Bliźniaczki Olsen kiedyś były nie do rozróżnienia. Dziś nie wyglądają nawet jak siostry! Co się stało z twarzą Mary-Kate?

Ashley i Mary-Kate Olsen świat poznał jako kilkuletnie dziewczynki, kiedy na zmianę wcielały się w rolę krnąbrnej Michele Tunner w serialu 'Pełna chata'. Dziś ta sztuczka już by się nie udała - od jakiegoś czasu Mary-Kate coraz mniej przypomina swoją siostrę. A jeszcze dwa lata temu były prawie nie do rozróżnienia!
Ashley i Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku Ashley i Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku PR Photos/AP

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

28-letnie dziś "Olsenki" wzbudziły niemałą sensację, kiedy pojawiły się wspólnie w zeszłym tygodniu na gali World Of Children Awards w Nowym Jorku (zdjęcie z prawej). Konkretniej, zainteresowanie obserwatorów skupiła na sobie Mary-Kate, której tym razem nikt już z siostrą nie mógł pomylić. W mediach zaczęto nawet snuć domysły, że aktorka, wzorem swoich starszych koleżanek z branży, "majstrowała" coś przy twarzy. Nie jesteśmy pewni, czy Mary-Kate posunęła się do aż tak ekstremalnych metod, ale rzeczywiście, jej twarz w porównaniu z tym, co widzieliśmy jeszcze 3-4 lata temu, znacznie się zmieniła.

Ashley i Mary-Kate Olsen w 2011 i 2014 roku Ashley i Mary-Kate Olsen w 2011 i 2014 roku PR Photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Rozpoczęta w młodych latach kariera sióstr nabrała błyskawicznego rozpędu, bliźniaczki zdobywały role w kolejnych produkcjach, w wieku siedmiu lat miały już swoją firmę producencką, a gdy zrobiły się trochę starsze, z powodzeniem zajęły się również branżą modową (mają swoją własną linię ubrań). Niestety, jak to często w show-biznesie bywa, sukcesy zawodowe okupione zostały problemami w życiu prywatnym. Bardzo szczupła sylwetka Mary-Kate przez lata wywoływała komentarze o rzekomej anoreksji. Ashley, jeśli wierzyć doniesieniom prasy, miała problemy z narkotykami. Co wiemy na pewno, obydwie bliźniaczki mają słabość do starszych mężczyzn. Mary-Kate spotyka się z 45-letnim bratem byłego prezydenta Francji, Olivierem Sarkozy, wybranek Ashley, reżyser Bennett Miller, jest od niego o dwa lata starszy.

Mimo że siostry mają teraz swoje własne życia, na imprezy branżowe ciągle zazwyczaj przychodzą razem. W 2012 roku Mary-Kate postawiła na odważną zmianę wizerunkową, a przez ciemniejsze włosy na pewno już nikt nie mógł pomylić jej z Ashley. Bliźniaczki wciąż zdradzały jednak rysy twarzy. Ashley i Mary-Kate Olsen w 2012 roku Mimo że siostry mają teraz swoje własne życia, na imprezy branżowe ciągle zazwyczaj przychodzą razem. W 2012 roku Mary-Kate postawiła na odważną zmianę wizerunkową, a przez ciemniejsze włosy na pewno już nikt nie mógł pomylić jej z Ashley. Bliźniaczki wciąż zdradzały jednak rysy twarzy. Ashley i Mary-Kate Olsen w 2012 roku PR Photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mimo że siostry mają teraz swoje własne życia, na imprezy branżowe ciągle zazwyczaj przychodzą razem. W 2012 roku Mary-Kate postawiła na odważną zmianę wizerunkową, a przez ciemniejsze włosy na pewno już nikt nie mógł pomylić jej z Ashley. Bliźniaczki wciąż zdradzały jednak rysy twarzy.

