty. Najwięcej kontrowersji wzbudził związek z ostatnią panią Hutchinson, Courtney Stodden, młodszą od niego o 35 lat. Para wzięła ślub, gdy panna młoda miała zaledwie 16 lat.

Na aktora i rodzinę dziewczyny spadła lawina krytyki. Oskarżano go o pedofilię, miał też dostawać listy z pogróżkami. Sytuacji nie ułatwiała też postawa matki Stodden, która zwierzała się tabloidom, że:

Diabeł maczał palce w całej sytuacji i to przez niego moja córka podjęła takie decyzje - mówiła w rozmowie z "US Weekly".

 doug hutchinson courtney stodden E! Doug Hutchinson i Courtney Stodden dzieli różnica wieku wynosząca 35 lat.

Między aktorem a jego nastoletnią żoną nie układało się dobrze. W końcu w 2012 para wzięła udział w reality show o problemach w związkach "Couples Therapy". W programie Stodden twierdziła, że "większość ich problemów wynika z różnicy wieku". Terapia nie pomogła parze, w 2013 roku złożyli papiery rozwodowe.

Nie mogłam zaniedbywać swoich pragnień i oczekiwań. Nie mogłam dłużej czekać na swoją wolność i niezależność - mówiła 19-letnia Stodden w rozmowie z E!.

Rozwód przebiegł w przyjaznej atmosferze. Para wróciła do siebie rok później.

Pictured: Courtney Stodden, Doug Huchinson Mandatory Credit ?? Patron/Broadimage Courtney Stodden and Doug Huchinson spent the day together in Beverly Hills 11/22/13, Beverly Hills, California, United States of America Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York   1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.comEAST NEWS

Courtney StoddenEast News

Robert Moskwa i Patrycja Moskwa Robert Moskwa i Patrycja Moskwa Kapif

Robert Moskwa

Robert Moskwa swoją obecną żonę poznał 8 lat temu, w szkole karate, do której uczęszczał, a w której pracowała przyszła ukochana. Prowadziła tam zajęcia z samoobrony dla kobiet (obecnie jest instruktorką tańca na rurze). O swojej znajomości opowiedzieli w "Pytaniu na śniadanie".

Poznaliśmy się 8 lat temu. Pati miała wtedy 19 lat, więc media najchętniej zatrzymałby jej wiek. A mi nie dość, że idą zgodnie, to jeszcze dodają, żeby ta różnica się powiększała. Jak wiadomo wtedy jest bardziej smakowicie, bardziej pikantnie. Jest różnica, ale nam to nie przeszkadza - mówił Robert Moskwa.

Patrycja MoskwaScreen z Facebook.com/patrycjacieslak89

Para wzięła ślub w 2015 roku. Ceremonia odbyła się w tajemnicy, a wśród gości nie było nikogo z obsady serialu "M jak miłość". We wrześniu 2016 Moskwa i jego żona Patrycja ogłosili, że powitają na świecie dziecko! Będzie to pierwsze dziecko pary, jednocześnie drugie 50-letniego aktora. Z poprzedniego małżeństwa ma 23-letnią córkę Paulinę.

Patrycja Cieślak i Robert MoskwaFacebook.com/patrycjacieslak89

Rene Angelil, Celine Dion Rene Angelil, Celine Dion Bulls

Celine Dion

Celine Dion poznała swojego męża, gdy sama miała zaledwie 12 lat. Wtedy to właśnie jej rodzina zdecydowała się wysłać pierwsze nagranie dobrze zapowiadającej się piosenkarki do Rene Angelil, kanadyjskiego producenta z wieloma sukcesami na koncie. Głos dziewczynki śpiewającej "Ce n'etait qu'un reve" (ang. "It Was Only But a Dream") zachwycił go na tyle, że zaprosił ją wraz z rodziną, by utwór wykonała na żywo. Od tamtej pory pracowali już razem nieprzerwanie. Tak mniej więcej brzmi początek znajomości, która miała przerodzić się w miłość z początkiem lat 80.

Gdy miałam 17, może 18 lat, moje uczucia do niego zmieniły się - powiedziała Celine Dion w wywiadzie z "Access Hollywood" w 2013 roku. - Nagle spojrzałam na niego jakoś inaczej.

02/27/2011 - Celine Dion and husband Rene Angelil - 83rd Annual Academy Awards - Arrivals - Kodak Theatre - Hollywood, CA, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1Pr Photos

Dion i Angelil zaczęli się spotykać, gdy ona miała 19 lat. On dobiegał już 45 lat. Oboje jednak zdawali sobie sprawę, że ich związek wywoła skandal. Dlatego nawet, gdy w 1991 roku zaręczyli się, nie opowiedzieli o tym światu.

Bałem się reakcji ludzi - powiedział producent we wspólnym wywiadzie z Dion z "People" w 1994 roku.

Dion była jednak zmęczona życiem w tajemnicy:

Kiedy jesteś zakochany, to chcesz wykrzyczeć to całemu światu - dodała w tym samym wywiadzie.

Największą trudnością była jednak reakcja nie świata, lecz najbliższych. Matka Dion nie chciała zaakceptować wybranka swojej córki.

Próbowała wszystkiego, abym zrezygnowała z tego związku - mówiła Dion w rozmowie z "Access Hollywood". - Była bardzo sfrustrowana i zła. Chciała, bym zrozumiała, że ten mężczyzna był już wcześniej dwa razy żonaty, ma troje dzieci, nie jest odpowiedzialny, no i że nie jest moim "księciem z bajki".

Z czasem - jak opowiadała Dion - cała rodzina zakochała się w jej mężu. Mama także, bo... "nie miała innego wyboru".

Celine Dion, Eddy Angelil, Nelson Angelil, Rene AngelilBulls

Celine Dion i jej mąż byli ze sobą aż do jego śmierci. Para ma trzech synów: Rene Charlesa oraz bliźnięta - Eddy'ego i Nelsona, którzy urodzili się w 2010 roku. Rene Angelil zmarł w wieku 73 lat na raka krtani, z którym zmagał się od 1998 roku. Stan jego zdrowia pogorszył się w ubiegłym roku. Dwa dni po jego śmierci na tę samą chorobę zmarł brat wokalistki, Daniel.

Celine Dion leaves the church with her children, Rene-Charles, center left, and twins Eddy and Nelson after funeral services for her husband Rene Angelil, at Notre Dame Basilica Friday, Jan. 22, 2016 in Montreal. Angelil died Jan. 14, in Las Vegas at the age of 73. (Ryan Remiorz/The Canadian Press via AP)Ryan Remiorz / AP / AP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.