To nie jest miły świat. Gwiazdy ostro mówią o gwiazdach: Ma zeza, są strasznie głupie, baran

Choć polski show-biznes jest mały, to nieprzyjazny. Gwiazdy, choć często stykają się ze sobą plecami na salonach, nie szczędzą sobie słów ostrych jak brzytwa. Zobaczcie najmocniejsze komentarze gwiazd pod adresem ich kolegów z branży.
Michał Witkowski Michał Witkowski Kapif

Michał Witkowski

Michał Witkowski w programie "20 m2 Łukasza" o blogerkach modowych.

Eva Minge Eva Minge WBF

Eva Minge

Eva Minge skomentowała na swoim profilu na FB wywiad, którego Monika Zamachowska udzieliła z okazji ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim w "Vivie".

Cholera! Choć ciśnie mi się ostrzej i mniej kulturalnie... Nie potrafię zrozumieć, dlaczego kobiety muszą tak dosadnie i groteskowo eksponować swoją zdobycz... miłość... upokarzając przy tym inną kobietę???? O co chodzi w tej miłości, którą trzeba eksponować, począwszy od zdrady, całej Polsce? Rozumiem kryzysy, rozumiem nawet zdradę... Rozumiem chęć posiadania Mistrza na własność i "odkurzenie go", ale dlaczego przy tym wszystkim konieczne jest dowalanie innej kobiecie, mazanie po przeszłości człowieka, który tak naprawdę nikomu, niczego nie zawinił, bo nawet jeżeli nie wybudowała piedestału pod pomnik swojego męża i ojca dzieci, to konsekwentnie dźwigała rzeczywistość matki czwórki dzieci i żony męża, który jak się dowiadujemy z wywiadu zdradzał... Był nieszczęśliwy i nie przechodził przez upływ czasu.
Karolina Korwin Piotrowska Karolina Korwin Piotrowska Kapif

Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin Piotrowska o wywiadzie Kuby Wojewódzkiego w "Newsweeku" na swoim Facebooku.

Kuba WojewódzkiNesweek

Kinga Rusin Kinga Rusin Kapif

Kinga Rusin

Kinga Rusin w rozmowie z Alicją Bachledą-Curuś w "DD TVN" pozwoliła sobie na aluzję.

Moje ulubione miejsce w Krakowie to Zaułek Niewiernego Tomasza - powiedziała Alicja.
Hmmm, niewiernego Tomasza? To może powinnam tam pójść - odparła rozweselona Kinga.

 

Kinga RusinEast News

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar Kapif
Maria Zamachowska i Zbigniew Zamachowski Maria Zamachowska i Zbigniew Zamachowski Kapif

Maria Zamachowska

Córka Zbigniewa Zamachowskiego ostro skomentowała wywiad, którego Monika Zamachowska, nowa żona jej ojca, udzieliła w "VIVIE!".

Chcę tutaj, publicznie zaznaczyć, że nieprawdą jest, że "dzieci Zbyszka nie mają zgody na kontakty ze mną". To, że nie chcemy Ciebie oglądać jest naszym własnym, świadomym podjętym wyborem. I to Ty sama do tego doprowadziłaś, właśnie między innymi udzielając wywiadów i wspominając w nich o nas i naszej mamie (...). Wreszcie chcę Cię poprosić, żebyś nie robiła publicznie z naszej mamy tyrana, który zniszczył psychikę Twojego nowego męża, a nam nie pozwala się z Tobą widywać. Po co Ci to? Kończąc już tę wypowiedź, następnym razem jak będziesz miała potrzebę opowiedzenia o sobie jakiejś ambitnej gazecie, skup się proszę na swoim życiu, swoich dzieciach, swojej matce i jak to potrafisz robić najlepiej - na sobie. Pozdrawiam. Maria Antek Tadzio Bronia.

Maria ZamachowskaFacebook.com

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Edyta Górniak

Komentarz Edyty Górniak na Facebooku, gdy dowiedziała się, że jej była menedżerka krytykuje Małgorzatę Herdę. Inną menedżerkę uwikłaną w aferę finansową.

Michał Piróg Michał Piróg WBF

Michał Piróg

Michał Piróg o Edycie Zając na Facebooku, gdy dowiedział się, że żona Cezarego Pazury skrytykowała popieranie Ukrainy i pomysł sankcjonowania Rosji przez NATO i Unię Europejską (Edyta Pazura o sytuacji na Ukrainie: Sankcje na Rosję? Dobry żart. Nie pamiętam, żeby w historii Ukraina pomogła Polakom).

 

Edyta Pazura, Cezary PazuraKapif

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki TVN/X-News

Kuba Wojewódzki

Odpowiedź Kuby Wojewódzkiego na zarzut "SE", jakoby szydził z ofiar Mariusz Trynkiewicza (Zobacz: Wojewódzki demaskuje politykę "SE". Tabloid zareagował. Kuba ostro: Żerujecie na rozpaczy).

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz z synem. Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz z synem. KAPiF

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz na Facebooku skomentowała zachowanie byłego męża.

Targam taczki z drewnem, szpadel odstawiłam na bok, aż tu na podjazd wjeżdża samochód. Tata dziecka w odwiedziny wpadł, mówię więc: super, że jesteś, mam prośbę, pomożesz mi z tym drewnem? Ja już tyle taczek nawiozłam, z sił opadam. W domu bez kominka zimno, dziecko chore trzeba dogrzewać. Odpowiedź padła szybciej niż zdążyłam zapytać i pożałować tego. "Nie będę pomagał w pracach domowych, poza tym jestem w garniturze, nie chcę się pobrudzić. Nakładaj mniejsze porcje na taczki".
Doda Doda Kapif

Doda

Doda w "Gali" o byłym mężu, Radku Majdanie.

Ola Kwaśniewska Ola Kwaśniewska EastNews

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska odpowiedziała Karolinie Korwin Piotrowskiej na krytykę jej wywiadu w "VIVIE!". Napisała oświadczenie, które przedstawiła na Facebooku jej ówczesna menedżerka, Małgorzata Herde.

Pani Karolino, bardzo proszę, by trzymała Pani rękę na pulsie i interweniowała, kiedy pogubię się już bezpowrotnie. Dla ułatwienia podpowiem, że będzie to prawdopodobnie wtedy, gdy zasiądę w jury programu modowego, po to by szukać kandydata na prezydenta, napiszę książkę, w której wymienię alfabetycznie wszystkie osoby, które znam, choćby z widzenia i stanę się ekspertką od obrabiania tyłków koleżankom z branży. Nade wszystko błagam: jeśli w całym tym pogubieniu uznam, że jestem tak ważna, że mogę pouczać innych jacy powinni być, proszę mi strzelić z liścia".

 

Karolina Korwin PiotrowskaKapif

Anna Skrobiszewska Anna Skrobiszewska Kapif

Anna Skrobiszewska

Anna Skrobiszewska w "DD TVN" o książce Małgorzaty Potockiej.

Karolina Korwin Piotrowska, Anna Wendzikowska. Karolina Korwin Piotrowska, Anna Wendzikowska. KAPIF

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska odpowiedziała na krytykę ze Karoliny Korwin Piotrowskiej, która wytknęła jej błąd rzeczowy w reportażu o Oscarach.

Komentuję rozdanie Złotych Globów w "Dzień Dobry TVN". Jakaś pani wytyka mi błąd, plując przy tym jadem niczym lama. Chodzi o karierę Jodie Foster, która odebrała statuetkę za całokształt twórczości. Pani się mądrzy, ale ceremonii nie widziała, bo wiedziałaby, że powtarzam "jedna z najmłodszych laureatek Oscara" za Robertem Downeyem Jr., który wręczał aktorce Złotego Globa i przedstawiał ją publiczności. I jeśli nawet on się pomylił, to ja osobiście wolę mylić się z nim, pełnym wdzięku, niż mieć rację razem z nieelegancką i niesympatyczną panią nazwijmy ją X.

 

facebook, karolina korwin piotrowska, anna wendzikowskaFacebook.com

Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor Kapif

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor o Wojciechu Mannie w "Na Żywo".

Maciek Rock Maciek Rock Screen Facebook.com

Maciej Rock

Kuba Wojewódzki w 2013 podsumował festiwal TOPtrendy, dosadnie krytykując go w swoim felietonie w "Polityce". Odpowiedział mu natychmiast Maciej Rock.

Kuba WojewódzkiScreen Facebook.com

Kuba Wojewódzki, Maciek RockX-news/Kapif

 

 

 


Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Kapif

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w programie "20m2 Łukasza" o małżeństwie z Magdą Femme.

Kinga Rusin i Edyta Górniak Kinga Rusin i Edyta Górniak Screen z DDTVN/X-News

Edyta Górniak

Edyta Górniak o wywiadzie, który przeprowadzała z nią Kingą Rusin.

Jeśli dziennikarz jest nieprzygotowany do rozmowy i nawet nie potrafi udawać, że jest zainteresowany tematyką, z którą się spotkał, to trudno się do tego odnosić.(...) Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby ktoś tak ostentacyjnie wykazał ignorancję dla gościa. Można być niezainteresowanym gościem, ale należy nie dać tego po sobie poznać, nie dać odczuć widzom. To było dosyć niegrzeczne - powiedziała Górniak w rozmowie z Plotek.pl
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki TVN/X-News

Kuba Wojewódzki na bis

Kuba Wojewódzki o związku Moniki (wówczas jeszcze) Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego.

Adam Konkol, Angelina Konkol, Ania Wyszkoni Adam Konkol, Angelina Konkol, Ania Wyszkoni Kapif

Angelina Konkol

Ania Wyszkoni była jednym z gości specjalnych zaproszonych na Festiwal w Opolu w 2013. Piosenkarka oprócz swoich piosenek, zaprezentowała na scenie także te, z repertuaru zespołu Łzy, którego była wokalistką. Wywołało to ostrą reakcję Angeliny Konkol, żony Adama Konkola, lidera grupy.

Angelina Konkol, Ania WyszkoniScreen Facebook.com

 

Angelina Konkol, Ania WyszkoniScreen Facebook.com

Angelina Konkol, Ania WyszkoniScreen Facebook.com

 

Dominika Zasiewska Dominika Zasiewska "Wodzianka" WBF

Dominika Zasiewska "Wodzianka"

Dominika Zasiewska, dawna Wodzianka, na Facebooku o Zuzia Kołodziejczyk zwyciężczyni "Top model".

Edyta Górniak Edyta Górniak WBF

Edyta Górniak

Edyta Górniak o Dariuszu Krupie w programie "20 m2" Łukasza.

Paweł Kukiz Paweł Kukiz AG

Paweł Kukiz

Paweł Kukiz zwrócił się ostro do byłych kolegów z zespołu Piersi na swoim Facebooku. Jak dowiedział się portal Gazeta.pl, wokalista miał za złe członkom zespołu występ w "Dzień Dobry TVN".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.