Aktorka szybko wróciła do blondu, ale problemy z odróżnianiem sióstr nagle zniknęły. Co się stało z twarzą Mary-Kate? W 2014 roku przyznała się ona oficjalnie do problemów z odżywianiem, możliwe, że to właśnie ciągłe wahania wagi i restrykcyjne diety przyczyniły się do zmian w rysach twarzy. A może to po prostu efekt dojrzewania i wraz z wiekiem zaszły one w sposób naturalny? Na zdjęciach: Mary-Kate (tym razem z lewej) i Ashley Olsen w 2009 i w 2014 Aktorka szybko wróciła do blondu, ale problemy z odróżnianiem sióstr nagle zniknęły. Co się stało z twarzą Mary-Kate? W 2014 roku przyznała się ona oficjalnie do problemów z odżywianiem, możliwe, że to właśnie ciągłe wahania wagi i restrykcyjne diety przyczyniły się do zmian w rysach twarzy. A może to po prostu efekt dojrzewania i wraz z wiekiem zaszły one w sposób naturalny? Na zdjęciach: Mary-Kate (tym razem z lewej) i Ashley Olsen w 2009 i w 2014 PR photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Aktorka szybko wróciła do blondu, ale problemy z odróżnianiem sióstr nagle zniknęły. Co się stało z twarzą Mary-Kate? W 2014 roku przyznała się ona oficjalnie do problemów z odżywianiem, możliwe, że to właśnie ciągłe wahania wagi i restrykcyjne diety przyczyniły się do zmian w rysach twarzy. A może to po prostu efekt dojrzewania i wraz z wiekiem zaszły one w sposób naturalny?

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku PR Photos/AP

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku PR Photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

PR Photos PR Photos Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

Mary-Kate Olsen w 2012 i 2014 roku Mary-Kate Olsen w 2012 i 2014 roku PR Photos/East News

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

Mary-Kate Olsen w 2012 i 2014 roku Mary-Kate Olsen w 2012 i 2014 roku PR Photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

Więcej o:
Komentarze (23)
Bliźniaczki Olsen kiedyś były nie do rozróżnienia. Dziś nie wyglądają nawet jak siostry! Co się stało z twarzą Mary-Kate?
Zaloguj się
 • lopez_2

  Oceniono 254 razy 214

  I gdzie są te operacje? Nie widać śladu ingerencji ani na nosie, ani na ustach, ani czole, nic. Lekko wyostrzone rysy - skutek wieku, każdy tak ma, zwłaszcza jak jest chudy. Beznadzieja, zwykłe kłamstwa.

 • kk

  Oceniono 96 razy 82

  A to nie jest przypadkiem 3 z sióstr ?
  http://www.filmweb.pl/person/Elizabeth+Olsen-85482

 • mika17

  Oceniono 97 razy 61

  wyglada tak samo jak wygladala. na podstawie jednej migawki twierdzic, ze sobie dala zoperowac twarz jest tak samo kretynskie jak diagnozowanie depresji na podstawie jednego zdjecia, na ktorym ktos z tepym wyrazem twarzy gapi sie w sciane.
  Identyczne one byly tylko w dziecinstwie, jak dorosly to mozna bylo je rozroznic. Co sie nie zmienilo to to, ze wygladaja jak trolle.

  p.s operowana na bank jest Elizabeth Olsen, ma strasznie dziwny nos, ktory jej nie pasuje do reszty twarzy. Plotka glosi, ze jako mala dziewczynka uzaleznila sie od kokainy udostepnianej jej przez starsze siostry i musiala sie przez to poddac rekonstrukcji nosa bo jej przegrode wyzarlo. Nie, to nie jest zart.

 • aerofan

  Oceniono 48 razy 44

  Przeciez ta z prawej z odslonietym czolem to Elizabeth Olsen, 3 z siostr.

 • justbeliever

  Oceniono 41 razy 33

  Przecież to nie jest Mary-Kate a ich młodsza siostra Elizabeth

 • pata.m

  Oceniono 33 razy 27

  Ma anorektyczną budowę ciała, przyciemniła włosy i albo spędza dużo czasu na słońcu, albo chodzi na solarium. Nic poza tym nie widzę, w odróżnieniu od pani Wander, pani Kidman, pani Zellweger i Donatelli.

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 34 razy 10

  protoplastki karpiowatych minek...

 • zedd

  Oceniono 13 razy 3

  to te "opiekunki" Heata Ledgera?

 • makial

  Oceniono 4 razy 2

  Przecież ta po prawej to Kaśka Nosowska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX