Karolina Ferenstein-Kraśko i jej metamorfoza. Kiedyś skromne sukienki. Dziś odważne dekolty. Zwłaszcza o jednym mówili WSZYSCY

Miłość Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko kwitnie - para spodziewa się trzeciego dziecka. Jednak nie będzie przesadą stwierdzenie, że żona dziennikarza w ostatnim czasie również rozkwitła - dziś wygląda znacznie lepiej i seksowniej niż jeszcze kilka lat temu. Zobaczcie, jak się zmieniła.
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2009 i 2015 roku Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2009 i 2015 roku Kapif/ WBF

Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2009 i 2015 roku

W ostatnim czasie Karolina Ferenstein-Kraśko zaczęła chętniej podkreślać swoje kształty. W 2009 roku również była w ciąży (na zdjęciu po lewej). Wystarczy jednak rzut okiem, by zauważyć, jak zmienił się jej ciążowy styl. Pod koniec czerwca gościła na zawodach jeździeckich Gałkowo Masters - była wówczas już w 4. miesiącu ciąży - i bez oporów podkreśliła dekolt.

Ona i Piotr Kraśko są małżeństwem od 7 lat. Mają dwóch synów: 8-letniego Konstantego i 6-letniego Aleksandra. Teraz znów zostaną rodzicami.

Szef "Wiadomości" w TVP1 nie posiada się ze szczęścia. Znów będzie ojcem. - Oboje zawsze chcieli mieć dużą rodzinę. I tak się stanie. Karolina i Piotr bardzo starali się o kolejnego potomka i teraz są przeszczęśliwi, że im się udało. Dzieciątko ma przyjść na świat pod koniec roku. To będzie piękny prezent na Boże Narodzenie - zdradził "SE" przyjaciel pary.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2009 i 2014 roku Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2009 i 2014 roku Kapif/ WBF

Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2009 i 2014 roku

Kiedyś ubierała się skromnie, grzecznie i... trochę nudno. Dziś wygląda znacznie seksowniej. W wywiadzie wyznała, że po prostu dojrzała do momentu, że chce podkreślać swój seksapil.

Przechodzimy w życiu różne etapy. Kiedy urodziłam synów - sześć lat temu Konstantego i po dwóch latach Aleksandra - nic innego się nie liczyło. Pewnie dlatego, że byłam już koło trzydziestki i marzyłam o dzieciach. A więc... zwariowałam. Nie jadłam, nie spałam, tylko siedziałam nad kołyską. Tak bardzo rozsmakowałam się w miłości do dzieci, że stworzyłam sobie z nimi wyizolowany, bezpieczny świat. I nawet nie wiem, czy to był błąd. Przez lata, kiedy trenowałam jeździectwo, byłam skupiona na sobie i sukcesach. Dopiero teraz próbuję łapać równowagę. Odzyskuję dawną siebie, ale mam spokój i dystans, jaki dało mi macierzyństwo - mówiła w rozmowie z "Twoim Stylem".
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008 i 2015 roku Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008 i 2015 roku Kapif/ WBF

Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008 i 2015 roku

Kreacje, jakie wybierała na Bal Dziennikarzy także uległy zmianie. W 2008 roku (na zdjęciu po lewej) na balu pojawiła się w dość zwyczajnej czarnej sukience - w tym roku wybrała biało-czarną suknię. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom - klasyczna kreacja wcale nie należała do grzecznych - na plecach miała ogromny dekolt. Widać, że żona dziennikarza zaczęła bawić się modą i - co więcej - efekty są jak najbardziej udane. Przyznaje jednak, że gdy ma stanąć przed wyborem moda czy jeździectwo, zawsze wygra to drugie.

Do ubrań podchodzę raczej intuicyjnie. Staram się nosić rzeczy klasyczne, proste i eleganckie. I na pewno więcej czasu zabiera mi wybranie nowego siodła czy ogłowia dla konia niż nowej sukienki - mówiła w cytowanym wcześniej wywiadzie.
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008, 2009 i 2015 roku Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008, 2009 i 2015 roku East News/ Kapif/ WBF

Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008, 2009 i 2015 roku

Karolina Ferenstein-Kraśko jest ogromną miłośniczką jeździectwa. Jej rodzicie są właścicielami stadniny koni w Gałkowie, ona sama zaś uczyła w niej jazdy konnej. Z biegiem lat zmieniły się także stroje, w których pojawia się na zawodach jeździeckich. Kiedyś na tę okazję wybierała długie do ziemi spódnice, dziś nawet na takiej imprezie potrafi wyglądać seksownie.

To właśnie w stadninie koni poznała przyszłego męża.

Poznałam go w Gałkowie. Chciał, żebym go trenowała. Ja zajmowałam się sportowcami, którzy traktowali jeździectwo poważnie, nie miałam czasu dla amatorów. A tu przyjeżdża pan nie wiadomo skąd i ma wymagania. Im bardziej się upierał, tym bardziej się złościłam. Treningi, na które w końcu się zgodziłam, były burzliwe. Ale zaimponował mi uporem i wytrwałością - wyjaśniła.
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008 i 2013 roku Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008 i 2013 roku Kapif/ WBF

Karolina Ferenstein-Kraśko z Piotrem Kraśko w 2008 i 2013 roku

Kreacje, które dziś zakłada, są zdecydowanie odważniejsze. Obok dekoltu, który miała na pokazie mody Łukasza Jemioła w 2013 roku, dosłownie nie można było przejść obojętnie! O tej odważnej kreacji pisały wówczas wszystkie media. A jak ona ją skomentowała? Jak wszystko inne, z ogromnym dystansem.

Lubię Łukasza i jego projekty. To zdolny i skromny człowiek. Cała sukienka była świetna. Nie tylko ten fragment, który wzbudził takie zainteresowanie - mówiła w rozmowie z "Twoim Stylem".

Właśnie w tym czasie pojawiły się plotki o bliskiej zażyłości jej męża, Piotra Kraśki i Małgorzaty Rozenek. We wrześniu 2013 roku mieli spędzić tylko we dwoje weekend nad morzem. Całą sytuację opisało wtedy "Życie na gorąco".

Nasz fotoreporter spotkał Piotra i Małgorzatę w Gdyni w piątek. Nad morzem byli tylko we dwoje. Zatrzymali się w  hotelu w centrum miasta. Dzień upłynął im na joggingu, niespiesznych spacerach - donosiła wtedy gazeta.

Dziś Ferenstein i Kraśko wciąż są razem, a ich miłość kwitnie. W rozmowie z "Twoim Stylem", gdy dziennikarka powiedziała, że mają za sobą "ogromny kryzys", Ferenstein-Kraśko całą sprawę skomentowała wymownym milczeniem.

Małgorzata Rozenek, Piotr KraśkoŻycie na gorąco

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w 2009 i 2015 roku Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w 2009 i 2015 roku Kapif

Karolina Ferenstein-Kraśko w 2009 i 2015 roku

Jedno się nie zmienia - Ferenstein-Kraśko od lat ma niemal taką samą fryzurę - długie blond włosy. Za to ostatnio decyduje się na odważniejszy makijażę. Zrezygnowała też z mocnej opalenizny.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w 2009, 2014 i 2015 roku Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w 2009, 2014 i 2015 roku Kapif/ WBF

Karolina Ferenstein-Kraśko w 2009, 2014 i 2015 roku

Widzicie tę niebieską satynową sukienkę? Trudno było jej nie zauważyć. Właśnie tak ubrała się w 2009 roku na imprezę z okazji 40 lat pracy artystycznej Magdy Umer. Dziś jest stałą bywalczynią pokazów mody, na których prezentuje nowy seksowny wizerunek. Na pokaz mody Łukasza Jemioła w zeszłym roku wybrała czarną sukienkę podkreślającą figurę, zaś na pokaz mody La Manii przyszła co prawda okryta płaszczem, ale nie mogło zabraknąć bluzki ze sporym dekoltem.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w 2010 i 2015 roku Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w 2010 i 2015 roku Kapif/ Instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Karolina Ferenstein-Kraśko w 2010 i 2015 roku

Karolina Ferenstein-Kraśko od lat jest fanką sportu, ale teraz udowadnia, że strój do ćwiczeń wcale nie musi być nudny i nieseksowny. Gdy dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie zrobione w trakcie treningu, fani docenili widok, który dostrzegli na drugim planie - w lustrze odbijała się jej pupa.

Karolina Ferenstein-KraśkoInstagram.com/karolinaferenstein_krasko