Opinie internautów pod jej zdjęciami w bikini były bezwzględne. Nikt nie spodziewał się, że aktorka TAK zareaguje

Pamiętacie jeszcze Minnie Driver? 44-letnia aktorka wróciła na pierwsze strony gazet. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia paparazzo, a właściwie tego, jak zareagowali na nie internauci.
Minnie Driver Minnie Driver Minnie Driver/ Fot. BRETT KAFFEE/THIBAULT MONNIER, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/Brett Kaffee/Thibault Monnier, PacificCoastNews

Minnie Driver w bikini

8 kwietnia Minnie Driver razem z rodziną odpoczywała na plaży w Miami. W ślad za nią podążył paparazzo, który zrobił jej zdjęcie w bikini. Sam pewnie nie przypuszczał, że akurat to zdjęcie rozpęta taką burzę. Gdy tylko pojawiło się w sieci, internauci wylali na 44-letnią aktorkę wiadro pomyj. Oto niektóre z przykładów:

Zawsze uważałam, że jest brzydka, te zdjęcia tylko mnie w tym utwierdziły.
To jest ciało staruszki.
Moja 68-letnia żona ma lepszy brzuch niż ona!
Przy mojej 52-letniej żonie Minnie wygląda na 90-latkę.

Minnie Driver arrives at the 71st annual Golden Globe Awards at the Beverly Hilton Hotel on Sunday, Jan. 12, 2014, in Beverly Hills, Calif. (Photo by John Shearer/Invision/AP)JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Minnie Driver Minnie Driver KDNPIX.COM/EAST NEWS/kdn_XIM

Minnie Driver

Reakcja ludzi na te zdjęcia dotknęła aktorkę na tyle, że na Twitterze zaczęła się zawzięcie bronić.

Boże, niektórzy ludzie są straszni. Jesteś fotografowany z dzieckiem na wakacjach, gdy sam o tym nie wiesz - napisała dzień po ukazaniu się artykułu. - Znikam na chwilę z Twittera. Zbyt dużo okrutnych rzeczy jest tutaj o moim ciele i duszy. Nie warto.

APRIL 10 2014 ENGLISH ACTRESS MINNIE DRIVER VACATIONS IN MIAMI Non Exclusive Mandatory Credit: KDNPIX.COM  Ref: kdn_XIMKDNPIX.COM/EAST NEWS/kdn_XIM

Nie zniknęła jednak na długo. Wróciła najpierw, żeby usunąć poprzednie wpisy oraz dodać nowe. Tym razem posłużyła się cytatem z Arystotelesa.

Krytyka jest czymś, czego możesz łatwo uniknąć, jeżeli nic nie będziesz mówił, nic nie będziesz robił i będziesz nikim - zacytowała Driver. - Przez wzgląd na to, będę więc kontynuować.

Minnie DriverScreen z Twitter.com/driverminnie

Jednak na tym wpisie się nie skończyło. Aktorka nie dała za wygraną i tym razem zaskoczyła wszystkich. Dwa dni później pojawił się kolejny tweet, tym razem ze zdjęciami...

Jeśli chcesz, aby ludzie przestali mówić o tym, jak wyglądasz w bikini, pozwól im zobaczyć się nagą - napisała Driver. - Wtedy zwykle się zamykają.

Minnie Driver

Minnie DriverScreen z Twitter.com/driverminnie

Pokazane przez Driver zdjęcia pochodzą z sesji dla magazynu "Allure" i oczywiście jest to już wersja po interwencji grafików. Jej argument nie był więc zbyt przekonywający. Najbardziej jednak zastanawia ostra reakcja. Czy faktycznie matka jednego dziecka, 44-latka musi się tłumaczyć z tego, jak wygląda?

Minnie Driver Minnie Driver BRETT KAFFEE/THIBAULT MONNIER, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/Brett Kaffee/Thibault Monnier, PacificCoastNews

Minnie Driver

Być może kąśliwa krytyka wyglądu uderzyła w czułą strunę. Dwa lata temu aktorka przyznała się do zaburzeń odżywania, z którymi zmagała się w latach 90.

Zdecydowanie byłam zbyt dzika, gdy skończyłam 20 lat. Dzikie było, że za mało jadłam, za dużo paliłam papierosów i piłam kawy. Dużo też płakałam, targały mną emocje. Moja siostra, gdy mnie zobaczyła po jakimś czasie, powiedziała: "Nie poznaję cię, ważysz tyle co nic i zachowujesz się jak idiotka" - opowiadała Driver w "Stylist".

Driver ważyła około 44 kilogramów. Wróciła do rodziny w Anglii i zaczęła porządkować swoje życie.

Hollywood jest przedstawiane w bardzo czarujący sposób. Jednak ja się wcale nie dziwię, kiedy widzę zdjęcia aktorek, które się wykoleiły. Trzeba mieć bardzo mocne oparacie w rodzinie i przyjaciołach - powiedziała w tym samym wywiadzie.
Minnie Driver Minnie Driver KDNPIX.COM/EAST NEWS/kdn_XIM

Ćwiczenia?

O brzuch, który tak skrytykowali internauci, dba aż dwóch osobistych trenerów Driver: Rich i Helene Guzmanowie, razem trenują 5 razy w tygodniu. Na ćwiczenia poświęca dwie godziny dziennie. Jak sama mówi, lubi Winsor Piltes i taniec brzucha. To jednak nie wszystko.

Za swoją religię uważam jogę i surfing - powiedziała dla Shedyourweight.com.

116210, Minnie Driver shows off her bikini body a green flower print bikini on the beach in Miami. The 44 year old 'About a Boy' actress  is enjoying some vacation time with her son Henry and other family members in Miami after a busy few months filming the new NBC comedy. Miami, Florida - Tuesday April 08, 2014. Photograph: Brett Kaffee/Thibault Monnier ? Pacific Coast News. Los Angeles Office: +1 310.822.0419 London Office: +44 208.090.4079 sales@pacificcoastnews.com FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGEBRETT KAFFEE/THIBAULT MONNIER, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/Brett Kaffee/Thibault Monnier, PacificCoastNews

APRIL 10 2014 ENGLISH ACTRESS MINNIE DRIVER VACATIONS IN MIAMI Non Exclusive Mandatory Credit: KDNPIX.COM  Ref: kdn_XIMKDNPIX.COM/EAST NEWS/kdn_XIM

Minnie Driver z synem Henry'm Minnie Driver z synem Henry'm FERN / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Fern / Splash News

Dieta?

Minnie Driver ma 6-letniego syna Henry'ego. Przez wiele lat ukrywała tożsamość jego ojca. Dwa lata temu zdecydowała się ujawnić jedynie, że jest scenarzystą serialu "The Riches".

Chętnie natomiast opowiada, jak wygląda jej codzienne menu i jak dba o figurę. Przez wiele lat stosowała dietę Atkinsa, potem przeszła na dietę o niskiej zawartości węglowodanów. W tym roku przyznała się jednak do kolejnej modyfikacji w odżywianiu.

Nie jestem wegetarianką. Chodziłam jednak do szkoły rolniczej. Miałam świnię, więc nie jem teraz świń. Lubię też owce, dlatego nie mogę ich jeść. Kiedyś doiłam krowę i teraz nie przełknę już ich mięsa. Ale nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś to robi. Nienawidzę za to indyków, więc je jem - powiedziała Driver w Metro.co.uk.

Minnie Driver poses at the "Skyfall" premiere after party at Tate Modern on Tuesday, Oct. 23, 2012 in London.  (Photo by Stewart Wilson/Invision/AP)Fot. Stewart Wilson Stewart Wilson/Invision/AP