Bliźniaczki Olsen kiedyś były nie do rozróżnienia. Dziś nie wyglądają nawet jak siostry! Co się stało z twarzą Mary-Kate?

Ashley i Mary-Kate Olsen świat poznał jako kilkuletnie dziewczynki, kiedy na zmianę wcielały się w rolę krnąbrnej Michele Tunner w serialu "Pełna chata". Dziś ta sztuczka już by się nie udała - od jakiegoś czasu Mary-Kate coraz mniej przypomina swoją siostrę. A jeszcze dwa lata temu były prawie nie do rozróżnienia!
Ashley i Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku Ashley i Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku PR Photos/AP

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

28-letnie dziś "Olsenki" wzbudziły niemałą sensację, kiedy pojawiły się wspólnie w zeszłym tygodniu na gali World Of Children Awards w Nowym Jorku (zdjęcie z prawej). Konkretniej, zainteresowanie obserwatorów skupiła na sobie Mary-Kate, której tym razem nikt już z siostrą nie mógł pomylić. W mediach zaczęto nawet snuć domysły, że aktorka, wzorem swoich starszych koleżanek z branży, "majstrowała" coś przy twarzy. Nie jesteśmy pewni, czy Mary-Kate posunęła się do aż tak ekstremalnych metod, ale rzeczywiście, jej twarz w porównaniu z tym, co widzieliśmy jeszcze 3-4 lata temu, znacznie się zmieniła.

Ashley i Mary-Kate Olsen w 2011 i 2014 roku Ashley i Mary-Kate Olsen w 2011 i 2014 roku PR Photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Rozpoczęta w młodych latach kariera sióstr nabrała błyskawicznego rozpędu, bliźniaczki zdobywały role w kolejnych produkcjach, w wieku siedmiu lat miały już swoją firmę producencką, a gdy zrobiły się trochę starsze, z powodzeniem zajęły się również branżą modową (mają swoją własną linię ubrań). Niestety, jak to często w show-biznesie bywa, sukcesy zawodowe okupione zostały problemami w życiu prywatnym. Bardzo szczupła sylwetka Mary-Kate przez lata wywoływała komentarze o rzekomej anoreksji. Ashley, jeśli wierzyć doniesieniom prasy, miała problemy z narkotykami. Co wiemy na pewno, obydwie bliźniaczki mają słabość do starszych mężczyzn. Mary-Kate spotyka się z 45-letnim bratem byłego prezydenta Francji, Olivierem Sarkozy, wybranek Ashley, reżyser Bennett Miller, jest od niego o dwa lata starszy.

Mimo że siostry mają teraz swoje własne życia, na imprezy branżowe ciągle zazwyczaj przychodzą razem. W 2012 roku Mary-Kate postawiła na odważną zmianę wizerunkową, a przez ciemniejsze włosy na pewno już nikt nie mógł pomylić jej z Ashley. Bliźniaczki wciąż zdradzały jednak rysy twarzy. Ashley i Mary-Kate Olsen w 2012 roku Mimo że siostry mają teraz swoje własne życia, na imprezy branżowe ciągle zazwyczaj przychodzą razem. W 2012 roku Mary-Kate postawiła na odważną zmianę wizerunkową, a przez ciemniejsze włosy na pewno już nikt nie mógł pomylić jej z Ashley. Bliźniaczki wciąż zdradzały jednak rysy twarzy. Ashley i Mary-Kate Olsen w 2012 roku PR Photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mimo że siostry mają teraz swoje własne życia, na imprezy branżowe ciągle zazwyczaj przychodzą razem. W 2012 roku Mary-Kate postawiła na odważną zmianę wizerunkową, a przez ciemniejsze włosy na pewno już nikt nie mógł pomylić jej z Ashley. Bliźniaczki wciąż zdradzały jednak rysy twarzy.

Aktorka szybko wróciła do blondu, ale problemy z odróżnianiem sióstr nagle zniknęły. Co się stało z twarzą Mary-Kate? W 2014 roku przyznała się ona oficjalnie do problemów z odżywianiem, możliwe, że to właśnie ciągłe wahania wagi i restrykcyjne diety przyczyniły się do zmian w rysach twarzy. A może to po prostu efekt dojrzewania i wraz z wiekiem zaszły one w sposób naturalny? Na zdjęciach: Mary-Kate (tym razem z lewej) i Ashley Olsen w 2009 i w 2014 Aktorka szybko wróciła do blondu, ale problemy z odróżnianiem sióstr nagle zniknęły. Co się stało z twarzą Mary-Kate? W 2014 roku przyznała się ona oficjalnie do problemów z odżywianiem, możliwe, że to właśnie ciągłe wahania wagi i restrykcyjne diety przyczyniły się do zmian w rysach twarzy. A może to po prostu efekt dojrzewania i wraz z wiekiem zaszły one w sposób naturalny? Na zdjęciach: Mary-Kate (tym razem z lewej) i Ashley Olsen w 2009 i w 2014 PR photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Aktorka szybko wróciła do blondu, ale problemy z odróżnianiem sióstr nagle zniknęły. Co się stało z twarzą Mary-Kate? W 2014 roku przyznała się ona oficjalnie do problemów z odżywianiem, możliwe, że to właśnie ciągłe wahania wagi i restrykcyjne diety przyczyniły się do zmian w rysach twarzy. A może to po prostu efekt dojrzewania i wraz z wiekiem zaszły one w sposób naturalny?

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku PR Photos/AP

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku PR Photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

PR Photos PR Photos Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

Mary-Kate Olsen w 2012 i 2014 roku Mary-Kate Olsen w 2012 i 2014 roku PR Photos/East News

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

Mary-Kate Olsen w 2012 i 2014 roku Mary-Kate Olsen w 2012 i 2014 roku PR Photos

Metamorfoza Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen w 2010 i 2014 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.