Cegielska macha do synka, Kwaśniewska płacze, a Młynarska wyznaje miłość. Gwiazdy załatwiają prywatne sprawy na wizji!

Gwiazdy odmieniają słowo "profesjonalizm" przez wszystkie przypadki. Mimo to nie raz zdarzyło się, że załatwiali oni prywatne sprawy na wizji. Ale nie oszukujmy się, my jako widzowie właśnie z tej "prywaty" mamy najwięcej uciechy.
Agnieszka Cegielska Agnieszka Cegielska WBF

Agnieszka Cegielska

Na dobry początek zacznijmy od miłej sytuacji, która wydarzyła się pod koniec stycznia. Agnieszka Cegielska, gdy skończyła prezentować pogodę po wieczornym wydaniu, "Faktów", powiedziała:

Proszę mi wybaczyć na koniec, ale obiecałam to mojemu synowi, który zawsze mówi, że mamę widzi, a mama nie reaguje.

W tym momencie przerwała mówić, uśmiechnęła się szeroko i pomachała do kamery.

Agnieszka Cegielska, Dariusz CegielskiKapif

Franciszek, syn pogodynki i jej męża Dariusza przyszedł na świat 23 lipca 2009 roku.

Bycie mamą to najcudowniejsze, co może się kobiecie zdarzyć - mówiła rozpromieniona Cegielska w rozmowie z "SE.pl". - U Frania wszystko w porządku. Spędzam z nim każdą chwilę.

Agnieszka Cegielskamat. promocyjne

Beata Tadla Beata Tadla Screen z TVP

Beata Tadla i Agata Młynarska

W programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" doszło do pewnej niezręczności. Dziennikarka łączyła się ze studia z obecną partnerką jej eks-faceta, Beatą Tadlą. Widzowie usłyszeli dość dziwną wymianę zdań.

Dzwonimy do "Wiadomości" - mówiła wesoło Młynarska. - Co dziś się kręci w "Wiadomościach"?
Myślałam, że zapytasz się mnie Agatko... - zawiesiła głos Tadla. - Myślałam, że dzwonisz po to, żeby powiedzieć mi, że mnie kochasz.
No oczywiście. I just call to say I love you - żartowała Młynarska. - Możesz to przekazać Jarkowi.

Beata Tadla, Agata MłynarskaScreen TVP1

Na to już Tadla nie odpowiedziała, tylko przeszła do prezentowania aktualnych wiadomości.

Kinga Rusin. Kinga Rusin. Kapif

Rusin Lis

Kinga Rusin w rozmowie z Alicją Bachledą-Curuś w "DD TVN" pozwoliła sobie na aluzję do byłego męża. Tym razem bardzo wymowną:

Moje ulubione miejsce w Krakowie to Zaułek Niewiernego Tomasza - powiedziała Alicja. - Hmmm, niewiernego Tomasza? To może powinnam tam pójść - odparła rozweselona prezenterka.

Tomasz LisKapif

Edyta Górniak i Dariusz Kordek Edyta Górniak i Dariusz Kordek KAPiF

Górniak z Kordkiem

Edyta Górniak i Dariusz Kordek poznali się jeszcze za czasów musicalu "Metro". Przez ponad rok byli parą. Po rozstaniu ich drogi ponownie przecięły się dopiero wiele lat później, na planie polsatowskiego show "Jak oni śpiewają". Górniak jako jurorka była bardzo surowa dla Kordka. Pojawiały się nawet głosy, że diwa gnębi swojego byłego. Kiedy w końcu wystawiła mu wysoką ocenę za występ, uraczyła go też komentarzem, który ukrócił wszelkie wcześniejsze spekulacje.

Darku, jesteś jedynym mężczyzną, który nie zostawił po sobie zgliszczy w moim życiu - powiedziała po jego występie.
Anna Mucha, Michał Piróg Anna Mucha, Michał Piróg Kapif

Anna Mucha i Michał Piróg

Pamiętacie jeszcze talent-show "You can dance"? W jednej z edycji w fotelu jurorskim zasiadała Anna Mucha. Za sędziowskim stołem często ścierała się z Michałem Pirógiem. Ich spory nie raz wychodziły poza sferę dyskusji zawodowych.

NZ. Anna Mucha, Agustin Marek Egurrola, Michal Pirog  You Can Dance - Po prostu tancz, S05E03 live, 28.04.2010, Wa-wa,   *** Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie. ***  Forum

Michał Piróg powiedział na wizji, że Mucha "ma w głowie przestarzały dysk". Następnego dnia w "Dzień Dobry TVN" dorzucił jeszcze bardziej zjadliwy kąsek:

Dziś powiedziałbym to samo, a nawet dodał kilka zdań. W końcu rozmawiamy o osobie, która musi pokazać cycki w gazecie, żeby zaistnieć - powiedział, komentując zachowanie Muchy w "YCD".

Anna MuchaKapif

Doda, Radosław Majdan Doda, Radosław Majdan Fot. Pawel Ulatowski / Agencja Wyborcza.pl

Doda o Majdanie i Majdan o Dodzie

Jeśli chodzi o publiczne dogryzanie sobie w sferze prywatnej, to jednak "level expert" osiągnęła Doda. Zasłużyła na to chociażby tym, że o rozwodzie i jego przyczynach poinformowała w telewizji śniadaniowej.

Uwielbiałam go, ale jego czas się skończył, na jego własne życzenie - mówiła w "DD TVN". - Dla mnie małżonek, który zdradza żonę zasługuje na jeszcze jedna szansę, ale u innej kobiety.

Doda, MajdanKAPIF

W odwecie za wszelkie krzywdy Doda po Majdanie jeździła jak po łysej kobyle praktycznie przy każdej nadarzającej się okazji. Nawet 4 lata później, kiedy Majdan wystąpił w "Tańcu z gwiazdami", Doda w rozmowie z "Cosmopolitan" stwierdziła, że ma ona talent do "wyławiania gwiazd". W swojej sarkastycznej tyradzie doszła nawet do wniosku, że mogłaby pracować jako promotor sław. Na te prywatne docinki zareagował Majdan.

Chciałem podziękować mojej promotorce, bo słyszałem, że ostatnio moja była żona wypowiadała się, że udało mi się dzięki niej wypromować i wystąpić w tym programie. Także Doduchna dzięki, szczerze dziękuję, że dzięki Tobie jako reprezentant Polski zaistniałem w tym programie, naprawdę super dzięki - powiedział w "DD TVN".

Radek Majdan w Tańcu z gwiazdami, Radosław MajdanKapif

Ola Kwaśniewska Ola Kwaśniewska Kapif

Kwaśniewska o ojcu

Spektakularną eksplozję prywaty na wizji można było zaobserwować, kiedy Ola Kwaśniewska odwiedziła studio "DD TVN". Z tylko sobie wiadomych przyczyn uznała, że telewizja śniadaniowa będzie najlepszym miejscem, aby przekonać Polaków, że jej ojciec nie nadużywa alkoholu, lecz cierpi na tajemniczą chorobę filipińską.

Czy pozwolicie mi powiedzieć tylko jedną jedyną rzecz? - niespodziewanie zapytała gospodarzy "DD TVN". - Nie chciałabym, żeby wszyscy odnieśli wrażenie, że ja się doskonale bawię, podczas, gdy nie jest fajnie w naszym kraju, a szczególnie w mojej rodzinie. Nie mogę patrzeć, jak publicznie upokarzana jest osoba, którą kocham nad życie - mówiła ze łzami w oczach Ola Kwaśniewska. - Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem.

09.10.2007 SZCZECIN KONWENCJA WYBORCZA LID LEWICA I DEMOKRACI Z UDZIALEM BYLY PREZYDENT ALEKSANDER KWASNIEWSKI . KWASNIEWSKI RAZEM Z CZOLOWYMI DZIALACZAMI LID NAJPIERW PRZESZLI SIE PRZEZ MIASTO A POTEM UDALI SIE NA ZAMEK GDZIE ODBYLA SIE KONWENCJA . ZACHOWANIE ALEKSANDER KWASNIEWSKI WSKAZYWALO NA SPOZYCIE ALKOHOLU ALKOHOL Fot. Cezary Aszkiełowicz / AG

Tydzień wcześniej na wiecu Lewicy i Demokratów w Szczecinie Aleksander Kwaśniewski sprawiał wrażenie niezupełnie zdrowego. W mediach od razu pojawiły się komentarze sugerujące, że był pijany.

Chciałabym, żeby wszyscy zrozumieli, że tata jest osobą, która nie mówi o swoich chorobach, nawet mnie i mamie. To jest typ faceta, który zawsze jest zdrowy i zawsze twierdzi, ze czuje się dobrze. Gdyby był alkoholikiem, już by nie żył - mówiła ocierając łzy.

Wystąpienie w "DD TVN" było wyłącznie jej inicjatywą.

Absolutnie nie konsultowałam tego z tatą i przypuszczam, że będzie na mnie zły, że to zrobiłam - tłumaczyła się. - Nie tłumaczyłabym go, gdyby nie to, że obawiam się, że już na zawsze przylgnie do niego łatka alkoholika.

Mucha Anna, Egurrola Agustin, Pirog Michal Mucha Anna, Egurrola Agustin, Pirog Michal KAPIF

Mucha i Marczuk

Anna Mucha nie zawsze potrafiła usiedzieć grzecznie w fotelu jurorki "You can dance". Zatańczyła z jednym z uczestników do piosenki "Jesteś szalona" i zażartowała na temat Weroniki Marczuk.

Miło było was zobaczyć i pozdrawiamy Weronikę - powiedział Michał Piróg.
Co trzeba zrobić, żeby dostać się do 16-tki?  - dodała Mucha
Ja dwa kredyty wziąłem - odpowiedział jeden z uczestników.
To pozdrawiamy Weronikę! - zażartowała Mucha, odnosząc się do pamiętnej sprawy z agentem Tomkiem w roli głównej.

 

Weronika MarczukKAPiF

Doda Doda Kapif

Doda i Przemysław Saleta

Kolejnym argumentem za tym, że Doda jest mistrzem w załatwianiu prywatnych spraw na wizji jest program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Piosenkarka bez skrępowania manifestowała w nim osobistą niechęć do niektórych z uczestników. W tym miejscu należy wspomnieć o utarczkach z Przemysławem Saletą.

Przemysław SaletaKapif

Pewnego razu podarowała mu różowy flet. Dlaczego?

Gdzieś w internecie czytałam, że za kulisami  można Ci powiedzieć "Hej, Saleta ciągnij fleta" - powiedziała Doda.
A ja pamiętam, że na konferencji prasowej krzyczałaś: "Doda, Doda, zrób mi loda" - zauważył Saleta.
Wiedziałam, że Cię sprowokuję - śmiała się Doda.
To nie jest żadna prowokacja, tak było.
Na twoim miejscu, będąc mężczyzną z córkami, żonami i nie tylko uważałabym na to co mówisz. Bądź większym dżentelmenem.
Ale ja jestem dżentelmenem, jeśli ktoś się zachowuje jak dama - skwitował komentarz Dody Saleta.

Przemysław SaletaKapif

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar fot. Agencja Wyborcza.pl

Krzysztof Materna i Jarosław Kuźniar

Jarosław Kuźniar zaprosił do swojego programu Krzysztofa Maternę. Gdy rozmowa miała już dobiegać końca, gość TVN24 wypalił:

A dlaczego nie złożył mi pan życzeń z okazji imienin. Wypadają dzisiaj - mówił z kamienną twarzą Materna. - To w takim razie ja się już pożegnam.

20.09.2004  WARSZAWA -  KRZYSZTOF MATERNA  , SATYRYK , AKTOR , REZYSER , STUDIO GWFOT. MACIEJ ZIENKIEWICZ / AGENCJA GAZETAFot. Maciej Zienkiewicz / Agencja Gazeta

Widać było, że Kuźniar był lekko skonsternowany, próbując dojść, czy to jego gość mówił poważnie, czy jedynie żartował.

Justyna Steczkowska i Gosia Andrzejewicz Justyna Steczkowska i Gosia Andrzejewicz Kapif

Justyna Steczkowska i Doda

Doda darła koty w "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie tylko z Przemysławem Saletą. Przy każdej okazji starała się także dopiec Justynie Steczkowskiej, która prowadziła show Telewizji Polskiej. Gospodyni programu nie pozostawała jej jednak dłużna. Można by rzec, że cala 3. edycja ograniczyła się do wojny podjazdowej piosenkarek, które prywatnie, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą.

Steczkowska, w jednym z odcinków, stwierdziła, że Gosia Andrzejewicz (pamiętacie ją jeszcze?) jest największą muzyczną rywalką Dody.

Naprawdę? Myślałam, że ona jest twoją największą rywalką - odpowiedziała Doda.
Obie macie blond włosy i śpiewacie podobne piosenki - podsumowała Steczkowska. - Dlatego myślałam, że jest twoją rywalką.
No widzisz jakie masz proste myślenie. Współczuję ci go - odgryzła się Doda.

DodaKapif

W tym samym odcinku doszło też pamiętnego wyzywania się od daltonistek.

Teraz nasza bardzo inteligentna, cala różowa, łącznie ze środkiem, Doda - zapowiedziała wejście piosenkarki Steczkowska.
Jesteś daltonistką jeszcze oprócz tego, że jesteś taka głupiutka. Jestem cała czarna - odpowiedziała Doda, która faktycznie tego wieczoru miała na sobie czarne buty, czarną sukienkę i czarne rękawiczki.

Steczkowska ciężko odchorowała wyczerpujące spięcia z Dodą. W zaszłym roku na łamach "Twojego Stylu" przyznała, że występ w "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie był najlepszym pomysłem.

Pierwszy odcinek to był szok. Byłam kompletnie zażenowana. Czułam się, jakbym dostała pięścią w twarz, stałam na środku i nie wiedziałam, gdzie jestem, ani co się dzieje. To był tak bardzo nie mój świat. Trudno było nie zauważyć wcześniej, że Dorota słynie z niekonwencjonalnych zachowań, ale pomimo wszystko nie było żadnego powodu, żeby uderzyć we mnie... Poszłam do prezesa i powiedziałam, że rezygnuje. Przekonywał mnie i prosił, mówił o zobowiązaniach i o tym, że jak odejdę, to bardzo źle wpłynie na wizerunek programu, a zatrudnili mnie po to, żeby stał się właśnie bardziej elegancki - powiedziała.

 dorota doda rabczewska justyna steczkowska www.KAPIF.pl

Michał Wiśniewski i Hubert Urbański Michał Wiśniewski i Hubert Urbański Kapif

Urbański i Wiśniewski

Za jedną z bardziej widowiskowych konfrontacji dwóch skłóconych prywatnie gwiazd uchodzić może starcie na finale reality-show Michała Wiśniewskiego "Jestem, jaki jestem". W roli gospodarza programu oglądaliśmy wtedy Huberta Urbańskiego, który nie przepadał za liderem "Ich Troje". Przez wszystkie odcinki atmosfera w studiu niejednokrotnie była tak gęsta, że można było ją kroić nożem. W końcu musiał nastąpić wybuch. Nie ma co tego opowiadać słowami. Po prostu to zobaczcie:

Jako bonus dorzucamy jeszcze wideo zza kulis studia. Wiśniewski po rozmowie z Urbańskim wpadł w szał. Cała jego świta skakała wokół niego, żeby udobruchać piosenkarza. Ten był tak wzburzony, że odmówił finałowego występu. Aby Was zachęcić do obejrzenia drugiego filmu, dodajmy, że uwieczniono na nim pełną pasji Maję Sablewską (!), która z poświęceniem broni Wiśniewskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.