Oni też schudli jak uczestnicy programu "Fat Killers"! Zobaczcie, jak wyglądają teraz

Trener z programu "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" jeszcze przed show organizował akcję "Schudnij z Konradem Gacą". Każdy jej uczestnik zrzucił średnio 76 kilogramów. Najwięcej z wagi stracił Jacek Borkowski, bo aż 164 kilogramy. Jadłospisy i ćwiczenia zaproponowane przez Konrada Gacę okazały się bardzo skuteczne. Mimo że schudli kilka lat temu, uniknęli efektu jojo! Zobaczcie sami!
Monika Tomczak Monika Tomczak Plotek Exclusive

Monika Tomczak schudła 60 kg

39-letnia Monika Tomczak odchudzanie rozpoczęła z wagą 123,8 kilogramów. Jest opiekunką w Domu Pomocy Społecznej. Tusza jej w pracy bardzo przeszkadzała. Teraz, po 7 miesiącach pracy nad sobą, czuje się o wiele lepiej.

Jestem zadowolona i szczęśliwa, mówi Monika. Czuję, że mogę zrobić wszystko. Moje życie po odchudzaniu nabrało barw i uległo zupełnej zmianie. Każdy nowy dzień mnie cieszy bez względu na to, czy akurat jest słońce, czy deszcz. Odzyskałam swoją kobiecość i pewność siebie???już umiem walczyć o swoje. Kiedyś to było nieosiągalne dla mnie, bo wolałam trzymać się w cieniu. Wreszcie mogę założyć rzeczy, na które dotąd mogłam tylko popatrzeć, a w sklepach bez problemu znajduję swój rozmiar. Jest super, super, super!
Jestem zadowolona i szczęśliwa. Czuję, że mogę zrobić wszystko. Moje życie po odchudzaniu nabrało barw i uległo zupełnej zmianie. Każdy nowy dzień mnie cieszy bez względu na to, czy akurat jest słońce, czy deszcz. Odzyskałam swoją kobiecość i pewność siebie?-?już umiem walczyć o swoje - chwali się.

Monika Tomczak, Fat KillersPlotek Exclisive

Beata Gliwka Beata Gliwka Plotek Exclusive

Beata Gliwka schudła 45 kg

Beata Gliwka podejmowała wiele prób zmiany trybu życia, ale nigdy nie udawało się jej wytrwać w postanowieniach. Dopiero Konrad Gaca zmotywował ją na tyle, że nie nie ma najmniejszej ochoty na niezdrowe jedzenie. Pokochała też sport. Połączenie tych dwóch rzeczy dało rewelacyjne rezultaty.

Teraz zamiast rozmiaru 52 noszę rozmiar 36 , zamiast 103 kilogramy ważę 58.Jestem pełna energii i optymizmu. Ja nigdy w swoim życiu nie byłam szczupła - cieszy się.

Beata GliwkaPlotek Exclusive

Elżbieta Mikulska Elżbieta Mikulska Plotek Exclusive

Elżbieta Mikulska schudła 60 kg

55-letnia Elżbieta Mikulska od zawsze borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Leczyła się na nadciśnienie, serce, tarczycę. Poza tym przez dużą nadwagę miała problemy z poruszaniem się.

Dziesięć miesięcy temu ważyłam 117,5 kilograma przy wzroście 163 cm. Próbowałam wszelkich możliwych diet, ale niestety były nieskuteczne - przyznaje. - Teraz nie mam już żadnych problemów zdrowotnych? tylko ochotę na życie. A to życie to zupełnie inne życie. Mam fantastyczne samopoczucie, zmieniłam sposób myślenia.

Mikulska podkreśla, że osiągnęła sukces nie tylko dobrze dobranej diecie i ćwiczeniom.

Dostałam wiele dobra od pana Konrada Gacy i całej kadry i chcę tym dzielić się z innymi. Chcę żeby inni poczuli się tak jak ja teraz się czuję. Uważam, że człowiek nie może zachować tego tylko dla siebie - mówi.

Elżbieta MikulskaPlotek Exclusive

Jacek Borkowski Jacek Borkowski Plotek Exclusive

Jacek Borkowski schudł 164 kg

Jacek Borkowski był tak otyły, że pomiaru swojej tuszy mógł dokonywał w punkcie skupu złomu, ponieważ standardowa waga łamała się pod jego ciężarem. Borkowski ważył aż 264,9 kilogramów!

Byłem chorobliwie otyłym, smutnym, załamanym, schorowanym człowiekiem, który nie widział już dla siebie nadziei i szansy na poprawę jakości swojego życia. Czułem, że jestem ciężarem dla mojej wspaniałej żony i kochanych dzieci - wspomina.

Obecnie waży nieco ponad 100 kilogramów, ale zapewnia, że chce zrzucić jeszcze kilka.

Chcę doprowadzić do tego, by pozbyć 170 kg i wierzę, że mi się to uda. Postanowiłem, że nigdy więcej nie wrócę do dawnej postaci. Mam mnóstwo energii, wzorcowe wyniki badań, czerpię radość z życia, nauczyłem się odpowiednio odżywiać. Ruch, sport i aktywność fizyczna stały się dla mnie przyjemnością - przyznaje.

Jacek BorkowskiPlotek Exclusive

Anna Całka Anna Całka Plotek Exclusive

Anna Całka schudła 82 kg

Anna Całka chciała zrzucić nadwagę nie tylko, żeby poczuć się atrakcyjną kobietą, ale też ze względów zdrowotnych. Miała dość utrzymującego się przez długi czas bólu kręgosłupa i kolan. Teraz czuje się doskonale i nie może doczekać się nadejścia wiosny i lata.

Wyrwałam się ze szponów otyłości. To moje drugie życie. Wszystko jest nowe: odbicie w lustrze, mały cień kroczący przede mną, ubrania w sklepie w rozmiarze 38, uśmiech na twarzy, świetne samopoczucie, mnóstwo energii, werwy i chęci życia. Jestem szczęśliwą dziewczyną, która uwielbia jak świeci słońce. Mam przyjaciół, znajomych, chodzę na dyskoteki, do teatru, kina - mówi.

Anna CałkaPlotek Exclusive

Elżbieta Witkowska Elżbieta Witkowska Plotek Exclusive

Elżbieta Witkowska schudła 47 kg

Elżbieta Witkowska ma 48 lat. Kiedy zaczęła się odchudzać, ważyła 104,2 kg przy wzroście 153 cm. Nie tylko wyglądała nieatrakcyjnie, ale też źle się czuła. Obecnie jest zupełnie inaczej.

Cukrzyca i nadciśnienie minęły, nie boli mnie już kręgosłup ani kolana, nie biorę żadnych tabletek. W ciągu 34 tygodni schudłam prawie 47 kilogramów, bo zastosowałam się do rad pana Konrada i przez 8 miesięcy szłam wytyczoną przez niego drogą, a waga tydzień po tygodniu systematycznie spadała - mówi.

Elżbieta WitkowskaPlotek Exclusive

Więcej o: