Kim Kardashian schudła prawie 26 kilo. Tak wygląda w bikini

Kim Kardashian od porodu schudła prawie 26 kilogramów i zapowiada, że to nie koniec. Dumna ze swojej figury pozowała w bikini dla czasopisma "US Weekly".
Kim Kardashian Kim Kardashian Okładka

Kim Kardashian

Kim podnosi ciśnienie. Pozuje na plaży dokładnie pół roku od narodzin córki North West.

Kim wreszcie jest pewna siebie - mówi informator czasopisma. - Pracowała bardzo ciężko i jest zmotywowana, aby zachować szczupłą sylwetkę.

Od porodu Kardashian schudła prawie 26 kilogramów i wyznaje, że to nie koniec. Celebrytka zamierza jeszcze trochę zrzucić. Chce być jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą.

Osiągnęła wagę jaką chciała, ale teraz chce schudnąć do rozmiaru zero - czytamy.

Tak Kim wyglądała w 2009 roku.

PHOTO: SPLASH NEWS/EAST NEWS Kim Kardashian shows off her famous curves on Miami Beach just before the big Memorial Day weekend in South Beach, Miami. Kim was taking a nice break from helping open the new Dash Miami shop which her sisters Kourtney and Khloe will be running all summer long. Kim was sporting a swimsuit from the new shop on Washington Street.  Pictured: Kim Kardashian  Ref: SPL99871  220509   EXCLUSIVE Picture by: SDFL / Prahl / Splash NewsSPLASH NEWS/EAST NEWS/SDFL / Prahl / Splash News

Kim Kardashian Kim Kardashian Screen z Instagram.com

Kim Kardashian

Dla Kim Kardashian odchudzanie było nie tylko czymś, co chciała zrobić, aby czuć się lepiej. Przyznała, że chciała pokazać wszystkim, na co ją stać. Gdy była w ciąży, wszyscy pisali o jej wadze, kiepskim wyglądzie i niedopasowanych kreacjach. Dlatego kiedy pozbyła się nadwagi, opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec wszystkim, którzy źle o niej pisali.

To było największe wyzwanie w moim życiu - przyznała Kim w programie Jaya Leno.

Kim KardashianEast News

Kim KardashianINFPHOTO.COM/infusla-207

Kim Kardashian. Kim Kardashian. East News

Kim Kardashian

Jak schudła? Kim zaczęła stosować dietę Atkinsa, polegającą na ograniczeniu węglowodanów. Spożywała też tylko tysiąc kalorii dziennie. Cały czas unika makaronów, pieczywa i alkoholu. Zasługą jej nowej figury są też ćwiczenia z osobistym trenerem.

Kim wstaje codziennie o 5 rano, żeby poćwiczyć. Potem często trenuje również po południu - czytamy w czasopiśmie.

Kim KardashianEastNews

Kim Kardashian Kim Kardashian REX/BERETTA/SIMS/EAST NEWS/REX/Beretta/Sims

Kim Kardashian

Nie wszyscy wierzą w bezinwazyjne odchudzanie Kim, zarzucając celebrytce operację plastyczną. Niedowiarkom Kardashian odpowiedziała na Twitterze.

Jestem strasznie sfrustrowana widząc doniesienia o tym, że miałam operację plastyczną, aby zrzucić kilogramy po ciąży - napisała. - To jest kłamstwo! Bardzo ciężko pracowałam. Nauczyłam się dobrze i zdrowo odżywiać, ćwiczyłam, to było dla mnie ogromne wyzwanie, ale to zrobiłam! Jestem dumna z tego co osiągnęłam i nikt mi tego nie odbierze takimi fałszywymi doniesieniami! Mówicie o mnie co chcecie, ale bardzo ciężko pracowałam i jest najbardziej zdyscyplinowaną osobą jaką spotkacie w życiu.

Mandatory Credit: Photo by D. DaSilva/REX (3385846e)  Kim Kardashian and North West  Kim Kardashian and Lala Anthony out and about, New York, America - 22 Nov 2013  Kim Kardashian, North West and Lala Anthony seen leaving ABC KitchenD. DASILVA/REX/EAST NEWS/D. DaSilva/REX

Kim Kardashian, Kanye West Kim Kardashian, Kanye West EastNews

Kim Kardashian

Krążą słuchy, że Kim tak spieszyła się ze zrzucaniem wagi, ponieważ szykował jej się gościnny występ w teledysku ukochanego Kanye Westa, w którym wystąpiła... nago! (Zobacz: Kim Kardashian toples w teledysku Kanye Westa: I want to f*ck you hard on the sink).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.