Amerykański tabloid o Nicole Richie: Ma tragiczny nawrót anoreksji! Waży 39 kilo

Nicole Richie dawno nie wyglądała tak źle. Na jej ciele trudno doszukać się choćby grama tłuszczu, a ona sama zdaje się być szkieletem obciągniętym skórą. Pojawiły się spekulacje, że gwiazda znowu zmaga się z anoreksją, z którą już kiedyś miała problemy.

Nicole Richie Nicole Richie Star Magazine

Nicole Richie

Nicole Richie zawsze należała do szczupłych gwiazd, niekiedy nawet bardzo szczupłych, ale teraz jej wychudzona twarz może budzić wręcz niepokój. Na tym zdjęciu wygląda naprawdę strasznie chudo. Magazyn "Star" umieścił je na okładce i opatrzył tytułem: "Tragiczny nawrót. Ona znowu ma anoreksję". Portal Dailymail.co.uk cytuje umieszczony tam artykuł, z którego wynika, że chudość artystki jest spowodowana dietą, na którą składa się wyłącznie przysłowiowy listek sałaty.

Super chuda Nicole Richie znowu waży 39 kilo, żyjąc na diecie z nasion słonecznika, selera, soku i gumy do żucia.

Sugestia magazynu "Star" o nawrocie anoreksji u gwiazdy nie są bezpodstawne. W 2006 roku świat obiegły zdjęcia przeraźliwie wychudzonej Richie w bikini i wywołały falę spekulacji o rzekomej anoreksji gwiazdy.

Nicole RichieBulls

Nicole Richie Nicole Richie Instagram.com

Nicole Richie i Antonio Berardi

Kiedy kilka dni temu opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z brytyjskim projektantem, Antonio Berardim, jej fani byli przerażeni tym, jak wygląda.

Jest strasznie chuda!
Nicole, proszę, zjedz coś dzisiaj. Twoje dzieci potrzebują mamy!

Nicole RichieInstagram.com

Nicole Richie Nicole Richie East News

Nicole Richie

Mordercze wymogi show-biznesu sprawiają, że gwiazdy rzeczywiście robią co mogą, żeby się wbić w coraz bardziej obcisłe suknie, ale Nicole Richie najwyraźniej ma kłopoty z powiedzeniem sobie stop. Przyłapana w grudniu na zakupach w Beverly Hills, wyglądała dosłownie jak szkielet obciągnięty skórą.

Nicole RichieEast News

Nicole Richie i Joel Madden Nicole Richie i Joel Madden AP/Katy Winn

Nicole Richie i Joel Madden

Nicole Richie od 3 lat jest żoną muzyka, Joela Maddena z którym ma dwójkę dzieci: 5-letnią córeczkę Harlow Winter Kate i 4-letniego synka Sparrowa Jamesa Midnighta. "Star" spekuluje, że obecny wygląd Richie może poniekąd być spowodowany nieobecnością w domu męża, który otrzymał posadę trenera "The Voice" w Australii i w związku z tym nie może już kontrolować diety Richie.

Joel zawsze starał się pilnować jej diety, ale ponieważ nie ma go często w domu, nikt już nie jest pewny, co ona naprawdę je - informuje źródło magazynu.

Podobno nie zawsze jest to łatwe.

Kiedy Joel dowodzi, że ona powinna spożywać więcej składników odżywczych, ona twierdzi, że soki to wszystko, czego potrzebuje.

Maddena to nie przekonuje.

On martwi się o nią, mówi jej, że musi się skoncentrować na zdrowiu choćby ze względu na dzieci, które przecież potrzebują matki - czytamy wypowiedź informatora z kręgów zbliżonych do gwiazdy.

Wygląda więc na to, że niepilnowana gwiazda straciła zupełnie umiar w odchudzaniu się.

Nicole Richie z córką HarlowNydailynews.com

Nicole RichieEast News

 

Nicole RichieEastNews

Nicole Richie

Sama Nicole Richie rzekomo zaprzecza, jakoby jej wygląd wynikał z zaburzeń związanych z jedzeniem.

Te pogłoski [o anoreksji - red.] są całkowicie fałszywe - dowiedział się portal Eonline.com.

Źródło portalu dodaje również, że gwiazda lubi relaks, aktywny wypoczynek i świeże powietrze.

Uwielbia spacery i wędrówki z psem.

Kiedy pod koniec listopada pokazała się na American Music Awards, miała na sobie gładką białą suknię z wcięciami, która odsłoniła jej płaski brzuch i niezwykle szczupłe ramiona. Jednak bez względu na to, czy wygląd Nicole Richie jest wynikiem choroby, przesadnej diety czy "aktywnego wypoczynku" trzeba przyznać, że gwiazda umie wyglądać sexy. Choć kilka (naście) dodatkowych kilogramów sprawiłoby, że piękna aktorka wyglądałaby jeszcze bardziej sexy.

Nicole RichieADMEDIA / SPLASH NEWS/EAST NEWS/AdMedia / Splash News

Nicole Richie w 2003. Nicole Richie w 2003. Bulls

Nicole Richie

Uwierzycie, że Nicole Richie kiedyś była pulchna? Tak wyglądała w 2003 roku. Może faktycznie przydałoby się jej wtedy zrzucić kilka (niedużo) kilogramów, ale gdybyśmy mieli wybierać, wolelibyśmy gwiazdę widzieć właśnie taką, aniżeli zbyt szczupłą! Tak z kolei wyglądała gwiazda w 2010 roku.

Nicole RichieBulls

Nicole RichieEast News

Więcej o: