Jeszcze żadna gwiazda nie zrobiła sobie TAKIEJ fryzury! Natalie Dormer ogoliła pół głowy

Natalie Dormer na gali SAG Awards 2014 pokazała nową fryzurę. Dotychczas była długowłosą blondynką. Zdarzało się jej zmienić kolor włosów dla roli lub nieznacznie skrócić włosy, ale ostatnia metamorfoza jest naprawdę zaskakująca! Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Natalie Dormer Natalie Dormer MATT BARON/BEI/REX/EAST NEWS/Matt Baron/BEI/REX

Natalie Dormer

Nie uwierzycie, ale Natalie Dormer postanowiła radykalnie zmienić fryzurę. 32-letnia aktorka często eksperymentowała z uczesaniem, jednak dotychczas ograniczała się do podcinania końcówek i farbowania. Każda z jej metamorfoz robiona była na potrzeby roli.

Natalie DormerEast News

Natalie DormerASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/LUIS MARTINEZ

Natalie Dormer Natalie Dormer MATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Natalie Dormer

Natalie Dormer ogoliła sobie połowę głowy. Co prawda, miała obawy przed zmianą fryzury, jednak zapewnia, że nie żałuje tej decyzji.

Trochę się trzęsłam z nerwów, ale byłam jednocześnie też bardzo podekscytowana - powiedziała w wywiadzie dla E! News. - Uwielbiam tę fryzurę!

Dormer rozpoczęła pracę na planie drugiej części Igrzysk Śmierci. Jak zdradziła, do zmiany wizerunku zainspirowała ją właśnie grana przez nią bohaterka, Cressida.

Natalie DormerMATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Natalie Dormer Natalie Dormer STEWART COOK/REX/EAST NEWS/Stewart Cook/REX

Natalie Dormer

32-latka w ostatnim czasie ma dobrą passę w karierze. W 2013 roku zagrała w 5 produkcjach. Popularność zdobyła zwłaszcza rolą w "Grze o tron", "Igrzyskach śmierci" i "Dynastii Tudorów". Aż trudno uwierzyć, że ta zdolna aktorka będąc dzieckiem marzyła o karierze tancerki. Od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje baletu i tańca współczesnego.

Natalie DormerMATT BARON/BEI/REX/EAST NEWS/Matt Baron/BEI/REX

Natalie Dormer Natalie Dormer MATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Natalie Dormer

Natalie Dormer nie spełniła oczekiwań rodziców, którzy liczyli, że ich córka zrobi karierę akademicką. W wieku 18 lat wyprowadziła się do Londynu i rozpoczęła studia w Webber Douglas Academy of Dramatic Art. Rola w "Casanovie", gdzie zagrała u boku Sienny Miller i Heatha Ledgera pomogła się jej wybić. Później poszło z górki - krytycy nie mają wątpliwości, że Dormer jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia.

Natalie DormerMATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles