Wiemy, jak wygląda dziś Sabrina, a jej ciotki? Sprawdziliśmy! Hilda i Zelda 12 lat później

Wychowywanie nastoletniej czarownicy to ciężki kawałek chleba. Tym bardziej, że Zelda i Hilda musiały jeszcze poskramiać Salema, gadającego kota z diabelskim poczuciem humoru. Od zakończenia popularnego serialu dla nastolatków minęło już 12 lat. Co słychać u aktorek?
Sabrina, nastoletnia czarownica Sabrina, nastoletnia czarownica Screen z Youtube.com

Sabrina, nastoletnia czarownica

"Sabrina, nastoletnia czarownica" jest kultowym sitcomem dla młodzieży. Sieć ABC nadawała go w w latach 1996-2003. Główną bohaterką była Sabrina Spellman (Melissa Joan Hart), nastolatka, która pewnego dnia dowiedziała się od wychowujących ją ciotek, że jest półśmiertelniczką-półczarownicą. W rolę 500-letniej ciotki Zeldy wcieliła się Beth Broderick. Równie wiekową Hildę zagrała Caroline Rhea. Ku uciesze licznych fanów serii, wszystkie trzy panie potrafiły naważyć niezłego bigosu.

To znaczy, że jestem inna niż myślałam, wy też jesteście inne, a mój ojciec mieszka w książce? - pytała ciotek zdziwiona Sabrina już w pierwszym odcinku.

Na fali popularności ABC wyprodukowała trzy filmy fabularne o przygodach Sabriny: "Sabrina, nastoletnia czarownica" (1996), "Sabrina jedzie do Rzymu" (1998) oraz "Sabrina - Podwodna przygoda" (1999).

Sabrina, nastoletnia czarownicaScreen z Youtube.com

Sabrina, nastoletnia czarownicaScreen z Youtube.com

Cóż, bycie czarownicą nie należy do łatwych spraw. Szczególnie, gdy ma się w domu gadającego kota. Jego szatański śmiech mroził krew w żyłach śmiertelników.

Caroline Rhea Caroline Rhea materiały prasowe / RICHIE BUXO / SPLASH NEWS / Eastnews

Caroline Rhea w Sabrinie i w 2015 roku

Caroline Rhea, to kanadyjska aktorka, która ciotką Hildą w "Sabrinie" została w wieku 32 lat. Jej pogodne usposobienie zyskało uznanie nie tylko producentów telewizyjnych. Rhea występuje na scenie z mikrofonem i od lat skutecznie rozśmiesza ludzi w klubach. Z byłym mężem, komikiem Costakim Economopoulosem, mają córkę Avę.

Sądząc po zdjęciach wrzucanych przez Caroline na Twittera, uwielbia sobie robić zdjęcia z celebrytami.

Caroline Rhea i 50 CentScreen z Twitter.com/CarolineRhea/

Caroline i bracia WayansScreen z Twitter.com/CarolineRhea/

Caroline Rhea Caroline Rhea RICHIE BUXO / SPLASH NEWS / Eastnews

Caroline Rhea w Sabrinie i w 2015 roku

Ostatnio można było zobaczyć Caroline Rhea w Nowym Jorku ze swoją małą siostrzenicą na premierze musicalu "Spring Spectacular Opening Night".

Urodzona w 1964 roku, aktorka podkłada także głos do seriali animowanych, np. "Phineas and Ferb" na kanale Disney'a. Przez trzy sezony prowadziła dietetyczny show NBC "The Biggest Loser". Czasem można jej też posłuchać na żywo.

Caroline Rhea z Taylor SwiftScreen z Twitter.com/CarolineRhea/

Caroline Rhea i Chris PrattScreen z Twitter.com/CarolineRhea/

Beth Broderick Beth Broderick materiały prasowe /PR Photos

Beth Broderick w Sabrinie i w 2014 roku

Po zakończeniu pracy na planie "Sabriny", Beth Broderick, czyli ciotka Zelda, przez trzy lata grała w serialu "Lost", a ostatnio w telewizyjnej ekranizacji książki Stephena Kinga "Under the Dome". Niedawno pojawiła się gościnnie w show Melissy Joan Hart, "Melissa & Joey".

Urodzona w Kentucky, wychowana w Kalifornii, aktorskiego rzemiosła uczyła się w nowojorskich teatrach. Przez rok romansowała z reżyserem Brianem de Palmą. Wystąpiła w "Sabrinie" mając 37 lat. Wówczas poznała swojego pierwszego męża, Briana Porizka. Pięć lat po rozwodzie (odbył się w roku 2000) wyszła ponownie za mąż, a jej wybrankiem został Scott Paetty.

Beth BroderickScreen z Twitter.com/BethBroderick

Beth BroderickScreen z Twitter.com/BethBroderick

Beth Broderick Beth Broderick materiały prasowe /Screen z Twitter.com

Beth Broderick w Sabrinie i w 2013 roku

Nie ma dzieci, a wolny czas poświęca na działalność społeczną. Od lat 80. zajmuje się walką z AIDS, ostatnio jej fundacja pomaga bezdomnym kobietom. Grywa głównie na małym ekranie.

Chyba, że chodzi o pokera. W niego akurat grywa ze swoim ojcem.

Beth BroderickScreen z Twitter.com/BethBroderick

Beth BroderickScreen z Twitter.com/BethBroderick

Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart Screen z Youtube.com/PR Photos

Melissa Joan Hart w Sabrinie i 2014 roku

Młody wygląd 20-letniej Melissy pozwolił jej grać 16-latkę. W serialu grała niewinną dziewczynę, ale dziś, dobijająca 40-stki matka trójki dzieci ma swoje za uszami. Dwa lata temu przyznała się do używania narkotyków. W autobiograficznej książce "Melissa wyjaśni wszystko" opisała zabawy z trawką, grzybami halucynogennymi, meskaliną i ecstasy. Na koncie ma też romanse z Nickiem Carterem z "Backstreet Boys" i aktorem Ryanem Reynoldsem. Od 2003 roku jej mężem jest Mark Wilkerson.

Gdy tylko trafi się okazja, "ciocie" spotykają swoją podopieczną. Przez tyle wspólnych lat na planie serialu panie mocno się zżyły.

Caroline Rhea i Melissa Joan Hart Screen z Twitter.com/CarolineRhea/

Beth Broderick i Melisa Joan HartScreen z Twitter.com/BethBroderick/

Sabrina, nastoletnia czarownica Sabrina, nastoletnia czarownica materiały prasowe

Britney Spears na planie Sabriny

Kiedy Britney Spears rozpoczynała swoją karierę, Melissa Joan Hart była u szczytu sławy. Aktorka dzięki serialom dla nastolatków znana była na całym świecie. Gwiazdce pop udało się wówczas namówić ją do gościnnego występu w jednym ze swoich pierwszych teledysków do przeboju "Crazy". Na wszelki wypadek przypominamy:

Na rewanż nie trzeba było długo czekać. Britney wystąpiła w hitowym serialu koleżanki. Serialowa Sabrina wyczarowała sobie ją specjalnie po to, by ta nauczyła ją tańczyć.

Po 16 latach znów się spotkały. Melissa Joan Hart przyjechała do Las Vegas na koncert Brit. Po imprezie piosenkarka zaprosiła ją do swojej garderoby na pogawędkę. Pozowały również wspólnie do zdjęć.

Britney Spears i Melissa Joan HartCaesars Entertainment

Britney Spears i Melissa Joan HartCaesars Entertainment