Córka Davida Hasselhoffa w 2007 roku wyglądała TAK. Teraz? Jest przepiękna i pracuje jako modelka. Co za zmiana!

Córka Davida Hasselhoffa nie ma idealnej figury. Postanowiła jednak zostać modelką i dziś odnosi sukcesy.

Hayley Hasselhoff nie jest klasyczną pięknością. 23-latka ma bladą cerę, posągową urodę, a jej figura odbiega od standardów przyjętych w świecie mody. Nie przeszkodziło jej to jednak w zostaniu modelką plus-size i zrobieniu kariery.

Córka gwiazdora "Słonecznego patrolu" nigdy nie była szczupła i przez wiele lat zmagała się z nadwagą. Teraz, patrząc na sesje zdjęciowe modelki, trudno uwierzyć, że miała z tego powodu jakiekolwiek kompleksy. Wygląda na nich zjawiskowo.

Nadal miewam gorsze dni pod względem pewności siebie i akceptacji swojej figury. Ludzie rzadko mówią o tym otwarcie. Najważniejsze to pozostać sobą. Jestem jaka jestem i lubię siebie jako osobę - przyznała w wywiadzie dla "Closer"

Pozować zaczęła w wieku 14 lat, trochę przez przypadek. Jeden z dziennikarzy zapytał jej ojca, czy nie myślał o tym, by Hayley spróbowała swoich sił w modelingu dla kobiet o nieco pełniejszych kształtach:

Pamiętam swoją pierwszą sesję. Widziałam te niesamowite, gładkie i wysportowane modelki plus-size. Wtedy pomyślałam sobie: "Wow, możemy to zrobić!" - wspominała w rozmowie z "Closer".


I zrobiła to, a z czasem zaczęły pojawiać się pierwsze sukcesy. W 2014 roku portal "Yahoo!" umieścił ją w grupie 11 najbardziej obiecujących modelek plus-size. W tym samym roku zadebiutowała na wybiegu w trakcie Plus Size Fashion Weekend w Londynie.

Hayley jest młodszą córką Davida Hasselhoffa i Pameli Bach, drugiej żony aktora. Ma siostrę, 26-letnią Taylor Ann.

Zobacz wideo

AW